Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
26. máj 2010

kamikka - viem ako ti je .... ja som bola tiez ako "nepricetna" a kazde rano nervozna z toho aka bude teplota a len aby neklesla .... ale teraz po tej liecbe som sa nejako upokojila .... Ale aj tak si myslim, ze kazdym mesiacom kedy to nevyjde budem znova coraz nepokojnejsia 😒

ale nam to vyjde ..... do troch mesiacov sme tehu vsetky 😀

kamilkka
26. máj 2010

majka, majka, tak tomu veríš?
ja už verím len na zazrak zhora 😖

kamilkka
26. máj 2010

a ešte sa k tomu denne pozeram na kolegynu ktora je tehu, ale sa tvari akoby potratila 🙄

majkal
26. máj 2010

kamikka - ale ved nezufaj, pokial ti nezistili ziaden problem, tak len treba cakat ... ja verim ze sa postasti .... mne sa skor nezda tvoja LF ako si pisala uz skor .... tebe by sa podla mojho laickeho nazoru zisiel duphaston - to je vlastne progesteron, ktory je typicky pre LF ... alebo tie vitaminy, co sme minule pisali .... skratka by som poskusala nejake doplnky vyzivy ... trosku zlepsit ten cyklus .... mam pocit, ze doktori niekedy vedia figu 🙄
a mm nebol na spermiogram? mozno by ste to mohli skusit, aspon by ste mali istotu, ze "bojovnici" a mohla si riesit seba.

majkal
26. máj 2010

ze bojovnici su v poriadku .... tam malo byt, len som nejako rychlo pisala 😀

majkal
26. máj 2010

mam pozicanu knihu "cykly, plodnost, vyziva" tak idem pohladat ci sa tam nepise o LF a ako ju mozno stravou ovplyvnit ....

kamilkka
26. máj 2010

tak pohladaj, pohladaj 🙂
myslela si Femi kvapky?

majkal
26. máj 2010

na zlepsenie lutealnej fazy odporucaju vitamin B6 - 200az600mg/den

majkal
26. máj 2010

nie predtym som myslela ten sarapis

kamilkka
26. máj 2010

majka, o sarapise si nehovorila asi so mnou...

majkal
26. máj 2010

ale hej .... na str. 206 😉

kamilkka
26. máj 2010

hmmm tak prepač....

majkal
26. máj 2010

🙂 to nic, ja som si to tiez musela prelistovat spat, lebo som si nebola ista 🙂

lubica69
26. máj 2010

Ahojte kočky Majka má pravdu Do pár mesiacov všetky tehu Aj ja tomu verííím

kamilkka
26. máj 2010

majka, tak ja už dnes musim bežať preč !!!
ak niečo najdeš o tej LF tak budem rada!
ale ešte k tej sliznici... mam ju dostatočne vysoku, lebo bola merana, vraj tych mojich 11 mm stačí aj na uhniezdenie...
tak dufam dufam....
myslím, že mnoho žien nema idealne pomery, a predsa sa im to podarí....
problem je v hlave!
takže musim zmeniť moju hlavu 😝

majkal
26. máj 2010

kamikka - tak pekny vecer .... a neboj .... "vymenis" hlavu a bude dobre 😉 😝 😀

lubica69
26. máj 2010

Majka presne tak Kamikka vymeniť hlavu a bude dobre

martinka78
26. máj 2010

Ahojky, děvčátka,
tak já se přidávám k výměně hlavy.... taky musím na to těhulkování pořád myslet, a přesně jak píše majkal, taky každé ráno posouvám teploměr očima,aby teplotka byla co nejvyšší,ale já zatím na ovulku tenhle cyklus čekám, na babyonline mi ovulka vychází na + - 31.5. tak doufám, že to nebude až do 3.6. to totiž jede manžílek na 3 dny pryč,takže by to byla fakt škoda,ale co by se dalo dělat. Dneska mi přišly ovulační testíky tak hned 28.5. začnu testovat,ale když mě připadá, že ty dvě čárky tam jsou vždycky, ale někdy je jen ta druhá slabší,ale ona by ta druhá měla být stejně silná jako ta kontrolní, ne? A máte některá zkušenost s kontryhelem?

martinka78
26. máj 2010

@kamilkka - můžu se zeptat ohledně toho folikulu? To se kvůli velikosti musí asi chodit k doktorovi, nebo to nějak poznáš sama?

majkal
26. máj 2010

martinka - to sa meria folikulometriou u lekara .... ja som to sice neabsolvovala, ale trochu studovala 😀

martinka78
26. máj 2010

A to chce měřit doktor nebo to si můžeme říct samy, že to chceme změřit? No já se asi mrknu taky na nějaký článek o tomhle tématu.

kamilkka
27. máj 2010

ahojte ahojte - je tu niekto?

majkal
27. máj 2010

ahoj kamikka .... tak ako? Dnes je lepsie? Dufam, ze depka je uz prec 😉

kamilkka
27. máj 2010

ahoj majka ach tak trocha lepšie...
pošlem do IP ešte niečo zaujimave

lenocka80
27. máj 2010

ahoj babulky 🙂 aj ja som tu, teda tak popri behani po byte 😀

lenocka80
27. máj 2010

inak kamilkka, nerozmyslala si o Gynexe? Ja to beriem asi mesiac a celkom to pomaha po tej psychickej stranke, neviem sice ci je to fakt tym, ale ja sa citim fajn 😀

kamilkka
27. máj 2010

no možem to skusiť....
majka vravela o sarapise a niekde este som počula o Femi kvapky....
tak čo si vybrať?

majkal
27. máj 2010

joooj baby a ja som zasa dnes nejaka podrazdena 😠 .... to uz asi bude hormonmi 😖 Ale na druhej strane som stastna ze ich mam, lebo to potom znaci, ze obnova mojej plodnosti je na dobre ceste 😎

majkal
27. máj 2010

kamikka, skus si na nete prestudovat ich ucinky a potom si vyber. Femi kvapky su skor na zlepsenie funkcie vajecnikov .... niektore doplnky zasa zlepsuju hormony ....

majkal
27. máj 2010

ozaj kami, a ten prolaktin mas v norme?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre