Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
25. feb 2011

@lenuska20 už by mohla byť bublinka 😀 a čo včera jak prišiel manžel domov?

lenuska20
25. feb 2011

@martina2001 šli sme do mesta kúpiť test, lebo chcel vidieť ako sa tam tá druhá čiarka zjaví, tak som robila ešte aj večer a dnes ráno, však načo by mi ten jeden zvyšný zostal 😀 a dnes sa prekecol pred svojimi rodičmi, tak sme to povedali aj našim...hádam to nezakríkneme, síce ja nie som poverčivá 😖

martina2001
25. feb 2011

@lenuska20 noo dobrý ocinko a ráno boli čiarky lepšie? To nevadí že ste povedali aj tak by sa to vaši dozvedeli keď bývate spolu a svokrovci nech šetria pre vnúčatko 😀

lenuska20
25. feb 2011

@martina2001 no ved, nechcela som to ani pred maminou tajiť, lebo ked ma dnes tie kríže tak boleli, tak sa mi ani nič nechcelo robiť a ona sa ma pýtala, že či ma to bolí z krámov...a svokra môže začať nakupovať, to ona rada 😀 no boli, aj večer bola silnejšia ako rano...sme sa na ne pozerali snad 10 min v kuse 😀

martina2001
25. feb 2011

@lenuska20 zlatéé 😉

lenuska20
25. feb 2011

@martina2001 je to také neuveritelné 🙂

martina2001
25. feb 2011

@lenuska20 jeej 5týždeň 🙂 a že neuveriteľné, moja ste vedeli čo robíte 😀

lenuska20
25. feb 2011

@martina2001 tak hej, ale to že sa to konečne podarilo, šťastná som jak blcha 😀

martina2001
25. feb 2011

@lenuska20 som ti hovorila vyšli prvé šteniatka a potom príde mimčo 😀

lenuska20
25. feb 2011

@martina2001 normálne si jasnovidka 😀

gabriellka
25. feb 2011

@lenuska20 no aká zlatá debata 🙂
ja by som to tiež asi najbližším povedala. určite aj v kancelárii kolegynkám, lebo každý mesiac zdielajú moje pocity, rodičom a pár známym. Aj tak by si to domysleli, keď vedia že sa snažíme, som s nimi často a keby som si nedala vínko a cigaretku tak by vedeli koľká bije 😀

lenuska20
26. feb 2011

@gabriellka ta to by si bola teda hned prezradená 😀 no my sme to už povedali aj našim, a ocino povedal, že by bol velmi rád, keby to bolo dievčatko, že aby bolo bližšie k vyrovaniu pomeru, zatial je to chlapec: dievča 3:1 😀 ale tak hlavne aby bolo zdravé 🙂 čakáme, kedy nám aj ty oznámiš tu super novinku 😉

martina2001
26. feb 2011

Ahajte papuľky
@lenuska20 no bola si na rade 😀 čo to bude až to bude uvidíš ale neskôr 😉 my sa to už snáď dozvieme 14tého, ale už mi je to jedno čo to bude

lenuska20
26. feb 2011

@martina2001 no konečne som sa dostala na rad 😀 ja si na to velmi rada počkám 😉 no dúfam, že ti to doki už povie, a na 3D alebo 4D kedy ideš? aký je vlastne medzitým rozdiel?

martina2001
26. feb 2011

@lenuska20 nejdem, jedine žeby morfo nedopadlo dobre, tak sme sa dohodli s doktorkou že je to veľké ožiarenie dieťaťa a mala som dosť veľa ultrazvukov doteraz, na začiatku a potom čo som bola v nemocnici. Tak sme s rozhodli s mm že zbytočne tam nepôjdeme a neožiarime dieťa, len preto aby sme videli, vidíme ho keď sa narodí 🙂

lenuska20
26. feb 2011

@martina2001 takže to nie je povinné? tak to ste sa po tom dobre rozhodli 😉

martina2001
26. feb 2011

@lenuska20 morfologicky je povinný, a ten robia okolo 20týždňa

mirip
26. feb 2011

@martina2001 omyl, morfoligický ultrazvuk povinný nie je, tak isto aj tripple medzi 16-20tt može matka odmietnuť

lenuska20
26. feb 2011

@martina2001 tak to mám ešte kopu času

solinkarka
26. feb 2011

@lenuska20 ahoj 🙂

lenuska20
26. feb 2011

@solinkarka ahooj 🙂

solinkarka
26. feb 2011

@lenuska20 sup na fb 🙂

lenuska20
26. feb 2011

@solinkarka už som tam 😉

gabriellka
26. feb 2011

@lenuska20 aká pekná nová fotečka mamina 😉

ja som sa práve vrátila z návštevy. mierne som mimo. mamina 5 mesačnej bambulky malinkej + tehulka. Vražedná kombinácia pre mňa ☹ . Téma spočívala asi v tom...kam pojdeš rodiť? kam pojdeš na 3D sono? neviem, čo odporúčaš? už máš vybratý kočík? už máš vybraté mená? psychycky som totálne na dne. Strašne rada by som s nimi mala spoločnú tému. Navyše keď si uvedomím že mali svadbu až po mne tak to beriem ešte horšie. Toto môže pochopiť iba ten kto to zažil. Prečo sa niekomu zadarí otehotnieť že ani nevie ako a niekto si musí toto všetko vytrpieť. Niekedy sa mi to zdá také nespravodlivé. Najradšej by som si poplakala, je mi totálne na ho*no 🙄 ...dúfam, že zajtra bude lepšie...

lenuska20
26. feb 2011

@gabriellka moja kludne si poplač, ulaví sa ti...myslím, že po pôrode žena celkom lahko otehotnie, lebo moja kamoška má 8 mesačného malého a je v 13tt, podarilo sa im to aj ked nechceli...neboj aj vám sa čoskoro zadarí, teraz si na rade ty a solinkarka 😉

lenuska20
27. feb 2011

ahojte žabky,
ako nedelujete? tak ja už viem, čo sú to ranné nevolnosti, ráno mi bolo neskutočne zle a hore som už od pol 5 🙂

solinkarka
27. feb 2011

@lenuska20 fb? 😀

lenuska20
27. feb 2011

@solinkarka 😉

solinkarka
27. feb 2011

@lenuska20 kde si? 🙂

gabriellka
27. feb 2011

@lenuska20 tie kamošky boli dve včera. jedna je tehu a tá druhá je tá mamina, asi som to napísala ako tatar, lebo mám pocit že si to pochopila že je to jedna osoba.
mňa tie depky po včerajšku prešli a teším sa slniečku. Len nech svieti čo najdlhšie.
Tak rýchlo musíš písať bakalárku keď ti bude dobre, lebo takýchto dní s nevolnosťami môže byť ešte omnoho viac 😉 ale čo by sme si pre babatko nevytrpeli, že?

A vám všetkým ostatným želám krásnu nedelu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre