Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kitu
13. mar 2010

sak no my nebudeme ale tie baby čo tu teraz nie su, hm no neviem neviem... inak už mi je tak fajnovo... baby dohodnime sa že taketo srandy spachame vždy ked pride mrcha- teda u mna ešte neprišla ale to akoby prišla...sak som anovulačna...

maricom
13. mar 2010

a tak jeho to nenapadne, ja som zas opak mám slabučké ruky, neviem kliky ani fúrik...ale tie korkové srandy to nie je zlý nápad!!! ale kedy začnú fernet korkovať hmm hmm

skippy7
13. mar 2010

no ja som tirž zvedava,čo povedia ostatne baby,budu mať teda čo čitať, hehe.....
ja mavam kratke cykly, tak ja budem "v liehu" trochu častejšie, ale mame zasoby,zatial....hadam neskončim na sedeniach anonymnych alkoholikov 😀

ameliejulliette
13. mar 2010

No holky, to se toho za ten den událo...
Skippy, mrzí mě to a nechci Tě otrávit dalším "snad to vyjde příště", když se tím sama nechceš otravovat... Ale aspoň ten grafík vypadal pěkně a nějakým způsobem, tělíčko funguje...
Dejte si holky do nosu i za mě 😀 Já zatím doufám a nepiju.
A která to máte sem ke mně nejblíž? Můžete přijet a jednu mi střelit? Už jsem dneska brousila okolo lékárny... 😝 Ale ne, šetříme... 😉

maricom
13. mar 2010

amelie v podstate som aj ja pol na pol, ale držím sa rad lekára v prvých dvoch týždňoch môžem aj atómovú bombu - no a čo je jeden frťan oproti atómke, no nie? 😀 😀 😀 držím palce, ja som tiež nabehla do lekárne, kúpila...chela som skorej testovať ale nie sú až tak dobre citlivé tie testy, tak predsa to len nechám na ten špéééci čo sa už pár mesiacov váľa v šuflíku
😉

skippy7
13. mar 2010

aaaaaaaaaahoj Amelie,už mi je to nejak jedno......som to zapila 😝 , aj ked viem, že zajtra,ked to vyprcha, zas mi bude na prd....ale tymito fazami prechadzam stale,čo už...

som vedela, že sa k nam nepridaš, lebo ty si ešte nadejna a my ti samozrejme prajeme 😉

josie3331
13. mar 2010

aka velka je mozno ze by vysledok 8DPO bol pravdivy? lebo stredu mame 3rocne vyrocie, tak ze by to bol pekny darcek keby.....

vecernice
13. mar 2010

amelie - ma te asi nekde za rohem 😀 takze jeste koukej vydrzet, a pak tam chci videt // !!!!!!
josie - sance je mala. radsi bych pockala ....

jinak - tento napad beru, jen to jeste musime poladit tak, aby nam to vychazelo ve stejny dny. jinak si muzeme predavat pici stagetu 😀

maricom
13. mar 2010

josie mne doky povedal aby som testla v utorok to bedem 9DPO a test bude dosť citlivý 10mu ale on to ešte skontroluje sonom

skippy7
13. mar 2010

Josie, to je ešte skoro, ešte by vajko nebolo uhniezdene = skoro žiadne hcg = nepravdivy test.....moj nazor
tak ani ty si s nami asi nevypiješ....

kitu
13. mar 2010

jeee amelie no ty si nadejna,teda ale si hovorila že nebudeš kupovať testy skor ako na 18DPO.... tak my to zapijame, baby idem dole- o poschodie nižšie za mangelom ma silno vola... teda už ma prišiel kuknuť a ked zbadal tu flašu pri mne tak kuka ako mucha puk že čoooooo ty piješ?????

josie3331
13. mar 2010

aj ja by som si dala, ved prve tyzdne pripadne dieta aj tak nie je napojene pupucnou snurou na krvny obeh....a take pivecko nezaskodi 😀 😀

vecernice
13. mar 2010

kitu - utikej. ja se jdu taky podivat, jak se me zlaticko ma 🙂

vecernice
13. mar 2010

josie - ja to neresim uz ani po ovu. tedy to si dam tak sklenicku, max dve ale vetsinou ne. ale proste se nebudu zbytecne stresovat. 🙂

skippy7
13. mar 2010

no však spomenme si aj našich mužikov.....bez nich to predsa nejde..... 😵
Josie....tak tak, dieťa je aj tak napojene až od takeho cca 10.tt, takže dovtedy sa nič nestane,ked si žena trochu vypije

ameliejulliette
13. mar 2010

😀 😀 😀
No holky... Dobře jste to tu rozjely 😉 Cvakněte si prosím i za mě, já jsem ve fázi doufání, kdy nepiju, ale však já už jsem sem dosti ovlivněná psala 😀 (A pak jsem se ráno s děsem dívala, co jsem to žblebotala 😉 )
A která bydlíte nejblíž? Možná budu potřebovat v pondělí proplesknout, abych netestovala, už dnes jsem kroužila okolo lékárny 😝

ameliejulliette
13. mar 2010

Teď vypadám já jako ta nejvíc mimo 😀 Ale ten minulý příspěvek semi předtím nezobrazil... aaaaaa 😀

vecernice
13. mar 2010

ameile - ja jsem prazsky rodak 😀 takze staci udat adresu, a mas me tam jak na koni.

a jinak - pripijim na to, aby ses dalsich par mesicu nenapila!!!! moc ti drzim palce!!!!!!!!!!

ameliejulliette
13. mar 2010

Vy jste hrozně rychlý totiž 😀

Josie, myslím, že 8 DPO je tak malinká šance, tuším jsem někde četla okolo 5%, že je test pravdivý. Máš recht, hezký dárek by to byl 😉

No můj muž je doktor a taky říká, že prvních 14 dní je to "všechno nebo nic", buď to nevyjde a těhu se samo rozloučí a nebo je to silák už od začátku a můžete dělat cokoli... Ale já nějak se na to necítím...

josie3331
13. mar 2010

tak nevadi, spravim neskor..... ale dnes mi bruchom kruti, vselijake pichanie, ale kino som si uzila...Alica 3D bola super

ameliejulliette
13. mar 2010

Večernice, díky... 😀 počkej, no, kdyby mi to teď nevyšlo, musíme nějak vykoumat, kdy se můžeme jít spolu napít 😉

A děkuju vám, zasmála jsem se na posledních stránkách několikrát, jste všecky moc fajn, aspoň co se dá poznat podle písmenek 🙂

vecernice
13. mar 2010

amelie - si tu ma naedeje. takze se koukej setrit, ja piju za tebe 🙂

skippy7
13. mar 2010

fiha Josie, ty už stihla tu novu Alicu? ja som ešte nestihla Avatar ,hehe

vecernice
13. mar 2010

amelie - i kdybychom sly do cajovny 😀 a tam jsem nebyla asi od svych sestnacti 😀

josie3331
13. mar 2010

ja chcem ist s vami do cajovne!!!

skippy ja som videla aj avatar....oboje odporucam....ja filmy milujem...ale iba dobre no 😅 😀

skippy7
13. mar 2010

Josie, však si odskoč do Prahy 😉
ja už som bola parkrat na "rande" s babami tu z Konika, su z inej temy,tiež po potrate, su velmi fajn....

vecernice
13. mar 2010

josie - jasne, vzdyt se pripoj!!!!!!!

vecernice
13. mar 2010

ja byla na srazu v Brne- jedina netehotna, ale holciny super 🙂

ameliejulliette
13. mar 2010

Diky, Večernice 🙂 Tak platí, buď hospa a nebo čajovna 😀 Sim by mohla přijet taky, nemá to až tak daleko 😉 A kdokoli, že 🙂

vecernice
13. mar 2010

no jasne. proste sraz fanynek roku 2010 😉
odkud si z Prahy, pokud se mohu verejne takto zeptat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre