Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

janka13ke
12. jan 2010

anaxamon
si prefektná, že to opravuješ a sleduješ :_)

duratlicka__2
12. jan 2010

Tiež si myslim. Jani, nechces sa tam dopisat?

janka13ke
12. jan 2010

duratlicka
ja už tam som, mrkni 🙂 len si nemeriam BT, neda sa mi kazde rano v rovnakom case....ale ked nebudu //, tak si kupim ovu testy 🙂

duratlicka__2
12. jan 2010

Moj muz nechce, aby som kvoli tomu tak stresovala, takze ja si len meriam BT a cakam kedy pride ms, aby sme mohli zacat na ostro🙂

janka13ke
12. jan 2010

a mávaš pravidelný cyklus? neviem to z toho grafu vyčítať.

duratlicka__2
12. jan 2010

Ked som brala HAK, tak vacsinou 31,32 dnovy. Teraz uvidime, prestala som brat len minuly mesiac. Ale klesla mi dost teplota, tak by mala prist ms.

anaxamon
12. jan 2010

urobila som upravy podla vasich IP 😉

duratlicka__2
12. jan 2010

Uz nech je tu ms, nech mame druhy pokus🙂

janka13ke
12. jan 2010

Ja som mala 28 -dňový, no po 2. potrate sa mi to zozhádzalo.....teraz je to tak 27-28 dní. Dnes som 23 DC.....tak uvidíme... 🙂

duratlicka__2
12. jan 2010

Jej, taky cyklus som napodiv mala len na zaciatku, potom to zacalo blbnut. V ktorom tyzdni si potratila?

janka13ke
12. jan 2010

v 10 tt.....boli to dvojčatá....

mirip
12. jan 2010

ahojte, tak my už dnes prvý deň vo velkom menzesujeme tak hádam ten január prinesie šťastie aj druhýkrát

kitu
12. jan 2010

Ahojte baby,

no ja už treti den mrchujem, ale je to slabota- to bude asi z tých liekov...

pozajtra začinam s tým clostilom tak som zvedava že čo bude- teda s mangelom dufame že aspon jeden riadny folik narastie a pekne ho oplodnime... 😀

fomarik
12. jan 2010

Ahojte žienky! Tak my sme sa už začali snažiť od včera.-..ešte stále je január a možeme to všetky predsa stihnúť. včera skončila mrcha...konečne...ale bola to moja najlepšia mrška na svete!!!
Inak moj manžel je narodený v tom istom roku ako jeho brat. Je medzi nimi rozdiel presne 10 mesiacov, takže svokrovci to zmákli tak, akokeby mali dvojičky.

minka051
12. jan 2010

Aojte trochu sa ku vám pridám ak môžem

čítam že tu mrchujete u mňa je to tak isto ja už 3deň. a 3deň aj lepím náplaste a beriem lieky na sliznicu lebo sa pripravujem na darované vajíčka. Ak pôjde všetko ako mám tak v januári by malo vyjsť. Ja verím že sa to podarí.

elise
12. jan 2010

ahojte babulenky moje 😉 ja mrchujem už 4 den ale po skončení ideme na to znova my to nevzdávame , dnes v lekárni som sa pýtala na ovulačné testy 5 ks stoja 24 € je to normálna cena či prehnaná?

catrin1
12. jan 2010

ahojte tak mne mrcha este stale neprisla.. 🙂 ..
neviete mi prosim vas poradit ked som mala ovulacne bolesti 6.1 a snazilkovali sme 7.1 ci je sanca ze som mohla otehotniet....kedy vlastne prebehne ovulacia pred tymi bolestami alebo po nich?..dakujem... 🙂

mirip
12. jan 2010

catrin po nich ked máš ovulačné bolesti folík je velký a preto to bolí a ked praskne tak je ovulka a bolesti sú preč vidím že máš jedno baby tak to máš ako s porodom bolesti jak svina pred a ked porodíš tak razom sú preč 😀

kitu
12. jan 2010

elise no neviem či ti tam chyba desatinna ciarka alebo sranduješ- že 24 eur to asi nie, ja som kupila za 7 a to sa mi zdali dosť drahe, niekto tu vravel že kupil 5 za nejake 3 eura cca... asi je najlepšie isť dolekarne s presným nazvom, lebo mam taky pocit že sa nam tam pokušaju predať tie najdrahšie testy...

cati- no neviem ako si na tom či ovulku mavaš, no ja som sa na ovu bolesti tiež spoliehala že podla toho som citila ovulku ale ked som si začala merat bt tak som zistila že ovu bolesti aj hlienik som mala ale ovulka nebola... teda neviem ako ostatne kočky ale ja by som sa len na to asi nedržala... po vlastnej skusenosti,
najlepší sposob ako zistíš či ovulka je alebo nie je meranie bt...

neviem čo povedia ostatne baby ale sak vyskušaj si zopar dni odmerat teplotku- aj teraz, je dost možne že to nebude presne, no ak by bola teplotka vysoka tak je tu šanca že ste sa trafili no ak bude nizka tak pride mrcha... teda aspon tak by to malo fungovať, ta skus zajtra rano odmerať a potom daj vedieť...

matamisi
12. jan 2010

ahojte...mozem sa k vam pridat...tiez sa snazime o babo uz druhy mesiac...
neviete mi nahodou poradit ....ja nemam nikdy bolesti pred mrchou...a ani cez....takze neviem ani kedy mam ovulku...ale taky tyzden po mrche mam biely vytok-moze to byt ta ovulka,alebo nie....kdo mi poradi....

mirip
12. jan 2010

ked je ovulka je najskor biely výtok a potom prechádza do viac priesvitného a je ťahavý ako sopel, blbé prirovnanie ja viem, dva mesiace máš ale krátku dobu tak sa nič nedeje ak sa ešte nezadarilo..........najlepšie a najistejšie to máš ked od takého 10dna cyklu každý druhý deň je sex zo všetkým čo k tomu patrí aj zo záverom samozrejme, spermije vydržia aj 48hodín a ak nie sú problémy tak by ste mohli behom pár mesiacov otehotnieť zatial by som sa byť na tvojom mieste velmi nepozorovala ani nejak velmi nesledovala cyklus až ked sa nebude dlhšie dariť tak snáď 😉

elise
12. jan 2010

kitu toto mám na papieriku napísané z lekárne ale nemala som prehlad tak som jej povedala že ešte uvidím ale už viem že lekárnička sa ma snažila oblafnúť.

kitu
12. jan 2010

elise tak som to našla pisala o nich skyppi7 a su to tieto-ovu testy Secret woman,je ich tam 5ks, asi za 3.80Eur

tak vyskušaj sa spytať na tie

simasla
12. jan 2010

ahoj holky - dnes jsem se sem celý den nedostala
zadala jsem do FF dnešní teplotu a už nevím, co si o tom myslet? no počkám jestli nedojde mrcha a zavolám k Dr. abych se objednala - asi to bude ještě na dlouho, než budu mít miminko... mám trošku depku, je mi do breku, že jsem k ničemu a kvůli mě se nám to prostě nedaří ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

mirip
12. jan 2010

žeby tehula? robila si test? a aký mávaš dlhý cyklus lebo toto je supeer dlhý

diapozitiv01
12. jan 2010

ahojte,,, ja uz tento cyklus moc neverim,,,
som 27 dc a stale nic, asi to bude anovulak
http://www.fertilityfriend.com/home/Diapozitiv

kitu
12. jan 2010

simi čo blazniš, to bz sme si to tu mohli povedať viacere a čo ked si tehu šak testni , tušim to maš už 12 dpo tak mohlo bz sa dačo ukazat- nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre