Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kitu
22. jan 2010

josie aj ja blahoželám... a presne sen nech sa stane skutočnosťou... 😉

josie3331
22. jan 2010

dufam, ze ano...blizia sa plodne dni, snad je to znamenie 😀

lussynka - studujem nemecky jazyk prekladatelstvo v BB externe

skippy7
22. jan 2010

Ahojte!
ja som sa totalne vzdala nadeje, z ružovej je hneda...čiže určite to bude mrcha ☹ ☹ ☹ ,ak nie zajtra, v nedelu určite, niekedy sa mi to takto dlho rozbieha.....nuž ak to nevyjde dalši cyklus, kašlem na to.....nebudem mesrat,ani počitat, však aj bez deti sa da žit, poznam aj take páry....

kitu
22. jan 2010

baby no ja som mala další ovu test negativny, aj som si poplakala- že som nanič ked nemožem mať ovulku ani s liekami...zajtra je 14dc a nič z toho...tak tento mesiac nam to asi nevyjde- asi z toho zcvoknem, manžel ma utešoval že ved to ešte nič neznamená, ale pre mna znamená... štve ma to do kelu...prečo niektore baby ani nechcu babo a maju ho na prvý šup a my ako take ttrubalky merame teplotu, robime ovu testy, poniektore sleduju aj ten sprostý krčok a aj tak je to všetko nafigu....no nič... ak ta ovulacia nedojde- čo vyzera že nedojde tak budem musieť isť za dokym ešte tento cyklus že čo teraz...

skippy7
22. jan 2010

oprava...nebudem merat...som chcela napisat 🙂

skippy7
22. jan 2010

Kitu neboj, ešte može ovulke kludne prist....pozri na graf Mscat....ovulka dorazilla 40DC !!! a otehotnela !!!

vidiš, ja mam aku ovulku a prd z toho, fakt na to se..m

josie3331
22. jan 2010

ach baby, to mi je luto, ze to nejde tak ako by malo..... kitu snaz sa to riesit co najskor, aspon je moznost, ze sa to cim skor podari 🙂 neboj, zvladnes to

skippy podari sa neboj sa, chapem tvoje sklamanie, aj ja by som bola sklamana...a ved milovat sa budete aj tak, spermie a vajicko sa predsa mozu stretnut aj bez merania teploty, nie? 🙂

skippy7
22. jan 2010

josie....no može, ale ked sa stretnu v mojej 40-tke, tak to sa asi moc nepotešim 😝
všetci mi hovorili, že ked už som raz teh. bola, že teraz sa to už podari skor, ale asi nie....mne sa proste lepi smola na päty.....

matamisi
22. jan 2010

ahojte....ja si vas tu kazdy den poctivo citam len neviem co by som vam mala napisat,lebo ja si teplotu nemeriam....ja mam take zvlastne pocity v bruchu a niekedy ma tam aj pichne a prsia mam naliate a strasne ma bolia a este mam aj taky priesvitny-do biela vytok....o tyzden ma dojst mrcha...dufam,ze nedojde...
tak uz mi zostava len cakat...ale mozno si zaciatkom tyzdna spravim test...

ameliejulliette
22. jan 2010

Skippy, chápu, že se tak cítíš, že máš takové nešťastné období, ale nevěš hlavu, vždyť se znovu snažíte druhý měsíc, žádný že se potká vajíčko se spermií až ve Tvých 40.

Kitu, držím pěsti, ať se ještě ovulka ukáže a nebo ať to brzy s Dr. vyřešíte.

Matamisi, o tom bílo-průsvitném výtoku tady nakonec píše už nějak moc lidí 😀 Co to je? 🙂 Tak čekej na (snad nepřicházející) ms a netestuj zbytečně brzo 🙂

matamisi
22. jan 2010

diky amelie...no ja som velmi zvedava co to je...dufam,ze miesto mrchy uvidim dve ciarky... 😵
skippy...neboj uvidis ze buduci mesiac budem vsetky tu pisat ze sme si nasli nase vytuzene dve ciarky... 😵

simasla
22. jan 2010

ahoj holky, tak dneska jsem absolutně bez nálady, kitu věř, že vím o čem mluvíš, i když léky sice zatím nemám.. tak si přijdu taky na nic :(
skippy - je mi líto, že to nevyšlo... ale víš jak? vzhůru ke světlým zítřkům a příště bude určitě líp
ameliej - držím co můžu, aby jsi měla zítra // - sakriš.. jestli ty nejsi těhulka - tak už nevím - vždyť tvůj graf vypadá jak reklama na těhotenství
josie - také gratuluji ke zkoušce... šikulka a sny? no mě se nedávno zdálo o kojení a zatím to vypadá, že nic.. ale zase v jiné diskuzi je těhulka a té když se zdálo o miminku tak pak v tom cyklu našla //
matamisi - také jsem včera měla takový hlen - dneska se najím a půjdu to zase odsledovat 😀

matamisi
22. jan 2010

aj ja furt sledujem zakazdim ked idem na zachod tak si pozeram ten krcok... 😀 no keby ma muz uvidel tak by mi povedal ze som sa zblaznila 😅 ale zatial mam krcok zavrety a pomaly sa dava do zadu-teda aspon si myslim lebo pred par dnami bol uplne v predu... 😝 este tyzden a budem vediet na com som... 😉

ameliejulliette
22. jan 2010

Teda vy jste ale! 😀 A já jsem měkká 😀 Chtěla jsem se uklidnit, že jako minuý měsíc prostě mám delší cyklus, a testla jeden Mammatest už dneska (jsou v krabičce dva, nechávám na zítra ráno). Kvůli výsledku jsem musela založit album 🙂 A prosím vás o názory (klidně i takové, že nic nevidíte a že mám z toho zírání už mžitky před očima 😀) Díky moc.

catrin1
22. jan 2010

amelie je to TAM.... 🙂 😵

vadelka
22. jan 2010

Ahoj Amelie,aj podľa mňa to tam je,uvidíš ráno 😉 Tešíííííím sa,konečne tehuľka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja nové nič,dnes asi takto...http://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
Skippy,veľmi ma to mrzí,ale nerozumiem tomu,veď s Amelie to máte ako cez kopirak 😒
Matamisi ahoj,s tým krčkom to sletujem tiež tak 😀 Keby nás tak naši chlapi videli,asi by si fakt pomysleli,že sme sa zbláznili 😀 😀 😀
Sim,určite nie si na nič 😠 Takéto myšlienky si vyhoď z hlavy 😠 😠 😠

skippy7
22. jan 2010

Amelie - super, gratujem, aspon niekto 🙂
Vadelka, no, zda sa,že nie sme cez kopirak,lebo na smolu som tu ja!!! to by som asi od života vela chcela,aby to hned vyšlo.....vikend bude na h....
prepačte, mam depku, ale všetky vam prajem krasny vikend 😵 😵 😵

matamisi
22. jan 2010

amelie...gratulujem....ona tam je...uz sa tesim na zajtra ako tam bude urcite silnejsia... 😉 😵

kitu
22. jan 2010

simi ja som mala z toho riadnu depku, ako budem fungovať normalne ked ani s liekmi žiadna ovulka, a clostil možem mať len 3 cykly a dosť, pisu tam že viac sa nemože.. tak potom sme v prd..i a mimi nijako nestvorime... ach jo...

amelie- držím silno palčeky aby to tam pekne silnelo a silnelo...a ked to bude už 100% -ne tak hadam občas kukneš aj sem medzi nas zatial netehulky a poriadne na nas nakýchaš ten tehotenský bacil 😉

baby a ako sa volaju tie lacnejšie ovu testy- skippy tušim ty si tu o nich pisala, viem že to tu niekde je ale nejako mam spomalený net akym by som to preklikala tak by mi to aj sto razy zamrzlo, tak ak ta možem poprosiť napišeš mi ich nazov, zajtra pojdem asi k svokre tak behneme do mesta kupiť ich... lebo teraz som mala take za 7 eur 5 testov ale su nafigu- jednočiarkove...dakujem

skippy7
22. jan 2010

Kitu....Woman secret....sa volaju
nejake info: http://www.ovulacne-testy.sk/nejcastejsi-otazky/

ameliejulliette
22. jan 2010

Díky vám za názory, jsem zvědavá zítra, ale já ráda maluju čerty na zeď, to bude noc 😠 Dám o sobě vědět. A případně se budu snažit vás všechny honem nakazit 🙂

skippy7
22. jan 2010

Kitu...presnejšie: Woman secret "Right time",5v1,bledofialovy obal...

Amelie, ja by som testovala radšej až v nedelu rano, lebo zajtra može byt tiež ešte bleda ta druha čiarka...ale predpokladam,že asi nevydržiš 🙂

simasla
22. jan 2010

amelie - je tam 🙂 já mám radost.. jen nevím, jestli bys neměla testit až pozítří, říká se, že HCG stoupá obden
kitu - to mi povídej - takovéhle myšlenky mě také napadají..občas si říkám, že jsem vážně na nic a všechno je moje vina.. když Jára má spermiogram báječný... takže jsem k ničemu.. a miminko mít nikdy nebudu.. doprčic - to je dneska zase nálada :(

ameliejulliette
22. jan 2010

Hehe, když jsem nevydržela už ani dnes... 😀 Dost pochybuju. Ono když bude ms, taky je to rozuzlení, když bude jen duch, bude mi to pořád vrtat hlavou, a když bude silnější, budu v šoku, asi. Zítra mě čeká moc náročný den, kdy se potřebuju soustředit, no tak to teda moc nevidím 🙂 Ještě mi psaly nějaké další holky, co viděly jen album, zatím všichni, že tam podle nich je, a že měly taky takovou... No ale tak nějak si uvědomuju, že i kdyby, tak stejně není všechno v suchu, a z toho začínám být už teď streslá, no řekněte, jsme my ženský normální? 😀

ameliejulliette
22. jan 2010

Holkyyyyyy, všechny jste super a nechte toho depčení.

simasla
22. jan 2010

amelinko - netrap se tím 🙂 ty si užívej.. určitě čekáš miminko... tak se moc nestresuj 🙂 a hlavně odpočívej 😵

ameliejulliette
22. jan 2010

Ovulka bude!
// budou!
Zdravé mimi bude!
My-tomu-věříme! 🙂

kitu
22. jan 2010

skippy dakujem za info- zapisujem si a budem pytať take v lekarni...

simi no tak nejako je to aj u mna... ale však hadam sa aj nam volakedy podari... len ono to na človeka tak pride, že maš pocit že všetci okolo teba už su tehotní alebo maju mimi a len ja som ta čo nema, a ako naschval aj všetky možne celebritky su tehotne tiež, a potom to na mna ide ešte viac, prave pred chvilou som zobrala do ruky len tak nahodou mamininu slovenku- otvorim ju a hned rozhovor s Martinou Moravcovou a cely o jej tehotenstve, no a potm nebud z toho na nervy ked to na mna kuka mam pocit že ozaj zovšadial, v počasi tiež tehulka... ech aj jaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..... ble nanič nalada toto, a

kitu
22. jan 2010

teraz pozeram šak ja mam take iste- teda taky isty nazov to malo a stali 7 eur a tie tvoje prečo stali iba 3niečo? či to boli take pružky?lebo ja to mam take v umeline...to može byť preto?

skippy7
22. jan 2010

ano Kitu, tie kazetkove su vždy drahšie ako tie obyč. pružky.....tie lacne su pružkove
idem ja už spat, neviem,čo tu ešte robim....dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre