Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

sante
12. apr 2010

jo a k farbe som zabudla. isto sa to modré vymyje, ako písala Ela, ked to chytí až moc dobre, že už nemá kam, tak sa chytí modrý nádych, ktorý sa vymyje. alebo je možnosť ako sa tu písalo, že kaderníčka ti to preliala prelivom modrým a to sa robí vtedy ak to chytí nie velmi svetlo a týmto sa to trošku ešte presvetlí a potlačí žlté a taktiež sa to vymyje 🙂
možno bude stačiť raz si umyť vlasy 😉

ela19
12. apr 2010

josie a daj sem link na tu temu zamknutu, nech si to ulozim do záloziek 😀

denne73
12. apr 2010

J 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jejeje sante vy ste super aj Jossie.

josie3331
12. apr 2010
denne73
12. apr 2010

Dievky a čo poviete na môj graf. Vyzera to aspon trolinku nádejne?? aj ked asi tá zvýš. teplota je po ovulke ale dnes je tomu už6.den a 20dc .

kitu
12. apr 2010

dene, ja som to už pisala- aj som sem davala link na moj album na mojej svadbe, ale napišem prečo nemam foto... bo funguju tu na konikovy aj osoby ktoré nechcem aby vedeli že som tu aj ja... bo potom by céééélučka dedina vedela že bože tí chcú mať dieťa, a už je to viac ako polroka od svadby - tak ho asi nemožu mať...alebo ježiš ta je tehotna... tak asi tak chcem predchádzať týmto veciam...inak s tým nemam vobec problem, možno aj preto som sa zaregistrovala nanovo aby si ma nevedeli vyhladať tie určite osoby pod mojim nickom na ms....

denne73
12. apr 2010

Jeminky aha.No jasné dedinka v udoli. Chápem. Vieš kitu ja som taký typ , že neriešim čo povedia ludia nech si hovoria. 😉

denne73
12. apr 2010

Kitu aj mna tu určite niekto spozna xixixixxi.

denne73
12. apr 2010

Môj manžel je z dediny ja dievča z mesta si vieš predstaviť proste hviezdne spojenie xixixixxi. on lopata azahrada aja kava a butiky

helcenka
12. apr 2010

Děvčata a když jste si založily soukromou skupinu, budete psát ještě sem? Sice jsem se k vám dostala už do rozběhnuté diskuze, takže jsem se tolik neskamarádila a napsala jsem jen pár příspěvků, ale chtěla bych k vám patřit dál 🤐 .

josie3331
12. apr 2010

jasne preco nie, ked bude o com, co podla mna bude.,....

kitu
12. apr 2010

no samo...

utekam plodiť s mužom dietky... chichi teda bez ovulky sa to asi neda... ale sak neva....

dadaga
12. apr 2010

NO este jedna mrcha a ideme na to a uz sa neviem dockat.. tak gratulujem vsetkym ktore budu mat januarove babenka.. ja by som chcela marcove ci aprilove...xxixix uvidime ci sa podari..
syncek je posledny maj mal byt 9 juna.. nevadi.. ale teraz by som to brala trosinku skorej nech nie je v porodke tak neskutocne horuco.. no a hlavne plno..xixixi

larmimi
13. apr 2010

Dobre raaaaaano 🙂
druhy den zvysena teplota, tak je to jasne...
co nove?

maznacik007
13. apr 2010

dobre ranko.. tak ja som vas zanedbavala... ale dnes som uz konecne odmerala teplotu je 37.1 dalal som si ju do grafu... ovulka my vysla akurat na velku noc... ale snazili sme sa velmi zlahka... tak uvidime...

ja mam dcerku marcovu a to je super termin... lebo sa potom aj pekne da chodit von s kocikom... no brala by som...

novym tehulkam gratulujem... 😵

larmini... kde mas grafik...? nech sa potesim s tebou...

larmimi
13. apr 2010

maznacik , ahoj, nemam graf, ale viem ze ovu mam za sebou 🙂

vecernice
13. apr 2010

ahoj holky,

soukroma skupina je dobry napad, a nazev je super, jen me pridje, ze zatim neni uzamcena? 😲 ale fakt, ze se v tom neovym konovi porad moc nevyznam 😲

vecernice
13. apr 2010

jo a denne - vlasy mas pekny!!!!
larmi - gratuluju k ovu!!!!
lussy - to vypada vic nez slibne!!! verim, ze to vyslo!!!!

a jdu omrknout ostatni gafiky...

maznacik007
13. apr 2010

larmi super gratulujem k ovu ... super.. teraz uz len vydrzat... tych 14 dni... do testiku...

larmimi
13. apr 2010

no...dlha cakacia doba 😀 ale nevadi nespravim test lebo idem na svadbu aby som si mohla dat poharik bez vycitiek 😝
aka sukromna skupina ? co ? kde? 😎

maznacik007
13. apr 2010

😀 aj ja idem na svadbu prveho maja...

larmimi
13. apr 2010

ja 24.4. 😉

dankadina
13. apr 2010

tak my sme sa prave vratili od doktorky mala je chora, dufam ze to nechytim, Cesty sa šmykali nehorazne ale zvladli sme to. Dnes som 30 dc a ms nechodí. Bola som aj v lekarni ale test som nekupila, musim vydrzať aspon do piatku. Inak stmavli mi bradavky a to som mala aj pri kristike, takže dufam ze je to spolahlivy priznak 😉

ela19
13. apr 2010

baby ako to teraz bude s tymi dvomi temami? Budeme pisat aj sem aj tam? Ja uz som hned rano pisala do tej novej....

larmimi
13. apr 2010

ja zas sem, ani som nevedela ze je nova tema🙂

larmimi
13. apr 2010

asi by sme mali len do tej novej

maznacik007
13. apr 2010

aka nova tema?

ela19
13. apr 2010

BABY NOVA SUKROMNA UZAMKNUTA TEMA JE TU

Kto by mal problem sa tam dostat, nech napise josie do sukromnej posty, ona je spravkyna

veronikaprostenika
13. apr 2010

ahoj holky, tak jsem to včera dostala 😢 .. už v nedeli jsem tusila, ze mrcha dorazi, takže jsem prakticky ve sparu nakoupila OBcka 🙄 . Byla to asi hodne naivni predstava, kdyz jsem si rikala, že to napoprve vyjde(za pomoci ovu testu). No nic, dnes tedy 2. DC. Rikam si, že jsem se na to moc upnula, takže tenhle mesic si zakazu kone, pristi vikend pojedeme s MP nekam na "vejlet" a snad to k necemu bude 🙂.
Vsem preju, at na Vas co nejdrive vykouknou // 😉 .

larmimi
13. apr 2010

veronika...to je skoda...ale vsetky sa takto presuvame, tiez nechapem co sa to deje ked je ovulacia+snazenie a nic z toho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre