Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
12. dec 2009

jossie: nemyslím si, že dieťatko môže byť choré .... niekedy keď je problém s otehuľkovaním, tak sa práveže odporúča otehotnieť ihneď po vysadení liekov - to bude o pol roka aj môj prípad .... A mám aj kámošku, ktorá má len jeden vaječník a už má druhé bábo, obidve deťúrence skúšali počať hneď po vysadení HAK aby mali väčšiu šancu a obe sa im hneď aj podarili 🙂
niektorí síce odporúčajú po HAK dať pauzu, ale každopádne nemyslím, že by to bábätku malo uškodiť ....

josie3331
12. dec 2009

tak dobre, este to vysvetlit mojej mame, ktora mi nadala, ked som len tak poznamena, ze co ak sa uz teraz snazime 😝 lebo povodne som chcela mesiac pauzu ale nevydrzali sme 😀 ale tak to bolo velmi slabe snazenie, myslim na pocet snazeni, takze asi z toho nic nie je,skoda no...proste moja mama si mysli, ze kvoli tomu budem mat dieta postihnute a jedno s druhym....

katkazaba
12. dec 2009

josie3331 tak to vytlač mame niečo z netu aby bola kľudná. Bábo by určite nebolo choré z toho, že vysadíš antikoncepciu a hneď otehotnieš. Tak ako písala majkal, ženám normálne predpisujú HAK aby ľahšie otehotneli a to hneď po vysadení sa musia snažiť teda. Starší ľudia sú trošku pozadu v týchto veciach 🙂

josie3331
12. dec 2009

ale nooo, moja mama nie je tak stara, 45...este by mohla mat vlastne hehe 😀 ale vtedy boli teda ine sajranty v tych tabletkach...

simasla
12. dec 2009

Ahoj holky, jakpak se při dnešku máte? Jsem teď doma sama, miláček má noční, tak mám čas přemýšlet a nějak na mě padla depka.. vypadá to, že zase jen tak ovulka nebude.. teploty jsou nějak vysoko http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
No a tak už se tím stresuju :(. Připadá mi od té doby co chceme miminko a nejde to - ten můj život nějak prázdný. úplně už vidím, jak by bylo krásné mít miminko... chjo.. leze mi to slušně na mozek

majkal
12. dec 2009

simasla: práve kvôli tomu som si prestala merať BT .... ale neboj, ono to príde ... skôr či neskôr .... inak ja som dnes večer tiež sama (teda bez mužíka, synátor je už v posteli) 🙂 ... ale depka ma zatiaľ nechytila, aj keď ja som skôr smutná z toho, že sa teraz o nič snažiť nemôžeme ☹ a trochu sa bojím tej mojej liečby, ktorá ma čaká ....
ale nejako to zvládneme .... len treba vydržať! 😉

simasla
12. dec 2009

já vím, že zvládneme.. a s bazálkou, já to mám tento měsíc nařízené od gynekologa.. pak to vyhodnotí a dohodneme se jak dál.. a ona to není depka v pravém slova smyslu, jen se mi honí hlavou, co se mnou je? a pročpak to miminko pořád nepřichází?

skippy7
12. dec 2009

Simasla...neboj, ja tiež minuly mesiac bez ovulky a teraz ešte neviem,som po ms,tak uvidime,ale ked sa nezadari tak ten januar dufam že ano! ja zase zvažujem, či to naozaj chcem....aj mam strach a tak.....mimi pride,ked bude ten spravny čas 😵 😵 😵

simasla
12. dec 2009

skippy - strach? jako jestli chceš miminko? tak to mě vůbec nenapadlo.. mám konečně chlapa, kterého si dokážu představit jako otce svých dětí a jako partnera na celý život... a jen se těším až budeme spolu vychovávat děti, protože jich chceme víc.. klidně 3 🙂 doufám, že ten správný čas bude někdy v příštím roce 🙂

skippy7
12. dec 2009

Simi, strach z toho tehotenstva, lebo po tom,čo sa stalo, to bez strachu určite nebude...ale chcem verit,že už sa to nezopakuje a buduce Vianoce už budu uuuuplne ine 😵

simasla
12. dec 2009

určitě bude všechno vpořádku..a je pravda, že to bychom se celý život museli jen bát... takže teď okamžitě zaženu škaredé myšlenky plné obav... ty také a budeme myslet jen pozitivně 🙂 a za rok si tu budeme psát, co prdíky a tak 🙂

skippy7
12. dec 2009

tak tak Simasla 😵 😵 😵

kitu
12. dec 2009

Cavte kočky,
som nejako nemala čas sem skočiť, baby no ja mam stale to špinenie- mrcha to podla mna nie je lebo stale som len na intimke... ale brucho ma teda boli ako na mrchu...tá ma prisť v stredu...inak dnes mi aj stupla teplota... baby može to byť aj z toho že som zas a znova nervozna? bo už myslim na mojho mangelika ako sa v utorok vrati... a ešte ma statne stve náš ohromný kameraman, ktorý nám do teraz nebol schopný urobiť dvd zo svadby čo bola v septembri...a stale to len posuva a posuva a prezmenu mi už ani telefon neberie...

a inak dnes mam aj ja nejaku depkovsku naladu...ech tak nejako mi je smutno z toho všetkeho...

simasla
12. dec 2009

ahoj kitu a co kdyby to souviselo s ovulkou - někde jsem četla, že to může vyvolat také špinění a i bolesti bříška? pokud vím, tak u tebe ovulka nebyla ne? a jak už jsem řekla, žádné smutky, i když je to těžké

kitu
12. dec 2009

no som zvedava ako to naoniec u mna dopadne... ale už sa tešim na mužička, 6 týždnov ja dllllha doba...

simi myslš že by bola ovulka tak neskoro, par dni pred mrchou? hm

simasla
12. dec 2009

no víš jak? ovulka nebyla - možná se mrcha protáhne - ale to poznáš... kdyby teploty zůstaly nahoře, tak je možné, že se mrška zpozdí a byla to ovulka... a to ti věřím, že se těšíš, já byla na tom slovensku jen tři dny a jak jsem se těšila domů 🙂, 6 týdnů to bych ho pak snad samou láskou snědla, až bych ho viděla 😀

mscat
12. dec 2009

ahojte holky

jejda vy jste zase popsali...ted o vás vůbec nic už nevím..co a jak která 😝 😅

já dnes byla s malým na pohotovosti..takže mám stále veselo ☹ má akutní zánět průdušnice.5tý den horečky...nejí,hlas ztratil celý den mi jen spí...hrůza.kašlem se div nezadáví ☹ když se to do pondělí po antibiotikách nespraví musí jít do nemocnice 😢
tak doufám že spraví..podle dr.by měl nastat zlom zítra kdy by už měly zabrat.

já jinak takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

graf je zkreslený díky mé nemoci..

kitu
12. dec 2009

no ved ved... už aby tu bol a budeme sa pekne mojkačovať... juchuuuu

simasla
12. dec 2009

kitu: co to je za výraz? mojkačovať?
mscat: no graf je pěkně zkreslený - nemoc tomu dala zabrat, ale teda hlavně aby vám bylo už lépe, tedy hlavně synovi, chudáček

kitu
12. dec 2009

to je taký náš výraz akože sa budeme mojkať- normalne povedane sexikovať... 😀 ale takto nam to krajšie znie...xixi

mscat
12. dec 2009

simasla:jj je...ani si nejsem jistá tou ovulkou...no však uvidíme.ted celkem mám dost jiných starostí 😝 😒
a děkuji moc...taky doufám..začíná to přesně jak stejný rok víš... ☹ to nám ale začali nemoci 20.12...tak ted snad do té doby budem vyléčení ☹

simasla
12. dec 2009

kitu moc pěkný výraz 😀 to ten můj mi napsal sms dnes... je na noční... ráno tě oprzním tak, že budeš křičet, že si potřebuješ vydýchnout 😀 😝
mscat - jestli byla ovulka poznáš, až ti klesne normální teplota.. a neboj, určitě budete všichni do štědrého dne zdraví a užijete si krásné Vánoce

kitu
12. dec 2009

hm to vymyslelo to moje trdielko...

mscat určite budete zdraví...hlavne to treba poriadne vylezať...

simasla
12. dec 2009

no kitu fakt je to pěkné... také občas používáme takhle roztomilé výrazy, no a občas ne 😀
sakriš nechápu, proč nemůžu vždycky usnout, když má můj milovaný skoromanžel noční, chápete to? asi už je to takový zvyk, že nespím v posteli sama a jak to tak není, tak čumákuju dlouho do noci, no nic jdu to zkusit usnout a vám všem přeji také krásnou dobrou noc

lulumima
13. dec 2009

majkal: pokusame sa uz cca.mesiac,mesiac neberiem HAK,no a testovat som sa testovala vzdy po piatich dnoch ako to bolo uvedene v teste..aj ked to podla vsetkeho nie je az tak relevantny udaj..viem,chcem to asi velmi rychlo a robim si zbytocnu paniku po mesiaci..

monika0001
13. dec 2009

dobre ránkoo

simasla
13. dec 2009

dobré ráno všem 🙂 krásnou adventní neděli
lulumima: ty jsi testovala po 5 dnech po oplodnění? - tak to si myslím, že ještě nemůžu být vidět nic - HCG se začíná tvořit až po uhnízdění oploděného vajíčka, takže příště zkus až tak 10.DPO nejdřív a i to je ještě celkem brzy

A jinak jak se dneska všichni máte... sníh se na nás přišel podívat, Vánoce se blíží, tak je fajně, ne?

monika0001
13. dec 2009

simasla a ešte k tomu sneží.. krása no nie ? 😉

monika0001
13. dec 2009

jaaj vidim ze si to aj ty napisala.. 😅
nevadi. dnes mi je divne. to nic... 😅 🙄

simasla
13. dec 2009

no to neva.. je to pěkné, když poletuje snížek... včera jsem si večer podepkovala tak dneska už je fajn a teď letím něco uvařit.. jen ještě nevím co 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre