Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
1. sep 2010

😀

meduela
1. sep 2010

@lubica69 a ty s bola na tej stránke niekedy? ako sa ti to tam páčilo?

lubica69
1. sep 2010

kočenky to je ale počasie 😢 veď to nám aj tie bociany takto oddídu do teplých krajín 😖

lubica69
1. sep 2010

nie nebola

meduela
1. sep 2010

aká zima je, ako v novembri, vietor fučí, dážď prší ale bocian by mohol priletieť 🙂

lubica69
1. sep 2010

@meduela a odkiaľ si?A dlho sa snažíte?

elise
1. sep 2010

tak ja som roládku dnes piekla a je mnamková 😝
ja dufam že otehotniem ešte do konca tohto roku a na vianoce bude v brušku anjelik🙂
detičky tu chceme všetky niektoré prvé a niektoré aj druhé 😉

lubica69
1. sep 2010

@elise a akú roládku si robila? Ja to tiež tak beriem,žeby sa to do konca roka mohlo podariť 😀

elise
1. sep 2010

@lubica69 zamatová roláda:
vyšlaháš 6 bielkov s 2 lyžicami (polievkovými) práškového cukru a lyžičkou (čajovou) sody bikarbony, potom pridáš žltka a šľaháš, postupne pridávaš 5 polievkových lyžíc kakaa vyleješ na plech (papier na pečenie na plechu) a dáš do rozpálenej truby (180 stupňov) pečeš 5 minút potom vyberieš a necháš vychladiť.nestáčaj ide to po vychladnutí dobre.
vymiešaš si maslo 250 g s 3 polievkovými lyžicami práškového cukru do penista.
na šporák dáš variť 3 dc mlieka pridáš balíček vanilkového cukru a 2 polievkové lyžice hrubej múky a jedno žltko, varíš do prvých bubliniek odstavíš a necháš vychladnuť za stáleho miešania aby sa ti rozmiešala na hladko. ked zmes vychladne dávaš ju postupne do vymiešaného masla. krém rozdelíš na 2 polovice do jednej vmiešaš 2 lyžice kakaa. krem natrieš na upečený plát postupne bielu plnku a na to tmavú plnku, plnky su huste tak sa nezlejú. potom roluješ zabalíš do albobalu a dáš do chladničky alebo mrazničky(mrazená vydrží aj pol roka🙂 )

elise
1. sep 2010

@meduela ja som v januári pri nás videla bociana tak dufam že nezamrzol a príde aj k nám🙂

lubica69
1. sep 2010

@elisa jej ďakujem Ja som len chcela vedieť akú ale si zlatá moja za receptík 😀

elise
1. sep 2010

@lubica69 je to mňamka a jednoducho sa to robí a nedá sa tam nič pokaziť. mám rada jednoduché pečenia🙂

lubica69
1. sep 2010

@elise to hej Ja robievam len hrnčekový 😀

martina2001
1. sep 2010

Ahoj, prosím teplo

meduela
1. sep 2010

@lubica69 som z TO

meduela
1. sep 2010

@lubica69 mi my máme pred svadbou

meduela
1. sep 2010

@elise dúfam aj ja 🙂

meduela
1. sep 2010

všetky babenky, čo ste tu, ste fakt milé, zlaté žienky, páči sa mi, aký máte postoj k ďeťom, že ich milujete

martina2001
1. sep 2010

@meduela čo by sme bez nich robili?

meduela
1. sep 2010

veď to...to pochopí až ten kto je s deťmi 🙂

martina2001
1. sep 2010

@meduela ja som skromná, ja chcem už len jednu malú mimiňačku, už mám skoro puberťáka doma

meduela
1. sep 2010

mimiňačka stačí 🙂

lenuska20
1. sep 2010

ahojte baby 🙂 brrr to je vonku ale psie počasie...musíme ešte rýchlo bocianov pochytať 😀 dúfam, že sa ešte oteplí...
vítam nové členky 😉
@meduela teba som videla aj na mojasvadba.sk, si spomínala, že sa tam do teba navážali, som videla niečo v tej o antokoncepcii myslím...niektoré baby nechcú akceptovať názory niekoho viac rodinne založeného...poznám to, mna tak velmi kritizovali, prečo som sa tak skoro vydala....ale nevadí 😉
baby už ste skúšali niektorá robiť guláš robený v rúre? ja sa zajtra chystám, som zvedavá, čo z toho bude, kedže som ešte len začiatočníčka 😀 😝
a inak pekný večer vám prajem, aj ked dosť chladný, sa zachvílu hádam aj kúriť začne 😒

meduela
1. sep 2010

@lenuska20 áno, tam som písala a nereže im to, ako si tam píšem príspevky, nepíšem, čo chcú všetky počuť- vidieť
tu je priaznivejšie prostredie, napísala som niečo a hneď tu baby ma zdravili a milo sa mi prihovárali, aj témy sú tu aj také kresťanskejšie

elise
1. sep 2010

@meduela som rada že si tu pri nás a vzájomne sa budemem podporovať až do úspešného tehulkovania🙂 😉
@lenuska20 ja som v trube ešte nerobila guláš ale určite sa ti podarí 😉 guláš sa nedá pokaziť 😉 daj vedieť ako to dopadlo🙂
babulky ja by som tak veľmi chcela byť už tehotná 😒 ale podarí sa nám to určite 🙂 🙂

lenuska20
2. sep 2010

@elise podarí neboj 😉 , síce ja mám pocit, že nám tento mesiac nie, lebo už začínam mať také predmršacie pocity...
no nič, idem ja do obchodu a potom sa pomaly pustiť do toho ,,pečeného´´ guláša....potom dám vedieť, ako to dopadlo 🙂

mariro
2. sep 2010

caute baby... 😉 ..fakt s ato tu pekne naplna a rozrasta,len este keby sme tak rad radom zostavali tehotne 😀 ,adeptiek je tu viac nez dost.Ale treba verit.
To pocasie je dnes zasa ohromne.
Vitam vsetky nove kocky. 🙂

martina2001
2. sep 2010

Ahojte, tááák prvý školský deň úspešne za nami aj s novou pani učiteľkou, ta predošla nám odišla na materskú

lubica69
2. sep 2010

Ahojteee
Tak sa nám to tu pekne rozpísalo
@meduela a kedy máte svadbu?
@lenuska20 a to ako,že pečený?
@elise neboj budeme tehu čoskoro Juj aj ja už veľmi chcem
@martina2001 a ty máš prváka či už druháka?
My nastupujeme do škôlky v pondelok tak som zvedavá 😀

mariro
2. sep 2010

- hmm aj ja mam prvakov,ale na strednej... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre