Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

matiasko
23. nov 2009

ahoj lasama 🙂
aj ja som skoro ok ale som este na pn do konca tytdna 😉
velmi ma bolelo brusko po tych hnusnych zrastoc co dokina odstranovala 😝
ale teraz uz sa to da 😉 v streduk idem k mojmu gyndosovi tak som zvedava co povie na sprava z GF.
lezala som na druhej posteli od okna 😉
a vy teraz co? pojdete na IUI?

lasama
23. nov 2009

U nás je podla vysetreni vsetko v poriadku, tak sme sa s Drabekom dohodli, ze teraz skusime asi pol roka prirodzenou cestou a ak sa nepodari, tak potom by nasledovalo IUI. Dufam, ze sa to podari prirodzene. Vies my s manzelom sme mali len dve odobia: bud sme babetko este nechceli, alebo sme ho chceli velmi. Takze to teraz toho pol roka budeme skusat a dufam, ze sa nam to podari 🙂
Ty si tusim spominala, ze ides na IVF, vsak?

matiasko
23. nov 2009

ano idem na 2. a verime ,ze teraz po tej laparke aj uspesne 🙂
uz mame aj ziadost podanu uz len cakat na schvalenie.
stretla som aj babu z 1. postele a aj oni podavli ziadost ako my.
citala som ,ze sa to babenkam po laparke podari 🙂 tak ste na najlepsej ceste ,len sa netreba moc na to sustredit, lebo velmi velka snaha o otehu to moze skazit. psychika je velka svina.

simasla
24. nov 2009

Ahoj holky, tak jsem právě přišla do práce od lékaře. Udělal mi ultrazvuk a prohlídku a nic nezjistil - prý děloha a vaječníky jsou vpořádku. Takže mi vzal ještě krev na horm. profil. Zítra budou výsledky. Zatím mi vyvolávačku nepíchnul, prý uvidíme až co ty hormony.Jinak když viděl můj graf tak se zhrozil, že prý co je to za divočinu. No a doporučil mi místo orálního měření vaginální, že je to přesnější. No a mám rozpíchané obě ruce - sestřička nemohla najít žílu - ani se jí nedivím všechny se z těch nervů schovaly. Nakonec se to povedlo panu doktorovi, mě napíchnout, ale stejně jsem tu krev nechtěla pustit - stěží odebrali jednu ampulku. Nedokážu si představit, že by jich ze mě ždímaly víc... jak tak koukám na ty ruce - to budou ale modřiny... síla, ale mám malinkou radost, že vaječníky i děloha jsou vpořádku a k tomu strach, jak dopadne ten horm. profil.

diapozitiv01
24. nov 2009

Kedy vam vychadza ovulka v januari???
mne medzi 4-8.. 🙂

gubik
24. nov 2009

Josie- ak ovulujes, tak potom mozes kludne otehotniet. Fakt je to sila, co clovek musi prezit. Drzim Ti paste. Je dobre, ze sa chces snazit o babo v takom mladom veku, to sance zvysuje. Ja mam 29.
Inak baby, ja by som tych gyndosov nezatracovala, ono ked sa vybera cysta laparoskopicky, tak ju zvyknu prepichnut, aby sa zmensil jej objem a aby ju vobec mohli cez malu dierku vytiahnut.

majcika
autor
24. nov 2009

ahojte mne ovula vychadza na 1.1. no bude bujny Silvester heh 😀

simasla
24. nov 2009

hehe 1.1. 😀 no tak to je sranda... jen aby ty spermijky mohly vůbec koordinovat své bičíky a neztratily směr 😀
já bohužel nevím, kdy bude ovulka a zda bude - ale ona jednou bude potvora 😅

kitu
24. nov 2009

baby no mne to vychádya na silvester... tak si to asi silno budeme užívať a ak spravne počítam a ak verime nazvu našej temy tak na moje meninky by som už mohla vedieť že či sa podarilo....

skippy7
24. nov 2009

Ahojte,
no sranda, aj ja to stale počitam, mrcha-ovulka, mrcha-ovulka...len menzes nemam uplne presny,takže neviem, snad tak okolo 10.1....už sa nevieme dočkat že? 🙂 len aby bola!....najradšej by som už v januari ani nenastupila do roboty,kiežby to vyšlo
dievčata a hlavne,aby sme boli vtedy zdrave, lebo ked je nejaka viroza alebo čo, tak netreba riskovat

kitu
24. nov 2009

no ved my sme to presne pre to posunuli... netreba riskovať, ale ked sosm to povedala dokymu tak že to až tak nevadí povedal... že y toho robia niektorí strašne bububu...

skippy7
24. nov 2009

možno hej Kitu, ja som mala taku blbu doktorku, ta na mna vyhrkla-to chcete mat postihnute dieta??? koza...vtedy som sa nalakala. Však aj potom može človek ochoriet,proste niekedy sa tomu neda zabranit ani predist. Hlavne nech sme psychicky v pohode a pozitivne naladene 😵 😵 😵 však?

kitu
24. nov 2009

no ja ked som dokymu vravela ked som bola u neho že sme sa tento mesiac nesnažili lebo som bola chora a brala antibiotika tak on mi na to povedal to čo som už vyššie pisala... a čo mam skusenosti kamošky boli chore a brali v prvom trimestri antibiotika a miminka su uplne zdrave...

skippy7
24. nov 2009

ja som teraz viac ustrachana,lebo som o babatko prišla, tak mozno preto...

kitu
24. nov 2009

no to hej...nebudem pisať že si to viem predstaviť, lebo to sa asi predstaviť neda kto to nezažil... len poviem že snaď to už teraz bude ok a dovedieme to všetky spolu ku krásnemu babatku...

diapozitiv01
24. nov 2009

skippy, ja mam podobny nazor, netreba riskovat,, sice je velmi vela zien, ktorych baby bolo v poriadku, ale my sme si uz raz vytiahli cierneho petra 😔

skippy7
24. nov 2009

tak tak Diapozitivka, raz stačilo a už nikdy viac! lebo to už by som asi nezvladla.... ☹
musime verit,že to dobre dopadne -v januari štastny začiatok-duuufam, a v oktobri ešte štastnejši novy začiatok s mimi 😵 😵 😵

vadelka
24. nov 2009

Dia,máš úplnú pravdu,ale myslím,že tentokrát si vytiahneme eso 😉
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja mám teraz chrípku,tak ležím a liečim sa ☹

diapozitiv01
24. nov 2009

Skippy veru,,,
tak sa potom stretneme v BA s bruskami 🙂

algi
24. nov 2009

ahojte, pripajam sa do tejto debaty ak mozem a dufam ze budeme potom uz len terminy dohadovat 😀 akurat som vysadila HAK a ideme si nedavat pozor... dufam ze nie dlho 😉

diapozitiv01
24. nov 2009

No veru rada by som si vytiahla to eso 😀 a cim skorej tym lepsie,aj ked doky bude frflat,,,

vadelka
24. nov 2009

Ahoj algi,jasne,že sa môžeš zapojiť 😉 Tak Ti držím palce,aby si čoskoro našla na testíku dve čiarky 😉
Dia,prečo by doky frflal?

algi
24. nov 2009

Vadelka diky, a budem informovat ze co nove a tesim az sa budem moct s vami radit.dnes idem uz kukat tv tak prajem vsem pekny vecer este. 🙂

diapozitiv01
24. nov 2009

lebo som po cisarskom,,, 4 mesiace po 😖

josie3331
24. nov 2009

algi- tak vidim, ze sme na tom uplne rovnako...ja mam zajtra prvy den, ked by som si mala dat tabletku, ale uz si nedam 😀
rozmyslala som nad kyselinou listovou a mama predava taku kozmetiku/ vyzivove doplnky a tam su take zdrave sirupy, ktore obsahuju vela zdravych latok (neviem ci mozem robit reklamu)...no a v jednom tom sirupe je aj kyselina listova a zinok okrem ineho, tak budem uzivat asi to....od mamy som naucena, ze veci z lekarne nie su az take dobre ako taketo prirodne vecicky....a z tej firmy je aj nejaky tekvicovy sirup, ktory sa odporuca muzom, ktori sa chcu stat oteckami, tak mozno priatela nahovorim 😎

simasla
25. nov 2009

Ahoj holky,
tak jsem tu s výsledkem včerejšího odběru krve na horm. profil. Tak si představte, že všechny hormony jsou vpořádku... hurá, hurá, hurá... . Zítra jdu na vyvolávačku. Domluvili jsme se, že teď budu jeden cyklus měřit vaginálně, aby to bylo přesnější a pokud vyjde zase anovulák, tak budeme další cyklus zkoumat folikul ultrazvukem a kdybychom přišli na problém s progesteronem, tak mi dá nějaké léky na podporu ovulace. Také říkal, že se to stává, že má žena 1-2x do roka anovulák, a že to může být prostě jen tím.
Mám radost, že se to pohlo... jsem teď tak jako moc happy... co já budu dělat až budu těhu, když mi stačí tohle ke štěstí.. To se budu asi vznášet v oblacích... no už aby to bylo. 😵 😵 😵

skippy7
25. nov 2009

Ahojte,
Simasla,to je super,že vysledky su ok... Ja si tiež meram BT,mala by som mat teraz ovulku,teplota začala teraz mierne stupat,ale ovul. testy su negativne, tak tomu nerozumiem....Ked sa to v januari nepodari, tak asi tiež skusim poprosit mojho Mudr., aby mi sledoval folikul UZV...ale tak velmi tužim,aby to vyšlo!!!!

majcika
autor
26. nov 2009

Skip ahoj, ahojte ostatne babulky, na ovu teste sa zjavia // v den poslednej nizkej teploty a je to este ti moze teplotka prudko padnut a to je ten den D ked treba skocit na polovicku hodit sa do gala a tesit sa na seba.

Simasla suepr ze mas dobre vysledky a to co budeme robit vsetky po // na tehu testoch si ani neviem predstavit 😀 😀 😀

baby december je za dverami aj vianocnymi nakupmi a potom sranda velika

algi
26. nov 2009

josie3331 ahoj, na kyseline listovej uz ficim 🙂 a o tekvicovom sirupe som este nepocula na co konkretne ma byt?

josie3331
26. nov 2009

okrem ineho, napr ze prevencia proti problem s prostatou ma asi priaznivo vplyvat na chlapov, ktori sa tiez snazi o dieta, ale neviem co konkretne v tom sirupe prospieva a na co presne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre