Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
9. sep 2010

diky za podporu, to sa len tak nevidí na nete 🙂
zažila som dnes pocit, že som bola dojatá, pocítila som, aký hrozný je život mojich žiakov
včera som na nich nadávala, áno, mala som nervy aj ich budem na nich určite mať
ale keby ste videli dnes tych dvoch, pochopili by ste ma..
ich život je peklo....asi ako väčšiny
rodičia sa nestarajú, nejedia aj celý deň, keď zmoknú, poprechládajú, ani k lekárovi, nič
bosé celý rok v triedach
popáleniny a jazvy na chrbáte- veľké asi ako dve dospelácke dlane, na rukách....
no..... asi kto videl a zažil ten pocit, aký život majú... no niekedy chúďatá, aj keď ich rodičov za to odsudzujem , že sa o nich nestrarajú

martina2001
9. sep 2010

@meduela to je ich mentalita v osadách nevyriešiš to a ani sa nepokúšaj aby si sa nestala ich terčom. my zas dnes potešenie na rodičku všetko ok len peňaženka ľahšia o 70ečiek

meduela
9. sep 2010

@martina2001 veď hej

martina2001
9. sep 2010

@meduela no vidíš a život je zas pekný. idem ja do postele dáko ma dnešný deň zmohol

lubica69
9. sep 2010

ja idem na rodičko zajtra 😀
@meduela no ja by som to robiť nemohla A určite nie v takých komunitách Cítim veľký hnev a zároveň smútok 😨

gitarka
10. sep 2010

@lubica69 dajako nestiham 😖
ale posnazim sa 🙂 🙂 🙂

martina2001
10. sep 2010

dobré ránko babuľky

mariro
10. sep 2010

pekne piatkove ranko aj ja prajem 🙂

iknella
10. sep 2010

aky idete mat baby vikend?
ja idem makat...strasne vela roboty na dome,ale aspon si oddychnem od rozmyslania a vybavovania v praci!!! 🙂

martina2001
10. sep 2010

@iknella my úplne oddychový tentokrát konečne máme po dlhej dobe, a chceme ísť kuknúť kámošku a malinkú do nemocnice

lenuska20
10. sep 2010

dobré ráno baby, alebo lepšie už dobrý deň 😀
takže další neúspešný pokus, mrcha dorazila 😠 smola no...
@iknella dnes vybehneme do bratislavy, zajtra doma čosi porobiť a v nedelu asi do trnavy pozrieť na jarmok, lebo sme pozvaní. to ste kúpili nejaký starší domček alebo ste si postavili?

martina2001
10. sep 2010

@lenuska20 to nič budúci mesiac máš pred sebou 😎

lenuska20
10. sep 2010

@martina2001 no hádam hej 🙂

martina2001
10. sep 2010

ja mám zas potešujúcu správu od lekárky a krôčik bližšie k miminku, no snaď do konca roka aj otehotniem, teda verím že všetky budeme v tom 😀

mariro
10. sep 2010

baby poradte...ja teda neviem ci mam ist k lekarovi alebo co....20.5. som mala kyret a teda odvtedy 3x mrchu a teda stale nic...mozno sa netrafiáme do ovulacie alebo neviem...lebo predtym som mala pravidelny 28 dnovy cyklus a teraz to bolo 1x po 34 dnoch potom 28-ich a naposledy po 30 -ich dnoch..a ta posledna mrcha bola uz taka poriadna cista...tak ked vselico citam ,neviem ci sa mam ist teda aj ja poradit s lekarom alebo este vyckat...nechcem byt zasa hysterka ale uz chcem byt tehotnaaaaaaaaaaaa 🙂

martina2001
10. sep 2010

@mariro ono hovoria že keď neotehotnieš do roka...... , ale šak choď a normálne sa s ním porozprávaj, ja to tak robím s mojou doktorkou, a nekuká na mňa jak na hysterku neboj

mariro
10. sep 2010

@martina2001 - no pockam asi do tejto mrchy co ma prist buduci tyzden a objednam sa k lekarovi potom...lebo nebol problem predtym a vlastne aj po zakroku vraj vysledky boli ok a ja tiez..tak neviem kde je chyba...a zasa kazdy den sme neni na sebe nalepeni.. 😉 ,mozno sme len netrafili tie plodne dni...budeme asi musiet pre istotu dlhsie pred a po plodnych dnoch alebo ako... 😀

martina2001
10. sep 2010

@mariro neviem podľa mňa má nato niečo aj psychika, nervozita a pod. akurát dnes som tu čítala o jednej babe, že skúšali to dáku dobu , už vlastne sex mali určený len na výrobu dieťaťa a nič, dali si pauzu, že to nechajú tak a hneď zostala tehotná. ja chcem skúsiť piť ten alchemilkový čaj teraz to nemôže nič poškodiť

mariro
10. sep 2010

@martina2001 - uhm...vidis skusim aj ja ten alchemilkovy pit...pila som ho po tom zakroku v maji....no uvidime co sa bude dat robit teda...ale zas jako neskaceme po sebe ze musime 😀 ...ale ta tuzba mozno zamestnava psychiku a to nie je dobre...budem sa musiet porozpravat sama zo sebou ..a skludnit sa 😀

meduela
10. sep 2010

ahojte, ako sa máme, konečne piatok 🙂 už sa teším na talenty v telke, zajtra opakovanie 🙂

martina2001
10. sep 2010

@mariro myslíš že sa to dá?

martina2001
10. sep 2010

@meduela nooo piatok ja som teraz došla z malým z hudobnej brrr prší jak za trest

solinkarka
10. sep 2010

cawte baby...neviete ako sa vola ta tema kde pisu baby ako oznamili svojmu muzikovi ze bude otec?? dakujem

mariro
10. sep 2010

@martina2001 -veru sa to neda 🙂

martina2001
10. sep 2010

@mariro mňa pri tom furt napadnú matky ktoré deti majú a nechcú ich a my chceme ale ....., no ponáhaňali sme bocianov tak určite niečo prinesú 😀

elise
10. sep 2010

@lubica69 ja som tu dávam sa zdravotne do poriadku mám niečo s krčnou chrbticou ale dufame a veríme stále 🙂

adka47
12. sep 2010

Ahojte, som tu nová , čitam , že idete skúšať alchemilkový čaj aj ja som ho pila ,teraz asi týždeň pijem Gravozen aj manželovi som kúpila čaj na životaschopnosť a vitalitu spermii volá sa Don Juan - skúšam všetko čo sa dá ,snažíme sa od januára 2010,snáď nám to všetkým do konca roka vinde ak nie už budem vážne , vážne moc zúfala ☹ .

martina2001
13. sep 2010

@adka47 nič nezúfaj rok ešte nekončí. čo je to za čaj ten Gravozen? moj manžel berie selén a zinok

martina2001
13. sep 2010

jáááj ináč krásne povíkendové ránko prajem

iknella
13. sep 2010

@lenuska20 starsi domcek a makame na nom,lebo sa musime odstahovat uz koncom oktobra.
Po vikende som unavena ako pes...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre