Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lucka222
15. feb 2010

😨 Babuľky tak test bol negat... ☹ Som smutná a nechápem prečo mi meškajú 2 týždne 😒

vecernice
15. feb 2010

ahoj holky, tak jsem hned zvědavě jukla a těšila se na samé // zprávičky .... tak to mě mrzí, že to nevyšlo.
i když, až ms to potvrdí (a někdy se i ta dostaví omlyem)

lussy - ale tvůj grafík vypadá pěkně, vždyť se to drží furt nahoře 🙂

jinak ja jsem proste blbec, v mym veku tak pokrocila skleroza 😀 pripravila jsem si clostik na stul, abych si ho vzala do prace, nebot ho mam brat 3x denne, a misto toho jsem ho nechala doma. domu dorazim az devet, tak si budu muset vzit dva. no co na to me foliky reknou, fakt netusim 😀 ja jsem proste poctiva snazilka 😀

josie3331
15. feb 2010

u mna zahada vyriesena....prisiel mi menzes....zistila som to tesne predtym, ako som chcela zavolat doktorovi..... takze asponze tak......do dalsieho mesiaca idem s novym elanom, snad to vyjde 😅

vecernice
15. feb 2010

josie - sice me to mrzi, ale holt to vyjde tento mesic!!!!! hlavne ze telo funguje, jak ma 🙂

josie3331
15. feb 2010

no snad hej, tento mesiac uz pojdem doktorovi tak ako mi povedal, 10DC aby sa zistilo, ci mam ovulaciu...

vecernice
15. feb 2010

tak to je super, to zjisti, zda vse roste jak ma, a poradi, kdy na to vlitnout 🙂 to by bylo, aby to nevyslo!!!! 🙂

ameliejulliette
15. feb 2010

Josie, no aspoň že teda přišla, když už na testíku nic 😉 Znamená to bez komplikací do dalšího cyklu. Moc mě těší, že s novým elánem 🙂

Lucko, to mě mrzí, a to máš zpoždění 2 týdny? Kdy se chystáš k Dr.? Asi by to chtělo, což? Ale hlavně žádný zbytečný stres, ať má tělo klid.

Mně v břiše probíhají nějaké nekalosti, cca od úterý mi je na blitíčko skoro pořád, velký výkon na wc se mi podařilo podat až po 5 dnech, a to jím úplně normálně přes to všechno... (ale je mi blbě jak předtím, tak potom, zkoušela jsem dva dny nejíst a nic z toho). Břicho mám jak balón, až se bojím, že odletí.
A mezitím se od dnešního rána cítím na ms - ale ať teda jako přijde čím dřív, ať můžeme pokračovat ve snažení 🙂 Je na to nějaký tanec, jako se přivolává déšť? 😀

vecernice
15. feb 2010

amelie - tanec by nebyl spatny 😀 tim si me rozesmala 😉
ja kdyz vim, ze dorazi, tak ji pomuzu sklenkou cerveneho 😉

lussynka
15. feb 2010

Amelie, ale 7DPO to ešte na mrchu nevyzerá. Nebude tam tancovať niečo iné 😀 ?

ameliejulliette
15. feb 2010

Lussy, já vím, že je brzo... Ale když to srovnám s minulým měsícem 7 DPO, rozhodně to není to samé, hlavně ty prsa mám malý a bezcitný 😉 Tancujou tam možná nějaké nepřátelské střevní kultury 😀

Ještě mám jednu otázku, blbou - BT měřím 5 minut, dneska jsem u toho usnula a měřila 9 minut, jak byste to řešily do grafu??? Ještě se mi to nestalo a na FF o tom tuším nepíšou 😀 😀 😀

lucka222
15. feb 2010

Budem muset ist lekarke ale najblizsie vo stvrtok a mam pocit ze mrcha je na ceste 😒

vecernice
15. feb 2010

ameilie - me uz se podarilo usnout vicekrat, a toto neresim, zadam normalne, teplotu by to ovlivnit nemelo. horsi kdyz usnes skoro na hodku, to uz se mi taky stalo 😀
a nevim proc chces privolavat mrchu, podle me to u tebe vypada velmi nadejne!!!!! tak budu drzet palce 🙂

vadelka
15. feb 2010

Ahojte 🙂
hlásim sa po dlhšom čase.Zatiaľ sa cítim v pohode,ešte som si urobila dva testíky a na obidvoch sú krásne // 🙂
Veeeeeľmi ich prajem aj vám 😉Inak od soboty som teda poriadne prechladnutá,tak sa nalievam čajom.Neviete aké lieky môžem brať?K lekárovi sa mi nechce....a ku gyn.sa chcem objednať až na budúci týždeň....
Lussy,ale veď teplotka je dobrá,stále je hore...Kedy sa chystáš testovať????Držím palce 😉

ameliejulliette
15. feb 2010

Vecernice - díky, opravím si 😀 (Jsem si za trest trochu ubrala 😀 ... )
A vůbec, jdu kouknout na dnešní grafíky a pak si dám "po-o" 🙂

ameliejulliette
15. feb 2010

Vadelka, krásná silná čárečka, chjo, krása, fakt, jsem se dojala 😉 Moc gratuluju. Na každém příbalovém letáku je určitě napsáno, jestli je lék vhodný v těhotenství, příbalové letáky i na internetu. Čaj je podle mě dobré řešení, s medíkem 🙂

kitu
15. feb 2010

Ahojte baby,

no teda josie- tie testy nejako nechcú posluchať... tak som verila že si dalšia pokračovateľka tehu nakazy... ale ešte nič nie je stratene, ako piše larmimi nadej odchadza až s prvou kvapkou krvi...
a to podotýkam že tiež ešte nemusi byť 100% bo mam kolegynu, čo zistila že je tehu ked bola v 4. mesiaci... normalne mala mrchu a pritom bola tehu... všetci kukali že čo???? to len ako jeden pribeh...

vecernice
15. feb 2010

amelie - normalne, kdyz tady k vam junku, a vidim tvuj rozesmaty oblicej, tak me to hned zlepsi naladu 🙂

lussynka
15. feb 2010

Vadelka, videla som Tvoj album a moc Ti blahoželám a teším sa s Tebou 😉
...no a moja teplota je síce nad 37, ale nemám to s čím porovnať, lebo som doteraz nemerala 😒 no a testovať plánujem až keď bude mrcha meškať, tak uvidím, aká bude teplota zajtra a v stredu...a ak bude v stredu ešte hore, tak testnem, ak nie, tak tú mrchu už teraz neznášam!!!

vecernice
15. feb 2010

lussy - tak to ti budu moc drzet palce, at se ta teplota opovazi poklesnout 😠 a ve stredu se tesim na super zpravicku!!!!

anaxamon
15. feb 2010

ahojte kocky, gratulujem tym ktorym sa v poslednom caste zadarilo a maju //
ja mam pocit ze liecba antibiotikami je celkom uspesna, konecne mam normalny hlien a hlavne ziaden vodovy vytok...aspon teda usudzujem ze je to nasledok liecby...🙂 tak uz len vyckat na marec, ci sa zadari 😵

lussynka
15. feb 2010

Dúúfam, že už neklesne, hádam dnes v noci ani nezaspím, keď si pomyslím, že zajtra má prísť mrcha....bŕŕŕ, už som sama seba presvedčila že nepríde!

vadelka
15. feb 2010

Lussy,veď ani ja som to nemala s čím porovnať.Ja som si začala merať BT až v januári...tak nádej tam určite je 🙂 🙂 🙂 Teplotku som mala hore a tiež som si myslela,že príde mrcha,lebo som nemala žiadne tehu príznaky....Uvidíš,veeeeľmi silno držím palčeky 🙂 🙂 🙂
Anaxamon super,že liečba zaberá,marec to istí 😉
Skippy kde si???
Amelie, Tvoja fotečka aj mne stále zdvihne náladu

catrin1
15. feb 2010

ahojte baby..tak bola som pre vysledky a mam nizky progesteron mala som len 2 a mala som mat 10 ci co...ze mam anovulacne cykly...jaaj je mi na prt z toho..to znamena ze vsetky cykly su anovulacne?alebo tento cyklus je anovulacny?neni sanca ze ovulacia este len bude???vsak ked je cyklus anovulacny tak tie grafy su take rozhadzane nie a teploty vysoke ci nie???ved mne sa teploty drzia dost dole....

renatab
15. feb 2010

ahoj holky, držím všem pěstičky ať vám to vyjde. mě skončila v pátek mrcha ale od té doby se cítím nějaká vysušená a bolí mě to. Takže budu muset jít na gyndu asi to bude nějaký zánět.
😒

kitu
15. feb 2010

catrin, no to som mala aj ja dva za sebou anovuláky, tak som vyfasovala clostil... s tým som už mala ovulku...

ked je anovulák tak teplotky si lietaju ako sa im zachce, a nie je tam ten teplotný skok- teda prvá polka cyklu nižšie a po ovulke vyššie teplotky...

catrin1
15. feb 2010

kitu a tento cyklus by ovulka este mohla byt podla teba?

ankava
15. feb 2010

Ahoj holky, chodím do jiných diskusí, ale chci vás jen pozdravit a říct, že já těhotenství ve 2010 taky MOC VĚŘÍM.
Tak hodně štěstí všem 🙂

kitu
15. feb 2010

no ovulka može byť hocikedy, teda ja si osobne myslim... tebe ju tam ff sice vyznačilo ale ten poskok teplot nebol velky...
nuž mne vtedy doky povedal, že počkame do mrchy a potom sa uvidi...
aké dlhé mávaš cykly?

ameliejulliette
15. feb 2010

Holky, to jsem ráda, že na vás můj xichtík pozitivně působí 😉

Catrin, chápu, že se kvůli tomu cítíš špatně, jako že to je komplikace ☹ No ale asi je i dobře řešitelná, a to je dobře, ne? A ten progesteron Ti měřili teď poprvé? Přece jednou za čas má anovulační cyklus prakticky každá...

kitu
15. feb 2010

hej niekde som čitala že každá žena ma tak 2x do roka anovulák...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre