Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

camelco
17. jún 2010

dobre rana 🙂 .......... ako sa dnes mate? .......... tu sa dnes pekne slniecko ukazuje 😀

@lubica69 ........... ako bolo na dovci?

camelco
17. jún 2010

@kamilkka ........... asi ako tie na nohach 🙂 ........... myslim ......... tu krcovu zilu mu zistil urolog a povedal, ze to preslo z nohy ☹

lubica69
17. jún 2010

Ahojte kočky Ďakujem bolo fajn Pekne sme oddýchli Žienky prosím vás chcem sa opýtať bola ste niektorá niekedy objednana na sono k dokimu v 4-6.deň cyklu?Ja mám prísť,že sa mu tam zas niečo nezdá Tak neviem Ešte som o tom nepočula že sono počas menštruácie

lenocka80
17. jún 2010

@lubica69 fiha, to som veru ani ja este nepocula...Ale mozno preto, ze som nemala ziadne problemy tohoto sa tykajuce. Ved nam potom priblizis....mozno sa to da vidiet len pocas menstruacie. Urcite ti to vysvetli neboj.

Pocko je fakt super dnes, len u nas vietor troska pofukuje, tak to teplo tak necitit...Ale idem s malym po obede plavat, tak sa tesim...a hlavne dufam, ze ta nebude plno 😠

lenocka80
17. jún 2010

Jeeeezisi kriste...akurat som si precitala temu o prefukoch-HSG vysetreni...teda mam dost, toto ma zabije 😢 😢 😢

camelco
17. jún 2010

@lenocka80 ......... moja neboj, urcite to prezijes 🙂 ......... ved zeny su dost silne 🙂

lenocka80
17. jún 2010

@camelco budem musiet, no co ine mi ostane...Ale ked mi dr. hovoril davnejsie, ze prefuky a tak..tak som sa pytala, ci to boli a on, ze to zvladnete, ked ste uz rodila...A ja, ze coooo? to sa porovnava s porodom? Tak ked videl moje vyplestene oci, tak hned zmenil, ze je to vysetrenie neprijemne...nie bolestive...No ovsem, povie chlap, ktory to nezazil 😀 V Anglicku pri tom uspavaju....

camelco
17. jún 2010

@lenocka80 ........ v Anglicku maju iny luxus 😀

lubica69
17. jún 2010

@lenocka80 držím ti veľmi palčeky Neboj zvládneš to moja Ja dám potom určite vedieť po tom vyšetrení o čo vlastne šlo No som aj ja zvedavá Aj tak budem musieť ešte počkať aj na tú genetiku a hematológiu cca 2mesiace Juj už aby bolo po a mohla som byť zas tehu

kamilkka
20. jún 2010

ahojte baby
neda mi nepochváliť sa 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522

majkal
20. jún 2010

@kamilkka pekne pekne 😉 dufam, ze ste pilne pracovali 😀

majkal
20. jún 2010

ja som na tom dost podobne ....

kamilkka
20. jún 2010

snažili sme sa 🙂
neviem či je to tým gynexom alebo čím, no tento mesiac ovulka ako má byť
a dokonca na dc, teda aj LF bude mať dostatočnú dlžku....
a bolesti brucha konečne žiadne 🙂
a ty ako majka?
bola ovu? či?

majkal
20. jún 2010

😀 😀 😀 obidve sme mali ovulku na 15 DC .... to musi byt znamenie kami 😉 😀 tak veriiiime !!!!

majkal
20. jún 2010

som rada, ze sa ti to takto upravilo, aj ze sa citis lepsie .... 😉 teraz uz len na to "nemysliet" 😝 (nasa oblubena fraza, vsak?) .... a bude to! 😉

majkal
20. jún 2010

idem ja do postielky, zajtra ma caka prva navsteva u noveho gyn. tak som zvedava ako dopadnem a co nove sa dozviem ..... prajem dobru nocku a pekny zacinajuci tyzden 😉

kamilkka
20. jún 2010

@majkal teším sa majka 🙂
len ty si o deň vpred, tak máš šancu skor 🙂
modlím sa dnes už 7.deň deviatnikov k svätcom....
a dookola prosím Boha - hádam ho zo mňa už aj bolí hlava!

kamilkka
20. jún 2010

@majkal držím palce!
a daj vedieť čo a ako... myslím.....

martinka78
20. jún 2010

Ahojky děvčátka,
majkal a kamikka - moooc držím palečky, grafíky jsou úplně vzorový!! Tak doufám, že mě budete následovat 😉 Teda já si zatím nesmím nic moc připouštět, jdu k doktorovi až ve ST a tam uvidím jestli se testík nespletl, manžílek to zatím neví (já už přes týden),ale když on má v úterý narozky, tak mu to chci dát jako dárek, takže to musím tutlat v sobě, což je děsný, protože to fakt neví nikdo..

majkal
21. jún 2010

ahojte baby,

prvu navstevu dr. mam teda za sebou, dojem dobry, len som sa trosku nacakala a pritom som bola objednana 😒 ale to nic, prezila som 😀 Pekne sme pokecali, zobral mi stery a krv, takze vysledky sa dozviem az po dovolenke. Potom sa uvidi co dalej.

@martinka78 fuuuha, tak to ti verim, ze je tazke v sebe schovavat take velke tajomstvo, ale urcite sa oplati. Pre mm to bude urcite najkrajsi darcek 😉 drzim palce aby si u dr. dopadla co najlepsie. A robila si si viac testov, ci len jeden?

majkal
21. jún 2010

ozaj @martinka78 pozerala som si tvoj fotoblok. Adelka je nadherne dieta 😵 😵 😵 Pekna rodinka ste 😉

majkal
21. jún 2010

@lenocka80 ako bolo na svadbe? mrska dosla?

majkal
21. jún 2010

@kamilkka ale keby to vyslo, tak mame rovnaky termin 😀 tesim sa .... aj z tvojich modlitieb .... urcite neostanu nevypocute 😉

lenocka80
21. jún 2010

@majkal svadba bola fajnucka, dobre som sa napapkala, zatancila...poobsmietala som sa poriadne okolo nevesty, bo je tehoska, aby sa mi nalepilo 😀 😀 😀 Mrcha samozrejme dosla, nastastie v plnej sile az v nedelu, lebo inak si neviem predstavit co by som robila na svadbe...alebo v kostole...asi by som si musela ist pytat od pana farara kluce od toalety 😀 😀 😀 Musim inak dnes zavolat svojmu gyndoskovi, ze som mrchu dostala, tak ze co dalej 🙂
@martinka78 to si kraaaaaasne vymyslela. Krajsi darcek asi ani nie je 😉 Len to vydrz 🙂

martinka78
21. jún 2010

@majkal Děkuju... Testíků jsem si udělala pro jistotu 5 😉 protože první testík byla ta druhá čárka jen tak jako kdyby to byl jen "duch", ale pak díky bohu zesilovala, tak uvidíme co řekne doktor, protože si myslím, že podle všech těch propočtů budu tak 5tt a srdíčko je myslím vidět až 6tt, no uvidíme..

camelco
21. jún 2010

ahojte 🙂 .............. tak dnes sme boli na tej genetike, uvidime co nam prinesu vysledky, ktore budu koncom augusta zaciatkom septembra 😖 😒
@kamilkka ........... hezkyyyyyyyyyyyyy 😉

lubica69
21. jún 2010

Ahoj camelco A na tej genetike ti brali len krv?Mňa objednali až na koniec septembra a že výsledky začiatkom decembra No fasa Lenže ja by som chcela otehotnieť skôr tak neviem Inak som pridala aj foto z dovči Si sa pýtala ako bolo tak môžeš kuk Samozrejme ti držím veľmi veľmi palčeky na výsledky A bola si aj na hematológii?

majkal
22. jún 2010

ahojte .... dnes je teda vonku priserne, az hrozivo ☹ Este aj graf mam strasny, vobec neviem, co si mam o tom mysliet .... zeby som uz mala cestovnu horucku a to mi skresluje? Ale dnes ma aj boli brucho, akoby som to mala dostat, ale pride mi to nemozne, ved to by bolo predsa prilis skoro .... no neviem, som zmatena 😖

http://www.fertilityfriend.com/home/284312

Pekny den vsetkym!

kamilkka
22. jún 2010

@majkal pozeram na ten tvoj graf ale nerozmiem tomu....
teplota by sa po ovu nemala dostať pod hornu hladinu, nie?
ale zase potvrdením ovu je 3 krat vyššia teplota..... a to si mala....

ale psychika to može možno ovplyvniť, nie?
aj alkohol včera večer....

majka - nesleduj sa, lebo ja ked som to intenzivne robila tak ma furt bolelo brucho!
kedy odchadzate na dovču?
a kam cestujete? k moru?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre