Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mariro
28. okt 2010

No caute babenky , uz som tu...takze bambino ma 6mm a aj srdiecko blikalo trosinku uz
Dostala som tabletky Duphaston a som PN zatial do konca 3.mesiaca.Zajtra idem na vetky odberu krvi a mocu a na dalsie sono 16.11.
Tak sa tesimeeee .

Som bola trochu odmlcana ale uz som tuuuuu...... 😀 😀 😀

lubica69
28. okt 2010

@mariro ahooooooooooj Supeeeeeeeeeeeeeeeer moja 😀
Tak PN kujeme a duphastonujeme spoluuuuuuuuuuuuuu 😀

lenuska20
28. okt 2010

@lubica69 studená torta, a s ovocím a piškotámi mňam mňam... 😀 či robievaš ju nejak inak? daj tip, možno by som zajtra čosi vyskúšala, budem sama doma, lebo mm ide do služby, tak by som niečo poskúšala 😅 ...no ja som myslela, že to potom neskôr, keby si si ešte chcela dať 😝

lenuska20
28. okt 2010

@mariro ahoooj, no tak super, teším sa s tebou 😀

mariro
28. okt 2010

dakujem baby, sak aj ja sa tesim ,len nech je vsetko v poriadku 😉

lubica69
28. okt 2010

@lenuska20 mm je dnes v službe tak torta bude keď zajtra príde 😀
Robievam klasicky piškóty ovocie a plnotučný jogurt Ale skúšala som už aj s keksíkov namiesto piškót 😀
Akurát som dovarila šošovicu len mi je zas dnes nejak zle 😅

martina2001
28. okt 2010

@mariro ahoj, akurát dnes sme ťa spomínali, tak oddychuj pekne spolu s Ľubkou
@lubica69 ja som dnes varila hrachovú podobné 😉

@lenuska20 okná umyte?

mariro
28. okt 2010

@martina2001 sak som nebola schopna ani nist pisat,aj som sa bala co bude dnes..a sak to sa este budem stale.. 😉 a aj mi byva trochen zle ,takze sa mi nechcelo ani pisat.Nafuknuta som uz pekne...mne zostali nejake kg z maja po tehotenstve tak teraz jak som zostala tehu a trochu ma prifuklo zvnutra a vyzeram jak v 3 alebo 4 mesiaci 😀 .Jaaj sa gulam pomaly,nezvyk ked mas navyse kg na ktore si neni zvyknuta.Ale nevadi, vydrzim,potom schudnem. 😉

mariro
28. okt 2010

@lubica69 veru inac dobry napad s tou piskotovou tortou,zajtra moze mlady kuchta spravit,velice ho bavi varit a ma zajtra prazdniny,tak sa moze realizovat,chce robit langose a teda aj tortu mu naordinujem.Mama musi odpocivat,nee??? 😀

lenuska20
28. okt 2010

@martina2001 časť, viac som nestihla 😅 , lebo sme šli do mesta, chcela som sa ísť pozrieť do takka, ale tá rada ludí, čo tam bola tak ma to odradilo.
@lubica69 mm také nemusí, takže si spravím ja 😀 , lebo on je v jedení hrozný 😒
@mariro @lubica69 veru baby pekne oddychujte a nevolností snad čochvíla prejdú 😉

martina2001
28. okt 2010

@mariro presne tak, teraz to neva a potom to dáš dole. Fuu ma riadne strašite s tým že vám býva zle, mne pri prvom nebolo, ale šak to tiež prejde, držím palce 😀

lenuska20
29. okt 2010

ahojte baby,
ako sa máte? dnes je vonku tak pekne. čo nové?

katarina104
29. okt 2010

pekný víkend prajem všetkým 🙂

lubica69
30. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Čo robíte?
A tu dnes ešte nik nebol??? 😅
Tak som prvá 😀

lenuska20
30. okt 2010

ahojtee
@lubica69 akosi tu je mrtvo, aj včera tu tak bolo, ale však niekto byť prvý musí 😀 mysa dnes chystáme troška na cintorín porobiť poriadok a potom by som sa chcela ísť pozrieť do takka, snád tam už dnes nebudu také rady ludí ako vo švrtok 😀 a ty ako víkenduješ?

lubica69
30. okt 2010

@lenuska20 tak tu mŕtvo?
No aj my by sme chceli ísť dnes kus na hroby ale až počas mojej vychádzky tak dúfam,že to za 2 hodky stíhame sa aj vrátiť 😅
A ako inak moja?TM mal ísť teraz niekedy do služby,nie?

lenuska20
30. okt 2010

@lubica69 no tak, že ani včera tu nikoho velmi nebolo som myslela 😅 aa hádam stihnete a ked nie, tak zajtra dokončíte 😉 hej hej bol včera na 24-ke, dnes prišiel a teraz dospáva, hádam mu nebude vadiť, ked teraz začnem vysávať 😀 ty už máš teraz drahého doma, však?

lubica69
30. okt 2010

@lenuska20 ve´d hej ja som pochopila 😀
mm prišiel včera zo služby tak dospával 😀 A je doma až do 5.11 😀

lenuska20
30. okt 2010

@lubica69 ja len aby to neznelo blbo 😀 jeej tak si ho teda pekne užijete 🙂 mm je doma do 4.11 🙂

zabka1124
30. okt 2010

Ahoj Babenky, specialne Lubica69, mooc gratulujeeem k babatku, ze sa vam zadarilo🙂!!!Mozno si spominas, boli sme spolu v teme November-aj ja budem mamou!My zatial nic, ale taaak sa tesim s Tebou, krasna spravicka🙂!!!!Tak sa drzkajte a davajte si na seba pozor!!!!

martina2001
1. nov 2010

Dobré ránko, babuľky jaguľky. Konečne je po víkende aspoň u nás. A dnes oddychový deň. Ako ste sa mali? Či? Dáko tu je mrtvo 😉

lenuska20
1. nov 2010

ahojte dievčatá
@martina2001 veru dnes konečne oddychový deň, trošku si šunčičky poválať v mojom prípade 😀 😀 ste boli cez víkend aj na hroboch, či až dnes pôjdete?

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 my sme boli len včera na svokre, inam nechodíme, ja také veci nemusím a mm tak isto. mm už dnes makajú, tak ja sa len tak presúvam po byte s prachovkou a vysávačom, mali sme tu mm sestru so synom a brata mm. Včera sme už poobede oslavovali 35ku mm u kámošky vonku na farme, bolo aspoň tu krásne

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 vám teda vyšlo počasie, tento víkend je fakt velmi pekne. ste mali teda plný byt 🙂 a kedy sa to vlastne budete sťahovať?

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 šak to, že tak krásne teplé dni už neboli dávno. a sťahovať sa budeme pred vianocami, alebo po vianociach, určite do januára, jak to výnde, lebo ešte aj mm má teraz kopu roboty našťastie aj nanešťastie 😀

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 ale aspoň to budete mať všetko podľa predstáv 😉 veru už dávno nebolo tak pekne, ja by som sa ani nehnevala, keby to tak zostalo 😀

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 ja skor myslím, že príde zima už. to dúfam, že bude

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 od stredy sa už vraj má zhoršiť počasie, no čo by som chcela, ved už je na to čas 😀 a to máte byt v novostavbe, ked si tuším spomínala, že to je holobyt?

martina2001
1. nov 2010

@lenuska20 je tam možnosť kúpiť už dokončený byt, alebo holobyt. My sme sa rozhodli pre holobyt, ten čo mali ukážkový dokončený bol otras, museli by sme tam prerábať a to zbytočne vyhodíme prachy za niečo čo nechceme. Može byť s tým počasím, ja som teraz nestihla sledovať predpovede.

lenuska20
1. nov 2010

@martina2001 ved ak ste mali možnosť vybrať si takto, tak je to určite lepšie, mne sa osobne tiež velmi nepáčia dokončené byty, čo predávajú v nitre a takto aspoň budete vedieť, že máte to čo ste chceli a z materiálov akých chcete a nie z bohvie akých 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre