Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

sante
12. máj 2010

lenka blahoželám 🙂
Lubi, teba si pamatám z novembroviek, kedže mi meškali v ten mesiac, sem tam som tam nakukla, no potom prišli, tak som to vzdala a nakoniec patríím k decembrovkám 🙂 je mi lúto že si o babatko prišla a pevne verím že čoskoro sa to issto podarí 😉 držím päste 😉

kamilkka
13. máj 2010

Tak sme mali novu temu a vyhodili nas! Zamkli nas!
Neviem prečo, ked tato je už rozbehnuta a tak trocha o inom...

Už sa nemožem ani opytať, či ma tu chcete alebo nie... lebo tu ma presmerovala admin...
Teda baby - je tu ešte niekto z temy Otehotniem v máji 2010! ?
Začínalo sa to tam tak pekneeeee, je mi veľmi ľuto, že nas zrušili!

lenocka80
14. máj 2010

kamilkka hlasim sa tiez zo zamknutej temy 🙂 No nevadi, ved babky nas hadam prijmu 😀

lenocka80
14. máj 2010

Ako tak citam, tu su uz skoro same tehulky, gratulujem 😉 Tak hadam sa nieco na nas nalepi 😀

majkal
14. máj 2010

kamikka, lenocka .... mne tiež bolo ľúto že nás zrušili, začalo sa mi v novej téme páčiť 😉 , ale dúfam, že si nájdeme svoje miesto aj tu 🙂 zdravím všetky babenky, tehuľkám prajem príjemné tehuľkovanie a snažilkám veľa veľa šťastia, nech sa na nás čoskoro materstvo nalepí 😉

kamilkka
14. máj 2010

A rozumiete niekto tomu, prečo nas zrušili?

majkal
14. máj 2010

☹ neviem, mozno by bolo dobre napisat IP tej admine, ze o tu temu mame zaujem, mozno nam ju otvoria.

camelco
14. máj 2010

ahojte 🙂 kamilkka, majkaI, lenocka ... skoda ze nam zamkli temu .... ☹

mirip
14. máj 2010

camelo akú tému vám zamkli ved tu je stále táto

majkal
14. máj 2010

mirip: na tuto nas odkazali .... my sme boli v inej, ktoru zamkli

camelco
14. máj 2010

mirip otehotnem v maji 2010 ..... ale najskor to bude kvoli tomu ze je tu viac podobných tém na rok 2010 🙂

kamilkka
14. máj 2010

Tak baby, napíšme každá IP admin, teda danu a poprosme ju nech nás znova otvoria, ok?
suhlasíte?

majkal
14. máj 2010

OK, je tazke zapadnut do rozbehnutej temy .... ja som za 🙂

camelco
14. máj 2010

😀 😀 😝 😝 tak do toho !!!!!

kamilkka
14. máj 2010

ja som uz napisala, tak sup sup aj vy!

lenocka80
14. máj 2010

Babulky, ja tu asi radsej ostavam 🙂 Ved co ak neotehotniem v maji? Potom kam pojdem? Ved sme sa tu uz tak pekne zisli 🙂 🙂 🙂

camelco
14. máj 2010

lenocka a mozno mas pravdu .... ak to nevyjde v maji tak aj tak patrime do tejto temicky .... ale urcite sa to podari tento rok ... ja tomu neskutocne verííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka80
14. máj 2010

camelco aj ja 🙂 Tak si drzme babky palce. Juhuuuuuu 😀 😀 😀

majkal
14. máj 2010

ja som napisala tiez .... 🙂 tak uvidime .... kde zakotvime 😀

majkal
14. máj 2010

no, uz ste asi dostali odpoved spat, ze? .... skoda ....

sante
14. máj 2010

Ahojte, no tema otehotnenie tu už jy a to táto, tak preto vám ju zrušili 😉 ale baby možte pokračovať tu, ved my sme ako píšete už dosť z tejto témy vonku, takže sem chodíme už len nakuknúť, čo nového. predsa sa nedá zo dňa na deň len tak odísť, treba postupne 😉 takže dúfam že teraz my tu nebudeme zavadzať vám 😉 😀

majkal
14. máj 2010

sante: v pohode 😉 my sa radi pridame, len niekedy je lepsie temu zacat odznova ..... ale ono to je vlastne jedno, takisto je tu urcita "evolucia" .... najprv su snazilky, ktore sa casom presuvaju medzi tehulky, potom medzi mamicky atd. atd .... takze tema sa postupne uvolnuje 🙂

lenocka80
14. máj 2010

Ja to beriem tak, ze je tu uz kopu tehuliek, takze urcite sa tu na mna nieco "nalepi" 😀 😀 😀

camelco
14. máj 2010

jasne je tu plno tehuliek aj snaziliek 😀 😀 😀

camelco
14. máj 2010

a mozno sa to na nas tak postupne nalepi 😀

lenocka80
14. máj 2010

camelko od kedy sa snazite?

camelco
14. máj 2010

my ? tento rok zacal 3, tak to teraz uz riesime cez CAR

lenocka80
14. máj 2010

fiha. My od decembra, tak to beriem este s rezervou 🙂 ale prvy nam vysiel na prvy sup, tak som zaskocena 😀

camelco
14. máj 2010

neviem ci to u nas nebude zo stresu a nervozity z prace ... ja uz som tu na nervy 😠 😠 😠 ale nevzdavam to ved nikdy nie je neskoro, ale do 35 to chcem este stihnut 😀

majkal
14. máj 2010

camelco: a na LSK si nebola?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre