Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ivetkabab
15. júl 2010

@janulienka89
Ahoj.
aj ja som mala vo febuari missed.stale sa snazime a nic...
moj gynekolog mi povedal ze sa mam ukazat az ked otehotniem.tebe robia nejake vysetrenia?

lubica69
15. júl 2010

Ahojte Ivetka a nijaké vyšetrenia ti doki nerobil?Betinka a vy sa ako dlho snažíte?

betina1984
16. júl 2010

lubica69, vysadila som HAK v máji. Dúfala som, že sa to podarí hneď po vysadení. Ale nie. Ani som nedostala menzes, v utorok som bola na vyvolanie a teraz naň čakám. Potom si urobím ovu-testy a uvidíme, skúsime a keď nie, necháme to tak, veď sa to raz podarí.

lubica69
16. júl 2010

Betinka veď jasné Veď sú to len 2 mesiace To je krátky čas Držím palčeky

janulienka89
16. júl 2010

@ivetkabab nie ziadne vysetrenia mi nerobia, my sme sa zacali snazit az v maji a verim ze budem coskoro tehu ( a samozrejme aj vsetky baby co su tu) 😉 uz som zacala brat aj kyselinu listovu tak snad to dobre dopadne 🙂

ivetkabab
16. júl 2010

@janulienka89
a odkial si?ja som z BA.Centrum Materna uz davam do seba od marca.dnes mi robili hormonalny profil.Len aby dobre dopadol.ani by som neverila,ze je to take zlozite-otehotnietaj my sa snazime od maja.zatial je to iba pri snazeni a bez vysledku.

ivetkabab
16. júl 2010

@lubica69
ahoj
zmenila som tento mesiac gynekologa.Moj stary gyn.ma po kyrete pozrel ultrazvukom na brusku a poslal ma domov,ze ked otehotniem mam prist.to bolo vsetko.dnes som bola u novej gyn.a ta mi robila hormonalny profil a mam prist na folikulometriu....aspon nieco sa zacalo so mnou diat teraz.Stary gyn,mi vo februari v 12 tyzdni iba sucho oznamil,ze plod odumrel a musim si najst gynekologa ,ktory mi urobi kyret.to bolo vsetko.nemala som ani sajnu,co je to zamlknuty potrat

janulienka89
16. júl 2010

@ivetkabab ja byvam 5 km od senca, neboj urcite to dobre dopadne budem drzat prsteky 😉
mne to oznamil v 7tt ale povedal ze bud sa plod prestal vyvijat alebo som neskor otehotnela a objednal ma o 2 tyzdne ale den pred tym ako som mala ist gyndovi som zacala spinit tak som isla do nemocnice a na 2 den mi robili kyret 😔

ivetkabab
16. júl 2010

@janulienka89
tak sa snazim mysliet pozitivne.hadam bude tento mesiac plodnejsi...aj ked si to hovorim asi kazdy mesiac.no uvidime.Hadam dovolenka urobi svoje.je mi jasne ze na to namam myslliet a stale nad tym co sa stalo premyslat,no neda sa to zakazat.myslienky mi stale okolo toho lietaju.ako to ty zvladas?

janulienka89
16. júl 2010

ivetkabab- no ja tiez obcas o tom premyslam ale snazim sa co najmenej aj ked to neni lahke, nechcem sa k tomu vraciat.

lubica69
16. júl 2010

Ahojte kočenky No ja mám našťastie dobrého gyn Pekne sa o mňa postaral a čakali sme až do 10tt či sa bábo nezačne vyvíjať ale nie A keďže sa mi to stalo už 2hý krát poslal ma na hematológiu a genetiku Takže čakám na výsledky a uvidíme Kočenky určite sa nám to čo najskôr podarí Myslím na vás a držím veľmi palčeky

mirip
16. júl 2010

@lubica69 to je pekné čo urobil tvoj Dr, moj čakal na srdiečko do 11t aj ked som mala byť v 14t ale čakal a hned po prvom potrate ma poslal na hematologiu že sa zvykne posielať až po dvoch potratoch ale on nebude čakať či sa to zopakuje alebo nie a poslal ma hned po prvom a keby nie jeho a toho čo urobil ani malú nemáme 😵 som rada že ho mám

majkal
16. júl 2010

@mirip ahoj, pozeram ze cakas druhe babo 😵 to je super, gratulujeeeem 😵 😵 😵 dufam, ze aj ja nad svojou endoskou "zvitazim" drzim palce a opatrujte sa 😉

lubica69
17. júl 2010

@mirip blahoželám k tehu a veľmi držím palčeky A bola si aj na genetike? @majkal neboj aj na nás sa nalepí

mirip
17. júl 2010

@lubica69 áno aj urobil mi všetky možné vyšetrenia

wikira
19. júl 2010

@lubica69
@majkal
@lenocka80
Ahojte, ďakujem za privítanie 🙂 Dlhšie som tu nebola, lebo sme boli s manželom na chalupe, tak sme trošku leňošili, oddychovali a načerpávali energiu z prírody.
Baby boli ste si dať spraviť testy u gyn.? Lebo ja zatiaľ nie, iba som začala jesť kyselinu listovú.
Ešte som si ani ovulačný test nerobila, zatiaľ to nechávam na náhodu... uvidím podľa toho, či sa bude dariť alebo nie...
Obmedzujete sa v niečom, alebo sa snažíte žiť po starom, kým čakáte kedy príde tehu?

lubica69
19. júl 2010

Ahojte @wikira tak ste si s manželom oddýchli Ja sa nejak neobmedzujem Ešte čakám na budúci týždeň na sono a ak nebudem musieť ísť na operáciu nebudem čakať ani na výsledky z hematológie a genetiky ale chceli by sme sa začať snažiť Tak uvidíme

kamilkka
19. júl 2010

ahoj @wikira
ani sa nezamyslaj nad tým či sa to podarí alebo nie...
ani nečítaj modreho konika a problemy o ktorých sa tu píše....
na začiatku to nie je dobre....
zabudni na to, že chceš byť tehu a na to čo mas a nemas robiť....
a uvidis prave vtedy sa to podaríííííí!

lubica69
19. júl 2010

@kamikka máš pravdu Ani ja nič zlé nečítam a snažím sa myslieť len pozitívne Musíme sa navzájom podporiť

lenocka80
19. júl 2010

Ahoj babulky, tak nas tu pribuda 🙂 Za chvilu budeme zakladat temu " Otehotnela som 2010" 😀 😀 😀 Ja zajtra frcim ku dr. nech mi to potvrdi...boze vobec sa necitim tehu, len ci som si to nevymyslela...? 😀 😀 😀

kamilkka
19. júl 2010

@lenocka80 bodaj by si mala pravdu!
Z tvojich ust do Božích uší............

lubica69
19. júl 2010

@lenocka80 zajtra veľmi držím palčeky Neboj si tehulka

majkal
20. júl 2010

dobre ranko,

@lenocka80 drzim palceky, nech dr. potvrdi ... potom nam ukaz foto 😉
@wikira kyselita listova OK ... ale inak zi tak ako doteraz, v nicom sa neobmedzuj. Akonahle sa zacne clovek sledovat a obmedzovat, lebo "co ak nahodou som tehu?" nastupuje psychika, blok a uz je to zle a nedari sa ☹ Obmedzovat sa zacni az ked najdes // na teste 😉 Aj to len v "nezdravych" veciach 🙂
@lubica69 to cakanie za vysledkami je hrozne, vsak? Ja by som na tvojom mieste tiez zacala snazilkovat. Mne dr. povedal ze vobec nemusim cakat za vysledkami z genetiky, kludne sa mozeme snazit. Ale je pravda, ze ty si trosku iny pripad. Tak nech sa podari a drzi celych 9 mesiacov 😉

wikira
20. júl 2010

@lenocka80 držím palce nech ti to vyjde 🙂

@majkal To som rada, že máš také isté krédo ako ja - neobmedzovať sa 🙂 Psychika je fakt sviňa a často si škodíme sami... len dakedy sa na to nedá celkom nemyslieť, keď bábo chceš.... ale zatiaľ to neriešim a na Tvoje rady nebudem chodiť na negatívne naladené témy. Tu si to pekne spríjemníme 😀

lubica69
20. júl 2010

Ahojte @majkal ďakujem Presne tak treba myslieť pozitívne a pekne sa povzbudiť navzájom Ja zatiaľ ani listovku neberiem Veď uvidím po tom sone Ak bude Ok začnem Držkajte sa

kamilkka
20. júl 2010

@lenocka80 tak ako?

lubica69
20. júl 2010

Ahoj kamikka Tiež čakám ako Lenocka dopadla

mika165
20. júl 2010

caute babenky,mozem sa k vam pridat?S manzelom sme spolu uz vyse roka a od vtedy sa snazime a stale nic.Je pravda,ze on stale nie je doma,lebo chodi prec do prace,ale aj tak sa mi to zda dlha doba,ze sa nam nedari.Uz som z toho zufala.v aprili som bola u gynekologicky na vysetrenie a vsetko bolo o.k.Uz neviem co mam robit asi fakt musim prestat na to mysliet.Len keby to bolo take lahke.

lubica69
20. júl 2010

@mika165 ahoj Vitaj medzi nami No rok je dosť dlhá doba Neuvažovali ste o nejakých vyšetreniach?No ale keď ti muž nebýva stále doma tak možno ani nie rok,nie?Ani môj nebýva často doma😢 No ono je fakt pravda,že treba byť pozitívne naladená a nemyslieť na to Aj keď to sa podľa mňa nie vždy dá

lenocka80
20. júl 2010

Ahoooj snazilky 🙂 Tak som spat. Cakala som 3 a pol hodniny no katastrofa, no ale dobre sa cakalo na taku spravu 🙂 Sice tam je "len" 3mm vacok, ale tehotenstvo je potvrdene 😀 😀 😀 Juhuuuuuuuu 🙂 O tyzden mam ist znova a priniest si usb kluc, da mi tam aj foto 😀 😀 😀
Som rada, ze nas tu pribuda, bude veselsie...Mna sa nezbavite 😉 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre