Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

bubinovci
16. aug 2010

ahojte, rada by som sa tiez pridala 🙂
som vydata od jula, teraz prvy mesiac sme to nechali na nahodu, ale nevyslo to, ani som to necakala lebo som len nedavno vysadila HAK, tento mesiac sa posnazime a uvidime ci sa zadari 🙂
ja by som sa potesila, no uvidime.
Gratulujem vsetkym tehulkam a drzim palce snazilkam 🙂

lenuska20
16. aug 2010

vtaj bubinovci, videla som tvoje foto na mojasvadba, bola si naozaj krásna nevesta 🙂
ciernavila vy ste tiež boli niekde na dovolenke? no čo ako si dopadla u lekára?
ja som tiež strašne zvedavá, či sa nám to tento mesiac zadarí, ale ked nie, tak to necháme až na jeseň, lebo by mi to inak vychádzalo až na štátnice, už aby bol september, lebo keby to vyšlo, tak by to bol krásny darček pre nás k prvému výročiu svadby 🙂

lubica69
16. aug 2010

@ciernavila tak akooooo?
@lenuska neboj zadarí sa a po štátniciach budeš mať krásny darček A teda aj na výročie jej to by bolo pekné 😀
@bubinovci vitaj

lubica69
16. aug 2010

@articocka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

cica28
16. aug 2010

@bubinovci ahoj ja som tiez vysadila tabletky minuli rok v novembri ale podarilo sa mi otehotniet az tento rpk v marci aj to som si mislela ze to nebude lebo stale som na to mislela a strasne som po tom tuzila a ked sme sa prestahovali na rodiny dom prestala som na to misliet vtedi sa to konecne podarilo a teras sa neviem dockat kedy bude december.prajem ti aby si otehotnela co najskor

cica28
16. aug 2010

@ciernavila ja si mislim ze ti to ona este nepovie lebo ja som tiez tak isla meskala mi menstruacia 4dni a doktorka mi povedala ze ona tam este nic nevidi a ze mam k nej zase prist o 3tizdne a tak som sa nahnevala a kupila som si dalsi test a ten visiel ties pozitivni.ak mas aj ti pozitivni test tak urcite budes ale tak skoro ti to doktorka asi nepovie.prajem ti aby ti to vislo

lubica69
16. aug 2010

@cica28 no ono stačí zobrať krv na potvrdenie tehu a netreba čakať š týždne na dalsie sono neviem prečo to tvoja dokina neurobila

lubica69
16. aug 2010

@cica28 a ty si tu nová?

cica28
16. aug 2010

@lubica69 to neviem ani ja ale dopadlo to dobre a v decembri ideme na to

cica28
16. aug 2010

@lubica69 ano nova to len tak som tu citala a pridala som sa

lubica69
16. aug 2010

No lebo vačšinou sa do fóra vstupuje iným spôsobom 😀

lubica69
16. aug 2010

A je to tu na fórach už dosť premnožené podvodníčkami registrovanými veľmi krátko tak si treba dávať pozor

cica28
16. aug 2010

@lubica69 a podla teba ako sa tu da podviest niekoho?
ze si niekto robi srandu z toho ako sa niekto snazi otehotniet alebo co podla mna takych zien tu hadam nestetnes.a mne to je jedno zase co si mislis ja som len chcela povedat moj nazor.

cica28
16. aug 2010

a este nieco ja si pisem v inom fore v porodnici v topolcanoch a tak som si mislela ze sa pridam aj sem

lubica69
16. aug 2010

Neber si to osobne Ja som len poukázala na to,že sa to stáva Áno každý názor je vďačný Stačilo napísať Ahojte pridávam sa

lenuska20
16. aug 2010

no mne ked pred dvoma mesiacmi meškala mrcha dva týždne, šla som k doktorvi ten mi hned spravil sono a zobral krv, hned v ten deň som mala výsledky, takže neviem, prečo u niekoho treba čakať až dva týždne...ja by som to doktorke navrhla, či by mi nemohla zobrať krv alebo čo...ale čakať tri týždne? trocha premrštené podľa mňa...

cica28
16. aug 2010

@lenuska20 ano ale mna vtedi v tej chvili nenapadlo ze nech mi zoberie krv ja som bola aj sklamana ze mi nevedela nic povedat ale ked som si robila dalsi test a aj ten visiel pozitivny bola som rada.ona mi to vobec nenavrhla len sa ma opitala ci si to babo chcem nechat a ked som jej povedala ze ano povedala nech pridem o tri tizdne

lubica69
16. aug 2010

@cica28 veď práve preto,že je to plánované tehu tak by sa mala hneď vziať krv hneď potvrdiť a nie čakať
Ani ja som to ešte nepočula,že prídite o 3 týždne 😅

cica28
16. aug 2010

@lubica69 no vidis vsetko je raz po prve
ale podla mna teras to je jedno lebo som tehotna vsetko je v poriadku a v decembri idem rodit a dufam ze do vianoc budeme traja a uz aj doma

lubica69
16. aug 2010

@cica28 a s tou dokinou si spokojná?venuje sa ti aspoň teraz?

cica28
16. aug 2010

a este ja som nepreberala z doktorkou to ze chcem otehotniet a ze sa mi nedari lebo vsetci mi hovorili ze po tabletkach to tak skoro nebude a niekde som aj citala ze to moze trvat aj rok.tak som si mislela ze netreba to snou prebrat.

cica28
16. aug 2010

@lubica69 no vies minule som sa jej pitala ci mi moze povedat co budeme mat a ona mi na to povedala ze ak chcem moze ma poslat do nemocnice na sono ale ze aj tak mi nepovie na 100%co to bude.to znamena ze ona ma visetri a urobi co ma urobit a dost.ale po porode mam v plane od nej odist

lubica69
16. aug 2010

No úžasná doktorka
Inak ja som po vysadení tabletiek otehotnela hneď a všetko OK

cica28
16. aug 2010

tak si mala stastie

lubica69
16. aug 2010

asi áno keď teraz počúvam aké sú problémy po vysadení HAK

cica28
16. aug 2010

a ako dlho si ich brala?

lubica69
16. aug 2010

cca 3 roky

lenuska20
16. aug 2010

to je nejaká divná doktorka, nie? ved to by mala všetko sama od seba navrhnúť a nie, aby si jej to ty hovorila...ale tak ked sa ti zatial pozdava, tak nie je čo riešiť a treba sa tešiť z tehulkovania 🙂

bubinovci
16. aug 2010

@cica28 ano ano, to tak býva že to príde keď to najmenej čakáš 🙂 gratulujem a hlavne nech ste zdraví 🙂 🙂 🙂

cica28
16. aug 2010

@lubica69 ja som ich brala cca 6rokov tak mozno aj preto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre