Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
11. dec 2010

babule mňa dnes otec dostal do pomykova, čo sa vôbec nestáva, ked mi povedal: ,, tuším ti tiež rastie bruško´´ (lebo aj naša fena je kotná) . veru nenahnevala by som sa, keby to bola nejaká predpoved 😀
a aspoň máme v tej telke o zábavu postarané :D

martina2001
11. dec 2010

@lenuska20 však to ti dobre povedal, pravdivo, nabudúci rok už aj viditeľne 😉
Baby my máme už tiež konečne zimu 😀

lenuska20
11. dec 2010

@martina2001 však bodaj by mal pravdu 🙂 u vás bolo ešte stále tak jesenne? u nás dnes sneží celý boží deň, bežkovať by sa dalo po uličkách, nenormálne vela snehu, som zvedavá, čo bude ráno...mm ma aj volal na prechádzku, že tam krásne sneží, ale ja som radšej zakuklená vnútri v teple 😀 😀

martina2001
12. dec 2010

@lenuska20 no my sme doteraz videli sneh len jak čľapanicu, ale od včera stále sneží tak máme už aj my bielo 🙂 my sme večer trochu boli vonku so psom a super to padlo 😀

lenuska20
12. dec 2010

@martina2001 u nás sa to dnes celkom drží, tak možno aj my vybehneme so psami, ked mm dostavia koterec, aby sa hafanky poriadne vybehali 😀 ešte do vianoc to môže vydržať, a potom môže prísť teplo 😀 aký bol guláš?

martina2001
12. dec 2010

@lenuska20 mm včera volal so svokrom a že sa má otepliť hovoril, guľáš vraj super bol, len ja som nejedla lebo bola tam divina a ja ju nemusím 😀

lenuska20
12. dec 2010

@martina2001 zasa otepliť? super, ja nemusím -10 stupňov 😀 divinu inak velmi ani ja nemusím 😀 a ako sa máš? ešte ti býva po večeroch zle?

lubica69
12. dec 2010

Ahojte dievčatá @lenuska20 tak ťa potešil Bruško ti urcite čoskoro narastie @martina20 a kde ste robili gulasik?

martina2001
12. dec 2010

@lenuska20 ja takú zimu možem, neznášam vlhkú zimu a čľapanicu. Teraz to je už ok, zle mi je len občas, ale vtedy to stojí zato, akurát že pre zmenu asa budím ráno o 5tej a ešte ani v telke vtedy nič nedávajú 😀 a ty ako v škole?

martina2001
12. dec 2010

@lubica69 dobre ránko, mama robila u nich doma, akurát že sme sa tam všetci stretli a oni sa nažrali 😀

lenuska20
12. dec 2010

@lubica69 no skôr zaskočil, no dúfam, že to už dlho nebude trvať bez brušina 😀 a ako sa máš moja?
@martina2001 mne stačí akurát ked je sneh čerstvý, lebo potom bud stvrdne, ked je velka zima, alebo je člapkanica a to neznášam, preto mám najradšej teplo 😀 😀 pusti si nejaký film a dospi cez deň 😀 ja mám teraz v škole teraz trocha viac, teraz mám každý deň niečo a v stredu už aj prvú skúšku, trocha sa obávam, ale hádam zvládnem 😝

martina2001
12. dec 2010

@lenuska20 cez deň neviem spať 😀 akurát keď okolo 17tej zdriemnem na 20-30min. a potom vstanem rozbitá jak po žúrke 😀 ale zvládneš neboj, koľko máš skúšok?

lenuska20
12. dec 2010

@martina2001 vstaneš ešte viac unavená ako ked si zaspala 😀 to poznám 😉 a tak ved oddychovať celý deň, nič ťa nenaháňa a môžeš byť v klude 🙂 dokopy mám 4 skúšky a z toho 2 predtermíny + poznávačka semien a opravná písomka z chorôb rastlín, no nič moc 😀

lubica69
12. dec 2010

a ja som si akurát všimla,že som napísala martina20 nie 2001 Naštastie martina 20 neexistuje 😀

martina2001
12. dec 2010

@lenuska20 to zvládneš šak si šikovná 😉
@lubica69 ja som si ani nevšimla 😀

lenuska20
12. dec 2010

@martina2001 no uvidíme 😀
@lubica69 chybička se vloudí 😀

martina2001
13. dec 2010

Dobré ráno papuľky, my sme dnes doma dvaja a maznáčik ma problém vytriediť hračky pre deti do domova, majú zbierku v škole 😉

lubica69
13. dec 2010

Ahojte kočenky
@martina2001 jej to je pekné tá zbierka U nás teké nič nie je
A čo dnes robíte?

lenuska20
13. dec 2010

ahojte babulky
no mne sa týždeň začína trocha horšie 😒
@martina2001 jej to pekné, my sme také zbierky nikdy nemali a tiež mám ešte kopu hračiek, čo by ešte iné deti mohli zúžitkovať
@lubica69 ja dnes pokračujem v učení 😠
a vy ako dievčatá?

martina2001
13. dec 2010

@lenuska20 prečo horšie? Ja som myslela že je to všade, mávajú to každý rok a ja sa furt teším, že preriedime izbu, len moj synáčik má ku všetkému vzťah a ničoho sa nevie vzdať 😀

lenuska20
13. dec 2010

@martina2001 lebo som dnes pokazila jednu písomku 😒 teraz budem mať trocha horšiu skúšku... a tak na tie hračky zachvílu zabudneme, dostane nové a bude dobre 😉 ale určite je to pekné a prospešné, takto zbierať veci do detských domovov 🙂

martina2001
13. dec 2010

@lenuska20 my už hračky nekupujeme, máme peknú hračkáreň, a malý teraz chce skôr živé darčeky 😀 a neboj zvládneš ju

lenuska20
13. dec 2010

@martina2001 však o chvílu budete kupovať dalšie hračky 😉 čo chce zvieratká? 😀

meduela
13. dec 2010

@lenuska20 ahoj, môžem sa opýtať, aký odbor v Nitre študuješ? Ja som tiež študovala a mali sme tiež rôzne poznávačky rastlín, zvierat... na pozemkoch biológie- záhradky....fakulta prírodných vied

lenuska20
13. dec 2010

@meduela ahoj, ja som na fakulte agrobiologie a potravinových zdrojov študijný program manažment rastlinnej výroby. tvoj sa ako volal? lebo teraz tam už fakulta prírodných vied nie je

meduela
13. dec 2010

@lenuska20 no ja na UKF- štúdium na všetkých fakultách- takže aj na prírodných vied
môj odbor Učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ- fakulty .... pedagogická, filozofická, prírodných vied aj sociálnych vied
sme sa toľko nachodili...na chrenovú na výtvarku kedysi /aj knižnica/- teraz je už pod zoborom výtvarka, na biológiu na pozemky... na slovinu na filozofickú, na psychológiu na soc. vied, na pedagogiku pod zobor

lenuska20
13. dec 2010

@meduela jaj tak, no ja som na spu, takže tam taká fakulta nie je...no to si sa teda riadne nachodila, ja som v prváku a druháku bola tiež rozbehanejšie, a teraz v tretiaku mám všetko pod jednou strechou v hlavnej budove 😉

meduela
13. dec 2010

@lenuska20 a zo zobora na biolu keď bola Ďalšia hodina

lenuska20
13. dec 2010

@meduela ukf-ka to máš všetko strašne roztrúsené

meduela
13. dec 2010

no to hej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre