Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
21. feb 2011

@lubica69 nové asi nič 😀 14teho idem na ultrazvuk a mali by sme vedieť čo to bude a ty ako? oddýchnuta?

lubica69
21. feb 2011

@martina2001 jej tak 14teho sa budete tešiť 😀
Ja idem 11.3 na ten gluko test 😖 blee
Oddýchnutá som Veď každý deň ležím
A ty moja?

mariro
21. feb 2011

@lubica69 jeeej aj ja idem 11.3. na ten gluko test 😀 😀 😀 tfuuj to bude gebuzina
Mame sa dobre,malinka kopka o 106 a ja nakupujem handricky a vybavicku tiez o 106 😀

lubica69
21. feb 2011

@mariro ahooooj
Moja tak aj ty 11.3??? Aj my kopeme o dušu
Aj ja už mám dosť ružových vecičiek len bojím bojím ak náhodou bude chalan tak budem musieť všetko popredať 😀

gabriellka
21. feb 2011

aj ja už chcem ísť na gluko test ☹

meduela
21. feb 2011

Ahojte, tehuľky aj my snažilky... 🙂
V tehu, keĎ budem- som si povedala, nech si robia doktori aké chcú testy, aj keď mi budú vravieť hocičo, ja viem že bábo bude zdravé ....

lubica69
21. feb 2011

@gabriellka ja som ho absolvovala 4 krát pri Sebkovi Som mala tehu cukrovku
@meduela no ono tie testy sú určite prospešné

mariro
21. feb 2011

@lubica69 neboj sa aj mne doma vravia ze ic ked to bude maly Juraj ci bude nosit tie ruzove saticky a lakovky ,takze ak to nebude baba,tak predam a s radostou budem nakupovat zasa ine 😀 😀 😀
ziadny problem 😉

lubica69
21. feb 2011

@mariro veď to Ale mám aj veľa neutrálnych
Ja sa spolieham,že keď tak potom popredávam

mariro
21. feb 2011

@lubica69 presne tak 😉

lenuska20
21. feb 2011

ahojte babulky, ako sa máte?
@mariro @lubica69 držím palcoše, aby gluko test dopadol dobre a budú to určite na 100% baby 😉

lubica69
21. feb 2011

@lenuska20 ahoj moja Ako?
A pravdupovediac mne je jedno čo bude Hlavne nech sme zdravý

meduela
21. feb 2011

@lenuska20 ahoj a ty???
Kedy už budeme tehuľkami???

lenuska20
21. feb 2011

@lubica69 ved to je podstatné 🙂 ja? tak da sa...mrcha stále nikde, síce ešte som len 30DC, takže má ešte nejaké 3 dni, lebo mávam cyklus tak 28-33...ale dosť ma picháva pri vaječníku, už by sa mohla spusitť...teda nemusela, ale ona asi dojde.
@meduela uvidíme

gabriellka
21. feb 2011

ahojte...no ako sa máte? ako trávite večer? tehulky určite oddychujú, že? 😉 a ja tiež oddychujem. Manžel na nočnej, bola u mňa kamoška, dali sme si červené vínko (teda ja som si dala, ona fazulke v bruchu nedopraje 😀 )...
@lubica69 a @mariro tak nech vám to dobre dopadne, ale do 11.3. vám to ešte určite zaželám 😉

mariro
21. feb 2011

@gabriellka dakujem 😉 , urcite to zvladnem, uz mam aj tip ako na to, egra bola pred mesiacom a teda pred zapitim tej gebuziny pocumlala ale 5ks tic tac a prebehlo to vraj super,ziadna sladkoba.....tak ja skusim takto, skus aj ty @lubica69
a ved pre bambulu vydrziiiiim hocico 😉

lubica69
21. feb 2011

@mariro ale mne zakázali ráno hocičo okrem čistej vody Ani cukrík vraj nie
@gabriellka ďakujeme
Ja som si dala asi pol deci červeného pred mesiacom

mariro
21. feb 2011

@lubica69 nic sa jej nestalo... 😉 tak ich pocumli a vypluj,...a mala vsetko ok segra 😉

lubica69
21. feb 2011

@mariro tak super,že segra mala všetko OK Jej a to budete mať skoro rovnako bábo Budete chodiť kočíkovať spolu

mariro
21. feb 2011

@lubica69 no veru dost rovnako, ona ma termin 28.4. a ja 20.6. takze jak ked sme boli male a hrali sa s babikami, teraz budeme ozaj maminy so skutocnymi bambinami 😀 😀 😀

lubica69
21. feb 2011

@mariro to je supeeer
Ja som bola tehu spolu so segrou skoro rovnako minulý rok Ale obe sme potratili 😢 A tak sme sa tešili Ale teraz jej aspoň vecičky odložím čo my ponosíme

martina2001
21. feb 2011

@lubica69 ja tiež ležím na striedačku 😉 ale snažím sa veľa oddychovať
@mariro fuj ten test Vám nezávidím, ešte že ho nemusím absolvovať, ale zas tam chodím každé 2týždne jak na klavír a výsledky mám stále dobré

lenuska20
22. feb 2011

dobréé ránko bambulky,
dnes som prvá 😀 ako sa dnes máte?

martina2001
22. feb 2011

Dobréé ránko
@lenuska20 noo dnes si to vystihla 😀 dnes výborne slniečkovo 🙂 a ty?

lenuska20
22. feb 2011

@martina2001 u vás svieti? u nás je dosť pochmúrne 😖 ja akurát píšem bakalárku a zachvílu sa pojdem chystať do školy...no a už štvrtý deň nečakám mrchu 😀

lubica69
22. feb 2011

Ahojte dievčatá
Ja som len pred chvíľou vstala Teda samozrejme potom čo som ráno zaniesla Sebastiánka do škôlky som si ešte ľahla A nie a nie vstať Až nakonoec poštárka ma donútila z postele čo doniesla balíček Ale tak rada som Zmyla som vlasy lebo poobede ideme ku kamoške na chvíľu
Aj u nás svieti slniečko 😎 😎 😎
@lenuska20 už ti 4 dni mešká??? 🙂

martina2001
22. feb 2011

@lenuska20 tak nech nepríde 😉 a ako bakalárka?
@lubica69 ja som sa predchvíľkou donútila vstať a začala variť, ale dnes mám nenormálnu chuť spať

meduela
22. feb 2011

@lenuska20 Ahoj, no vyzerá to nádejne s tebou 🙂

lenuska20
22. feb 2011

@lubica69 hej 4 dni, ešte dva dni počkám a ked nepríde, tak snad potom spravím test 🙂 sa aspoň troch odreaguješ u kamošky 😉
@martina2001 čo dobrého si varila? no trocha som sa s ňou pohla, už mám úvod, takže už len začať písať prehlad 😅
@meduela nechce to zatial zakríknuť, lebo mávam cyklus 28-33, takže ešte do dvoch dní môže kludne prísť..a ty ako? už ti prišla?

martina2001
22. feb 2011

@lenuska20 kura na smotane som mala chuť, ale dokedy som dovarila aj chuť prešla 😀 tak postupuješ pomaly ale isto 😉 a počkaj máš čas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre