Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
21. nov 2010

@lenuska20 a kvôli čomu?

lenuska20
21. nov 2010

@meduela však aby mi on presne určil plodné dni

meduela
21. nov 2010

a už si na takom vyšetrení bola? a ovulačné testy s robila? ja ešte nie

martina2001
21. nov 2010

@lenuska20 jáááj, šak ja som taká múdra len odkedy mi to dokina vysvetlila 😀 tiež som si tak myslela ako ty

lenuska20
21. nov 2010

@meduela nerobila a ani nebudem, pôjdem rovno k lekárovi, nebola to mi povedal naposledy, ked som tam bola, že to takto odsledujeme
@martina2001 😀 tak som teda o čosi múdrejšia, dakujem 😉

martina2001
21. nov 2010

@meduela mne to robila dokina posledný mesiac, lebo chcela vedieť či vobec ovulka príde, nie je to nič stašné vnútorny ultrazvuk ti urobí, prip. zobeere krv

solinkarka
21. nov 2010

ahojte

meduela
21. nov 2010

@solinkarka ahoj, no ako? tehulka či nie?

solinkarka
21. nov 2010

@meduela nie nie som ☹ teda zatial nie

lenuska20
21. nov 2010

@solinkarka testovala si sa?

solinkarka
21. nov 2010

@lenuska20 nie lebo mi baby povedali ze podla bt ktorym som im nadiktovala ze sa posunula ovulka a teda som dnes len 8dpo :(

lenuska20
21. nov 2010

@solinkarka takže ešte počkáš?

solinkarka
21. nov 2010

@lenuska20 co mi ne ostava 😠

lenuska20
21. nov 2010

@solinkarka aa tak nič ti neujde, ked ešte pár dní počkáš 🙂

solinkarka
21. nov 2010

@lenuska20 to hej este sa 4krat vyspim 🙂

lenuska20
21. nov 2010

@solinkarka to ti rýchlo zbehne 🙂

solinkarka
21. nov 2010

@lenuska20 no to hej a teplotky dufam ze budu stale hore 🙂

lenuska20
21. nov 2010

@solinkarka ved uvidíš 🙂 držím palce

solinkarka
21. nov 2010

No ja normalne neverim vlastnym ociam teraz som si spravila teho test bo mm naliehal a bol tam slabuuunky dusik..fakt keby som to odfotila tak to ani nevidno iba pod dobrym svetlom som ju zbadala aj mm konstatoval ze tam nieco take je.co si mam o tom mysliet? 😒

martina2001
21. nov 2010

@solinkarka nemysli ešte nič, nádej tam je, ale počkaj 3dni a urob ďalší

solinkarka
21. nov 2010

@martina2001 ved to bojim sa ze to si len namyslam 😒

meduela
21. nov 2010

@solinkarka no veď uvidíš, ak si, tak ti naozaj nič neujde, nič neprepásneš, ak nie si, tak takisto nič neprepásneš

solinkarka
21. nov 2010

@meduela ved hej chce to chvilu casu 🙂

raza
21. nov 2010

@solinkarka Ahoj, ja by som tomu asi verila, veď stačí aj slabunký pásik. Keď som bola tehotná ja, tiež som si išla najskôr oči vyočiť, ledva som tú čiarku videla, ale bola tam 😉 Tak držím päste, pre istotu urob o pár dní znovu 🙂

solinkarka
21. nov 2010

@raza ale toto fakt slabunky musim to poriadne natocit aby som nieco videla..zopakujem o tri dni

mariro
22. nov 2010

@martina2001 jeziiiiiiis ,supeeeeeeer, dlho som tu nebola ,ale takato sprava, ze si tehotnaaaaa,super gratalujem 😀 😀 😀
@solinarka budes urcite tehu, aj ja som mala taku neviditelnu ciarku,ako keby duch a postupne tmavla 😉

lenuska20
22. nov 2010

ahojte baby
ako sa máte?
@martina2001 zle ti nebýva?
@mariro teda dlho si sa tu neukázala, ako sa máš?
@lubica69 dnes to máš ísť na to sono?

lubica69
22. nov 2010

Ahojte dievčatá @mariro ahoj No konečne si sa ukázala @lenuska20 ako moja?Na sono idem zajtra

lenuska20
22. nov 2010

@lubica69 tak ťa už hádam pustia domov 🙂 no ja už ledva čakám, kedy mrcha skončí, hoc ešte len začala 😀 a zasa sa mi ozvali problemy s krížami, presne po roku, tak dnes tvrdnem doma, ani do školy som nešla...a ty sa ako cítiš?

lubica69
22. nov 2010

Keby ste vedeli čo sme mi mali včera za deň Sebastian si buchol do zarubne hlavu takže ked prišli za mnou na návštevu o 13:30 hlava opuchnuta v hrci krvná zrazenina tak som s nimi bežala na detský urgent kde sa doktor ani neobtazoval prísť do 16:00 tak som mm nahneval a išli na pohotovosť tam mu za 2 eura vypísali výmenný lístok naspäť do nemocnice Tam samozrejme zas veľa ľudí tak som mm kazala na drzovku zaklopať že sa s malým už 3 hodiny moceme po nemocniciach tak ho nakoniec vzali Šli na RTG naspäť na chirurgiu potom na traumatologiu z tade naspäť na chirurgiu potom konečne o 18 domov Sebastianko je našťastie v poriadku len ho má mm sledovať No sila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre