Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
17. feb 2011

@gabriellka no je o 5 rokov mladšia ako ja takže 25 Ona je inak zlatá ale fakt ma teraz naštvala 😢
A ty ako bola si na tej folikulometrii?

lenuska20
17. feb 2011

@lubica69 no neviem, či nabudúce, pekne nám tam vynadali do blbcov, že pochybujú o našej inteligencii a poslali ná na úrad práce, mala som 55 bodov zo 60 a docent mi povedal, že som sa vôbec neučila...tak ja už neviem...mňa ani tak neštve to že mi tú skúšku nedal, ale to, že sa k nám chovajú ako k nejakým handrám. a ešte sa mi vyhrážal, že ked nebudúce nespravím, tak sa postará o to, aby ma vyhodili zo školy...ale to, či spravím žial v tomto prípade odo mňa až tak velmi nezaleží 😒 no tak to má kúsok, zastaviť sa aspoň na hodinku by ju snad nezabilo
@gabriellka nespravila, a skúška bola z manažmentu ochrany rastlín

lubica69
17. feb 2011

@michaela18 a prečo máš potom dátum prvej registrácie 12.2 2011 ????????????????????????????
a nie začiatok roka 2010 ako tvrdíš,že si sem písala či zas nová registrácia?

lubica69
17. feb 2011

@lenuska20 😠

gabriellka
17. feb 2011

@lubica69 bola som. Mám folikul 8 mm a som 11 DC. Zdá sa mi to málo a bud.týždeň má dr.dovolenku, tak tam idem až 28.02. na kontrolu či prebehla ovulka.
@lenuska20 tak takýchto chujov mám najradšej na svete. Si potrebuje niečo dokazovať? By som ho vedela niekam poslať hajzlíka... Normálne ma to rozčúlilo. Neznášam ludí čo ti dávajú pocítiť, že sú viac ako ty. wrrr 😠

lenuska20
17. feb 2011

@lubica69 či si zasa niekto nerobí srandu, v poslednom čase sa to tu dosť rozmohlo. ...nakoniec ani tá bakalárka zo mňa nebude 😢

gabriellka
17. feb 2011

@lenuska20 ale bude, neblázni, zvládneš to...

lenuska20
17. feb 2011

@gabriellka ani mi nehovor, ja revem už pomaly celé poobedie, totálne ma to dorazilo a to by človek povedal, že ked je niekto docent, tak je k tomu aj patrične inteligentný

lubica69
17. feb 2011

@lenuska20 veď to Aj keď napísala povzbudivé slová je to divné Ale kašlem na to
Mojka a neboj určite školu v pohode dokončíš 😉 si šikula 🙂

gabriellka
17. feb 2011

@lenuska20 no moja titul nič neznamená. Poznám plno vysokoškolsky vzdelaných idiotov...bohužial ☹

lenuska20
17. feb 2011

@gabriellka ja sa o tom v poslednej dobe utvrdzujem, že čím je človek vzdelanejší a čím viac titulov má, tak je v podstate hlupák, ale tak česť výnimkám
@lubica69 však hej, ale tak aj tak, je to čudné...som sa zaťala a dúfam, že sa mi to o mesiac konečne podarí...

gabriellka
17. feb 2011

tak ja vám želám pekný večer...ide ordinácia 🙂 papa

lubica69
17. feb 2011

@lenuska20 mm hovorí :niekto má školy,niekto rozum 😀 😀 😀 hi hi hi
@gabriellka aj tebe
Ja som kukala panelák a teraz Dr.Ludsky

martina2001
18. feb 2011

dobré ránko, ja som včera večer preležala, cítila som sa dáko divne
@lubica69 na plombovanie mi len umrtvuje ale na ťahanie je to horšie ......
@lenuska20 ale dokončíš, pre jednu skúšku školu dokončite. Šak sa postavte že Vám nechce dať urobiť skúšku sa odvolajte

lenuska20
18. feb 2011

@martina2001 ked s nami bude hentak zaobchádzať aj nabudúce, tak sa budeme musieť ísť sťažovať, ja sa nenechám po troch rokoch kvôli jednemu debilovi vyhodiť zo školy. nejak sa to hádam spraví...a už ti je lepšie?
@lubica69 o čom je ten dr.ludsky? je to niečo dobré? mňa teraz akosi ten panelák nechytil, to zasa asi až tak v polke 😀 a tvoj muž hovorí svätú pravdu 😀 😀

lubica69
18. feb 2011

Ahojte dievčatá
Ako sa dnes máte?Čo robíte?
@martina2001 moja tak oddychuj keď sa necítiš dobre
@lenuska20 nič si z neho nerob Blb je to 😀

martina2001
18. feb 2011

@lenuska20 to ste už mali urobiť teraz, aby videl že nie ste teliatka a nemôže si dovoľovať, dať mu hranice moja
@lubica69 ale dnes už lepšie a malé s hemží tak pohoda, len sa pohrávam s myšlienkou ísť poobede ku gyndoške preistotu ide víkend

lubica69
18. feb 2011

@martina2001 že je to super pocit taký bezpečný že vieš že je bábo ok keď cítiš pohyby 🙂
Ja som prvý cítila asi v 17 tt ale len málinko a potom sa to rozbehlo 😀

martina2001
18. feb 2011

@lubica69 už asi týždeň sa hemží tak intenzívne a predtým len mm vedel nájsť kde je keď chodil po bruchu jemne rukou 😀 teraz už vidieť aj zvvonku

lenuska20
18. feb 2011

ahojte 🙂
vidíme, že mimina vás už pekne kopkajú 🙂 ako piatkujete?

meduela
18. feb 2011

@lenuska20 Ahoj, a ty ako?? nekopká?? Ja ešte nemám ms, som zvedavá 🙂 už som mala dnes mať

lenuska20
18. feb 2011

@meduela ja mám dostať zajtra, a už cítim všetko možné, takže dojde

meduela
18. feb 2011

@lenuska20 ja tiež cítim, že by mala dôjsť, ale kým nepríde, je nádej 🙂

lenuska20
18. feb 2011

@meduela tento mesiac už nádej nemám, viem, že to znova nevyšlo...ale tebe držím palce 🙂

meduela
18. feb 2011

prečo? ☹

lenuska20
18. feb 2011

@meduela lebo sa cítim úplne predmrchovo, tak načo si budem robiť nádeje

martina2001
18. feb 2011

@lenuska20 moja nevešaj hlavu, máš teraz perné obdobie v škole tak ju šup dokonči a potom aj teba počká kopkanie 😉 a ja ležím a kukám telku a čakám kedy dojde mm

meduela
18. feb 2011

@lenuska20 no ale nebuď smutná, ono to príde, neboj......

lenuska20
18. feb 2011

@martina2001 tak sa načakám potom až do leta, ked škola skončí...mňa to prejde, to ja mám vždy ked má dojsť znova mrcha jeden depresívny večer, zajtra budem v pohode 🙂
@meduela uvidíme

martina2001
18. feb 2011

@lenuska20 tak šup školu dokončiť, nikdy nevieš aké tehu ťa čaká a moja písanie bakalárky a vracanie moc nejde dokopy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre