Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
28. feb 2011

@gabriellka 😉

martina2001
28. feb 2011

@lubica69 tam je september ešte horúci a tento rok by som to neriskovala, síce kamoška boli s 4mesačným mimčom v chorvátsku a pochvaľovala si že malý to zvládol v poho. ale zas vyberali aby tam bol aj chládok a nakoniec našli hotel s hájom tak sa striedali s kočíkom v ňom 😀 a to ja zas by som nemusela ja milujem slnko
@gabriellka tak tento rok pokukáš katalógy s bruškom a budúci rok nemusíš vyberať, už budeš mať vybrané 🙂 mm nepovažuje bulharsko a chorvátsko za dovolenku tak mi turecko máme na dovolenky

gabriellka
28. feb 2011

@martina2001 mne až tak na krajine nezáleží, hlavne nech vyjde počasíčko a nech je aj more zohriate nech sa tam môžeme poriadne vyčvachtať...no uvidíme ako to dopadne 🙂

lubica69
28. feb 2011

@martina2001 veď to Ono ja zas slnko nemusím úplne stále ale zas mimčo bude mať len cez 3 mesiace tak pôjdeme asi o rok už s ročným 🙂

lenuska20
28. feb 2011

baby vy ste toho popísali 🙂
@lubica69 dakujem za pochvalu 😉 no nakoniec ma doki zobral, je tam bublinka a znova idem na sono 16.3 🙂 a som v 5tt, tak dúfam, že bude všetko v poriadku
@martina2001 a už máš aj čo to pbalené?
@gabriellka takže máš anovulačný cyklus? či? moja dúfam, že sa všetko napraví a čo najskôr nám oznámiš // .
no a tú dovču pri mori by som brala, ale tak tiež sa už tento rok asi nikam nedostaneme, my sme boli 2x v bulharsku a ja som bola velmi spokojná a ale tiež by sme chceli už vyskúšať niečo iné, síce ja by som tam časom vrátila rada 🙂

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 moja tak gratulkooo A brali ti aj krvičku či len sono?No ono toho 16:3 už bude vidieť viac 🙂

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 krv mi nebral, lebo už bolo vidno bublinku, šla som hned na sonoa už aby toho 166.3 bolo...ja tomu akosi stále nemôžem uveriť, že vo mne rastie nový život 🙂

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 moja teším sa s tebou 🙂

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 dakujem 🙂 konečne sa to podarilo, len aby sa pekne držalo 🙂 a ty sa máš ako moja?

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 neboj bude moja A dal ti doki aj nejaké vitamíniky?Ja fajn 🙂

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 iba listovku mám papať, či mal mi dať niečo viac? tak to je seprr, a už ti chutí normálne papať? ja už mám prvé čo mi prestalo chutiť-pangas, a tak som ho milovala 😀

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 nie mojka len sa pýtam Veď vitamíniky si mžeš potom po 12tt dokúpiť Dovtedy je listovka naj
No jesť mi stále nechutí No nechápem takže jem pomenej a nasilu No veď som zatiaľ len 5kg + 😀

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 listovku papám nadalej, som mu aj hovorila, že ju jem už asi 4 mesiace 🙂 a ked sa naješ ti býva zle? alebo ti to jedlo smrdí? teda 5 kg? to je sen mm, aby som tolko pribrala za celé tehu 😀 ale to len sranduje 😀 páni pozerám, že ty si už 26tt, bože ako to letí, ved len predchvílou si tu len test ukázala 😀

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 no pri Sebkovi som nejakých 10-12 kg Ale to pri pôrode necháš tých 10
No a smrdieť ani neviem aj hej Len na nič nemám vôbec chuť A to už riadne dlhooo
A listovku ber moja pekne
Juj a áno hrozneeee to letííííííííííííí

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 ja som niekde čítala, že to optimum je tých 12-15 kg, sa teda s tým jedlom musíš velmi premáhať, mne zatial chutí všetko, rad radom, teda okrem toho pangasa 😀 2 za deň môžem brať, či stačí 1? sa ani nenazdáš a budeš rodiť a ja sa budem potiť na štátniciach 😀

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 myslím,že 1 stačí 😉
Juj ani nevrav Niežeby som si tehu neužívala ale už by som chcela koniec júna 😀

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 sa ti ani nečudujem, držať ten malý uzlík konečne v rukách 🙂 ja by som sa tak strašne chcela tešiť, ale ešte sa bojím

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 ale tešením nič nepokazíš moja 😀

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 ja viem, len aby sa mu ešte niečo nestalo, neviem prečo mám z toho taký strach, ale to asi za to, že tu na mk dosť čítam ako niektoré potratili 😒 a to snažím takým témam vyhýbať, len sa stačí niekedy na plochu kuk 😒 ale teším sa, budem sa 😀 ja už mám aj kočík vybraný, teda my 😀

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 tak to radšej nečítaj No ono ja to beriem tak,že ak to má byť dobré tak bude ak nie tak žiaľ bohu nie
A aký máš vybratý moja?

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 však ano, určite, čo má prísť to príde. ale nesmiem na také myslieť 🙂 espiro atlantic 2010 😉

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 😉

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 mm mi povedal, že ked to bude dievčatko môžem si kúpiť fialový, ale on by chcel červeno šedú kombináciu, aj tá sa páči, ale ten fialový ma očaril, a ma aj celkom velku vaničku...kedže naše mimi bude v zime mini, tak nemusíme mať asi nejakú najväčšiu vaničku, či?

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 tak dobre 🙂
No vaničku využiješ ty super akurát cez zimu až do konca marca A potom kľudne v apríli aj šporťák

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 ja som si to tiež tak myslela, takže sa nemusím rozhliadať po moc velkých vaničkách 🙂 ty už vlastne budeš mať malú tiež v šporťáku, že?

lubica69
28. feb 2011

@lenuska20 presne vôvec sa nemusíš trápiť Do tej vaničky dáš bábo aj s fusakom do 4-5 mesiaca určite
No hej ja budem musieť už do šporťáku dávať 4 mesačnú Lebo ten môj teplučký fusak z ovčej vlny asi do vaničky nedám 😅
No nič idem ja kuk panelák a potom superstar 😀

lenuska20
28. feb 2011

@lubica69 ja budem tiež kuk superstar 🙂 a tak v tom šporťáku by to nemuselo byť zlé, ved ked ju dobre zababušíš 🙂

martina2001
28. feb 2011

@gabriellka ja more ako vodu dáko nemusím nutne mne stačí len ten vzduch a slnko a to teplooooo
@lubica69 šak áno my sme už zavrhli na pár rokov aj tu moju vysnívanú kubu, síce teplo stále ale let je strašne dlhý
@lenuska20 super že už si videla bublinku a stačí ten druhý tak ultrazvuk tak aspoň budeš mať istotu že bude vidieť srdiečko už a nemusí ťa svietiť veľakrát. ani mi nehovor o tých témach, lebo ja mám s toho dilému riadnu a stres 😀

martina2001
28. feb 2011

@lubica69 kámoška má jané 2008 a malá je začiatok septembra a v poho s mojim termo fusakom vojde do vaničky ešte, až jar jej istí šporťák. Sme sa smiali že ja nech kúpim len šporťák, ona mi dá vaničku aj vajíčko, len aby bolo kontabilné s podvozkom

lenuska20
28. feb 2011

@martina2001 veru je dosť stresujúce, aj ked si to čítať nechceš, ale všimneš si to 😖 no to už by som mala byť 7tt, takže už by ho mohlo byť vidieť. aa kuba, to musí byť nádhera 🙂 a ako sa cítiš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre