Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lussynka
4. feb 2010

Vandelka, tebe to pekne stúpa 😵

skippy7
4. feb 2010

Ahojte,
Lussynka....to je v pohode ked ste sa 12DC snažili,z toho može niečo byt 😉 ....ovulka je predtym než stupne teplota, podla toho ,že vyrazne vystupi vidiš,že bola...

u mna dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b

Vadelka....sme skoro narovnako....tak uvidiiiiiime

ameliejulliette
4. feb 2010

Skippy, Ty jo, ovulka až táákhle brzo 🙂 Tak šup, s Vadelkou nám ukažte hezké trojfázové těhotenské křivky 😉
Mně dnes bolí podbřišek, doufám, že je to jen z včerejších fazolí 😀
Jak se jinak máte? Připadá mi tenhle týden nějak na hlavu, děsně náročný, a to ještě zbývá zítřek... ☹ Zítra ahojte.

skippy7
4. feb 2010

Ahoj Amelie!
no ja tomu tiež nerozumiem, že takto skoro ovulka, ale už raz sa mi to stalo resp. mi to FF už raz tak vyznačil-v novembri
neviem, nejak si nechcem robit iluzie...aby som zas nebola tak sklamana ako minule
fazule treba "vypustit" 😀

lussynka
4. feb 2010

Dokelu, takže ovulka už asi bola a my sme to nejako extra nepoistili ☹
Amelie- čo znamená trojfázové tehotenské krivky? 😕

lussynka
4. feb 2010

Ženyyyy,
kde ste kto? Dnes tu chodím asi každú pol hodinu a nikde nikoho 😕 😕

skippy7
4. feb 2010

Lussy veru....všetky su kdesi včudu... 😕 ....zas tu budu všetky večer,ked ja tu nebudem, to už poznam 🙂

kitu
4. feb 2010

caute kočky,

no ja tu možem byť len ked dorazim domkov, bo v robote nie je kedy... teda zasrani davaju riadne zabrať- som dnes čierne body rozdavala lebo boli ako besní... a všetky kolegyne sa sťažovali že tí moji prvaci... ech tak som spravila kratky proces...

baby no u mna zatial ziadna zmena, teplotka stale hore- kiežby aj zostala 😀, no a didiky stale pobolievaju... ale nepripisujem tomu velký vyznam...

baby, dnes sa mi snival taky besný sen, že mi prišlo v robote zle a bola som vrackať a že kolegyne do mna hučali že som určite tehu a ja som až so slzami v očiach na nich kričala že to určite nie som...bleee

lussynka
4. feb 2010

No ja zase večer väčšinou nemôžem, preto sa tu zdržiavam od rána do poobedia...

simasla
4. feb 2010

Ahoj holky 🙂
Koukám, že vám scházím. 🙂
Včera jsem byla na služebce - vyjeli jsme ráno v půl šesté a domů jsem se dostala okolo jedenácté večer. Miláček mě nechtěl pustit samotnou v té kalamitě takovou dálku - jela jsem od nás (Přišimasy - to je kousek od Kolína) do Trnavy a následně do Trenčína a pak zase domů vše v jeden den. Byla jsem šťastná, že ho mám sebou jako řidiče, je moc hodný. Bylo to totiž vysilující, všude sněžilo jako blázen a já ještě chytla někde rýmu, takže jsem toho už 7 hodin večer měla plné zuby, je to zlatíčko. Teď si jdu přečíst, co vy? A lussynka - myslím, že to byla ovulka - to jen tak narychlo jsem jukla na grafík 🙂

simasla
4. feb 2010

lussynka - ovulka byla nejspíš 13DC - ale když jste se snažili 12DC i 14DC - tak to se určitě mohlo povést.. 🙂
jediné, co mě napadá, aby to rozhodilo takto ty teploty je, kdybys byla nemocná - ale pokud jsi měla i normální tělesnou teplotu, tak by to měla být ovulace
celé čárky - nepřerušované, by ti to ukázalo, pokud bys zaznačila Egg nebo Watery hleník 12-13 DC
vadelka - wow tééda tobě jdou ty teploty krásně nahoru - že by další těhulka?
skippy - taky koukám, tak brzy ovulace - no když se udrží teploty, tak to tak je.. ale je jedno, kdy je ovulka, hlavně aby to dobře dopadlo viď?
amelie - tak jak je? bříško už nebolí? jinak musím říct, že bez FF už jsem taky jako ryba bez vody 😀

catrin1
4. feb 2010

ahojte co moze znamenat creamy vytok teraz???dufam ze nie mykoza... 😖
graf http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

catrin1
4. feb 2010

dokelu preco mi zas neukazuje vsetky teploty..baby poradte som uz zufala z toho grafu ☹

simasla
4. feb 2010

catrin - myslím, že musíš mít na sharing, my home page setup zafajfkováno auto update 🙂 jinak se to neaktualizuje samo 🙂
jinak výtok - no mělo by po suchém období po MS přijít období vlhčí - s creamy hleníkem a ten by se měl změnit v plodný hleník - takže třeba to je předzvěst - i když já mívám také creamy hleník a žádná ovulka
No a pokud ten výtok nezapáchá, nebo není nijak divně zabarvený, nebo nemáš pálivý pocit, či svědění, tak bych to moc neřešila..

catrin1
4. feb 2010

simasla dakujem idem to pokontrolovat.. 🙂 ....no nesvrbi ma nic len mi to je divne lebo viem ze ma byt obdobie sucha teraz...vcera som bola na folikulometii a nic tam nebolo takze ovulka v blizkej buducnosti nehrozi tak neviem.. 😖

http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

catrin1
4. feb 2010

no som to tam odklikla sim...dakujem uz to ide..:o))

catrin1
4. feb 2010

simasla a este ako sa zaznacuje sexik v grafe...? 🙂

simasla
4. feb 2010

je to v té tabulce, kde zaznačuješ teplotku - tam je intercourse/insemination - když to otevřeš máš na výběr - buď zaznačovat AM - ráno a PM - večer. Nebo jen yes - to znamená, že byl v ten den a nebo both - to znamená, že byl 2x 🙂

kitu
4. feb 2010

Ahoj simi no teda si tu chýbala...

no ja by som sa chcela zase spytať že prečo mne ked sem dam ten link ukaže len grafik a ja si tam značim aj keksík a to mi neukáže... hm...
inak dnes som tam nahadzala aj ten hlien aky bol som si normalne všetky tie popisy nahodila do translatora a na zaklade toho som to tam naklikala a ku podivu sa mi ta prerušovaná čiara zmenila na plnu....hm sranda...

catrin1
4. feb 2010

sim vdaka... 🙂

simasla
4. feb 2010

není zač catrin 🙂
kitu ahoj - no plná čára je dobře - to znamená, že alespoň dvě hodnoty ti ukazují na ovu - tedy teplota a hlen, aby se ti ukazovali sexíky musíš do sharing, my home page setup a v Privacy - musíš mít zafajfkováno Publish intercourse data. Já tedy mám vše v privacy zafajfkováno 🙂 - ať se všichni kouknou - jak teď trpím, když bereme ty ATB a žádný sexík.. už to je víc jak 10 dní :(.. no a zítra je dobereme, ale miláček má noční, takže se mineme.. ale sobota bude 🙂 jéééé krásnáááá než mi zase uteče na noční.. fuj ty nemám ráda
Holky jdu do hajan zítra se večer ukážu určitě, možná i přes den - v pátek se to nemá s prací přehánět, že?

lussynka
5. feb 2010

Čaute baby, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2bfc08 dokonca mi FF vyznačil na 13DC ovuláciu, ale keď som tam doplnila, že som mala od 13 do 15DC negatívny ovu test, tak mi čiaru zrušilo. No uvidíme, ako to bude pokračovať...ma ale štve, že zajtra nebudem môcť odmerať teplotu, lebo ideme na ples a vrátime sa nadránom , takže by to asi nemalo význam merať... 😒

skippy7
5. feb 2010

Ahojte dievčata,
tak ja som z toho jeleň, dnes mi na FF zmenilo ovulku z 8DC na 9DC...akože ,nechapem. Neviem, nejak tomu prestavam doverovat.....

inak som doma, urobila som si piatok-sviatok a je to super 😵

tak tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b

ameliejulliette
5. feb 2010

Sim, chyběla jsi, hurá jsi zpět 🙂
Lussynka - trojfázové - když po uhnízdění se ještě znovu zvedne teplotka na jiný level 🙂 (Jako se zvedne po ovu.) Ale to není nutné, to jen může být, mě to tak napadlo, jak se Ti grafík šplhá kamsi nahoru 😉

Já dneska nic moc - bolest nepřešla, fazole to nejsou 😉 Volala jsem Dr. a hned si mě pozvala, že vezmem ještě krev, udělala mi ultrazvuk (a viděla tam nachystané vajo 🙂 ), rozplývala se nad mým plodným hlenem (už teď???), jakože "No to je normálně dramatické, jak to z vás crčí, krásný plodný tahavý hlen... " 😀 Takže možná ty bolesti jsou z připravování na ovulku (ale normálně je nemívám, proto mě to vyděsilo...). Každopádně zákaz sexu až dokud hcg nebude potvrzené jako úplně negativní ☹ Dodala mi optimismus, když řekla, že to vajíčko by mohlo do pondělka vydržet... tak už se vidím, jak na to hned po telefonátu vlítneme 😀

ameliejulliette
5. feb 2010

Skippy, nenech se tím otrávit. Asi že s dnešní teplotou to prostě vypadá, že ovulka byla spíš až 9DC. (A třeba i podle Tvých "Stats" byla očekávána až od 9. dne...)

skippy7
5. feb 2010

Amelie...no ja som myslela, že ovu bude tak 10DC, ale u mna je to take všelijake,človek nikdy nevi 😕

u teba je to fakt zaujimave,takže ovulka je už pomaly tu...super,že je to ok.....ale prečo ti Dr. zakazala ešte sexik? ešte neni vylučene tehotenstvo? že ti ešte sleduje hcg...? a kedy budeš mat vysledky z krvi?.....

ameliejulliette
5. feb 2010

No, právě že se čeká, až se potvrdí, že těhu odešlo a že nebude potřeba nějaký zásah. Poslední hodnota hcg byla 7, Dr. chce, aby byla negativní. Výsledky v pondělí. A nebo mi sex zakázala asi že mi ho závidí 😀 😀 Ale neřeším, i kdybychom ovu prošvihli. Přijde další.

Teď mě napadlo, jestli za tím megaplodným hlenem nemůže být ten zázračný Femigard 😉

catrin1
5. feb 2010

ahojte...tak ja mam stale ten creamy vytok neviem co to ale nevadi....
amelie je vazne taky dobry ten femigrad??kolko stoji?? 🙂
moj grafik az sa mi nezda ze stale mam rovnaku teplotu... 😨 http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

skippy7
5. feb 2010

Catrin, to je v pohode,že teploty su dole, možu hocikedy vystrelit hore....ovu ešte asi pride, však uvidiš,ked ti začne stupat tepl.....pripadne si to over ovu testami

vadelka
5. feb 2010

Ahojte,tak ja dnes asi taktohttp://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
Včera som nemala čas na comp,lebo sme mali taký nákupný deň 😉Inak tá teplota je teda poriadne vysoko,ale ja si radšej nič nenamýšľam,aby som nebola sklamaná...Cykly mávam najviac 28-dňové,tak ma to teraz trocha prekvapilo,že ovulka bola tak neskoro,možno je to aj preto,lebo som bola chorá 😒
Skippy,tak Ty máš dnes voľno,oddychuješ?Takže ovulka je už tu,len pekne snažilkujte 😉
Catrin,Skippy má pravdu,zatiaľ sú teploty dole,ale určite pôjdu hore.Ty mávaš dlhšie cykly,však?Neboj 😉
Amelie ten Femigard je asi fakt zázrak,aj ja by som si ho asi obstarala,ale škoda,že nie som doma ☹
Lussynka,prajem príjemnú zábavu na plese 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre