Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

skippy7
15. jan 2010

Vadelka bingoooo...je to tam 😵 😵 😵

skippy7
15. jan 2010

no ale ked si chora, tak to bude značne ovplyvnene-tie teploty.....tak neviem

simasla
15. jan 2010

pokud nemáš zvýšenou i tělesnou teplotu, tak by to zas tak ovlivněné být nemuselo 🙂

vadelka
15. jan 2010

Konečne sa to podarilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Teplotu som si merala,ale našťastie nemám,tak by to nemuselo byť ovplyvnené.Uvidíme...

skippy7
15. jan 2010

aj ja som zvedava, to FF je super že?? Sim, aj ja som na tom trochu ujela 😀 ...

vadelka
15. jan 2010

Hej to FF je super,som zvedavá,či mi to vyznačí ovulku.
Skippy,kedy budeš testovať? 🙂

skippy7
15. jan 2010

juj Vadekla,neviem, bojim bojim, že budem sklamana.....ale asi niekedy bud.tyžden, najskor v utorok, ale teplotka asi napovie 😕

skippy7
15. jan 2010

prepač za ten preklep v mene ... 😀

vadelka
15. jan 2010

To nevadí 🙂 Júúúj,budem veľmi silno držať palčeky,aby to vyšlo.Asi je lepšie počkať,aby si nebola sklamaná 😉
Teplotka sa dúfam pohne 😉 Nech Ti to rýchlo ubehne do utorka 🙂 🙂 🙂
Aj ja som si kúpila ovu testy,tak chcem vyskúšať,len neviem kedy je ten vhodný deň.Ja mám cyklus väčšinou pravidelne,28dní...čiže by som asi mala testovať na 14 deň???

skippy7
15. jan 2010

Vadelka, to je neskoro, v letaku pišu, že pri 28cykle, treba začat 11.DC, aby si to neprepasla....prečitaj si navod, mne sa osvedčilo testovat okolo 12h a ešte aj večer okolo 19-19:30h

vadelka
15. jan 2010

Tak asi skúsim už 11DC a uvidíme,to teda nechcem prepásť 😠

elise
15. jan 2010

ahojte konečne víkend, mrchqa bude končiť trak sa s manželom dáme hned na snažilkovanie. uvidíme ako sa nám to zdarí 😉 ale stále verím že otehotniem v januári 😉

skippy7
15. jan 2010

ano Elise...ešte sme tu viacere,čo to chceme stihnut 🙂 🙂 🙂 ...tak držim palce!!!

ameliejulliette
15. jan 2010

Skippy - nenašla jsem nikde odkaz na ten Tvůj grafík - trpím selektivní slepotou? 😀 (A nebo tu ještě není? Jsem mooooooooooc zvědavá!!! 🙂 )
Simasla - testovat znovu nebudeš a vydržíš až půjdeš ke gyn. ?
Mně ten počet DPO nějak velmi pomalu přibývá... 😀
Elise: ještě stále to stíháte, to je super, držím pěsti 🙂

diapozitiv01
15. jan 2010

ahoojte,,
ja sa zajtra rano dozviem ci mam anovulak alebo nie,, 😝

skippy7
15. jan 2010

pridala som moju tabulku:

emily327: ............................................ 1. mesiac.............. kyselina listova
simasla:.................................................10.měsíc snažení...........kontryhel, kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:...............................................2.mesiac......................femi kapky, pupavka, kyselina listova, laska
http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:..................................................4roky................ .......... momentálne len Babyplane
skippy7:..................................................2.mesiac po potrate v 27.tt ......................kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b
kitu:.......................................................2.mesiac......................kys.listova,E-čko, duphaston-clostil,
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331............................. ................ 2.mesiac..........................Nahrin Narosan cucoriedkovy
elise......................................................2.mesiac..........................kyselinu listovu, viera
ameliejulliette.........................................5. měsíc...........................Calibrum Babyplan, kontryhel, fenykl
http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke..............................................6. mesiac po druhom potrate........Duphaston, (Fraxiparin - injekcie - 3 mesiace), kys. listová, vit. E
nela00..................................................1rok a 7mes.................femi kvapky, tento mesiac bez clostilu
http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon.............................................1 rok a 6 mes..............bez
http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
duratlicka..............................................1 mesiac......................kyselina listova
http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6

Těhulky:

hhalina:.......................zřetelné //.........2roky a 3 měsíce snažení.......5 měsíců kys.listová + 6 měsíců ovu testy (manžel vitamíny E, selen, zinek, PROFERTIL).
mscat................................Rok bez ovulace.......2měsíce snažení.....//na testu......nic jsem nebrala.
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

skippy7
15. jan 2010

teda moj graf...som chcela napisat... 🙂

diapozitiv01
15. jan 2010

skippy, ty mas teda paradny cyklus uz si 5DPO, tak drzime palceky 😉

kitu
15. jan 2010

Ahojte kočky,

tak hned reakcia na to že nemam foto- no zamerne som ju sem nedala, preto že by som bola nerada keby ma tu vymakli nejakí ludia z mojho okolia , čo viem že sem chodia a nechcela by som aby si čitali čo tu pišem... preto som aj bez mena aj bez fotky, ale pre vas ak by ste chceli vedieť ako vyzeram a ako vyzera moj manžel možem vam sem hodit link na moj svadobný album na mojej svadbe... nemam tam sice vela foto ale nejake su...

takže ak budete mať zaujem napište...

juj kočky ja som taka nejaka unavena , najradšej by som zalahla, ale nedá sa, lebo ešte mam robotu... silno pečiem lebo zajtra sa ideme s manželom trošku vyplesať a v nedelu pride svokra...mi vinšovať...

juj tak som si myslela že už na moje meninky budeme tehu... škoda že nevydalo... ☹

elise
15. jan 2010

kitu 😉
neboj ved meninky o rok budú krajšie budú s bábenkom 😵 😵 😵
zabavte sa na plese užite si to 😉

skippy7
15. jan 2010

no, uvidime, s Ameliejuliette sme na tom uplne rovnako 🙂 🙂 🙂

Dia, potom daj vediet,ako sa rozhodol tvoj cyklus 😵

Kitu...aj ja možno z toho isteho dovodu som nedala foto, aj ked som chcela,ale všetky fotky boli vačšie,tak som to nechala tak.......my sa ale podobame čo? 😀

ja sa staaaašne tešim,že si rano pospim,teda s budičkom na meranie BT

ameliejulliette
15. jan 2010

Skippy - Supeeer, díky 🙂 Jak jsi psala o tom růžovém výtoku, koukala jsem, že to bylo 13.1. a pak máš ten jednodenní pokles teploty... Nooooo? 🙂 Držím moc moc pěsti, aby to bylo zahnízďování! No tak třeba se taky ve mně hnízdí, i když o sobě nedává vědět 🙂

No jo, budíček i o víkendu 😒 Ale i toho spánku se klidně vzdáme, že 😉

skippy7
15. jan 2010

Amelie....bojim sa robit si nadeje....bol by to zazrak....
kedy budeš testovat??...diky...aj ja ti držim palce, ako aj všetkym ostatnym !!

ameliejulliette
15. jan 2010

Skippy: Zázraky se rozhodně dějí 😉 Tak si zatím naděje nedělej, budu si je dělat za Tebe, oki? 🙂
Já hned tak testovat nebudu, snažím se udržet nadhled, ne jako minule 😒 , ale přitom i optimismus (moc to obojí zároveň nejde 😀).

skippy7
15. jan 2010

no ja by som to chcela vediet čim skor,aby som tu nadej v sebe nemusela zbytočne živit.....a chcem vypadnut z roboty 😝 ....nuž, ale ja už radšej nechcem nič planovat,min.rok tiež boli plany a .... ☹
mrška by mala prist bud. vikend, takže niekedy bud. tyžden už by testik niečo mohol ukazat....

kitu
15. jan 2010

skippy- hm to teda hej...podobame, sle graf maš lepší a ovela.. hm...
elise- hm to dufam že budu s babenkom, a dakujem dufam že sa zabavime...

inak baby je to normal, ja mavam tu teplotu stale max 36,6 ešte nikdy počas merania (3mesiace)mi nevystupila vyššie ani raz... som zvedava čo s tym spravia tieto lieky...

a čo zatial žiadne dalšie tehulky? sa nam to nejako zaseklo pri čisle 2 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

skippy7
15. jan 2010

no zda sa, že adeptka Nela00 sa žial neprida k tehulkam, teda aspon podla jej grafu to vyzera na mršku 😖 , škoda...už tu davno nebola medzi nami...
Kitu, tie lieky ti určite pomožu, potom len budu krivky! 🙂 uvidiš....

kitu
15. jan 2010

hm no dufam a dufam aj v to že bude už len jedna potrebna 😀

josie3331
16. jan 2010

ja si kludne poprosim od kitu link 😀
no ja stale verim, ze tento cyklus co nasleduje to bude musiet vyjst.....menzes mi prisiel presne na 28 den a podla mojich odhadov ide cyklus, ked ovuluje pravy vajecnik, teda ten co mam 😀 uvidime, lebo cca 17DC idem do skoly na 5 dni, tak dovtedy snad budem ovulovat...no su to teda plany co 😅 tak strasne to chcem, a jeden z mnoha dovodov je ako u skippy .... vypadnut z roboty 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre