Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
22. sep 2010

@mariro ja by som brala aj pedikérku doma xi ale nemám takú možnosť

mariro
22. sep 2010

@martina2001 - ze by som odskocila niekedy??? 😀

lubica69
22. sep 2010

@martina2001 ďakujem Ja už tu sedím v čakárni Vzala som si aj notebook lebo je to tu vždy tak na 2 hodiny čakania 😅

mariro
22. sep 2010

@lubica69 - tak to cakanie je dobre tak na nervy akurat 🙂

lubica69
22. sep 2010

@mariro tak to hej 😒 Tu teraz po mne všetci zazerajú asi ako som si dovolila niečo takéto ale po mojich osobných skúsenostiach,že sa dnu skôr ako 14 nedostanem som sa musela tu niečím zamestnať 😀 Okrem toho,že ma zas bude neskutočne bolieť zadok 😅
A doki sa dotrepal až teraz takže další menší zkluz ešte na WC a tak Veď máme časuuuu 😀

mariro
22. sep 2010

@lubica69 - nooo to poznam,to je zabity den ked treba ist po doktoroch 😎

lubica69
22. sep 2010

@mariro naštastie je segra doma a stráži Sebastiána 😀 Si to neviem s ním predstaviť 😅

mariro
22. sep 2010

@lubica69 - juuuj no to by bolo stresu,malemu by tam bolo veru dlho,takze mas to zariadene a mozes byt relativne v klude a hlavne nech donesies dobre spravy 🙂

lubica69
22. sep 2010

@mariro no to áno Absolvovalo som to s ním len raz a nikdy viac 😒 Jedine keby bol malý a sedel v kočíku 😀
Akurát ma napadlo,že som zabudla doma papiere z tej HSK Ale histológia im prišla tak aspoň to 😅

mariro
22. sep 2010

@lubica69 - ved uz uvidis co povie, nestrachuj sa,bude to ok ...sak cakame na bocianov predsa 😎

lubica69
22. sep 2010

@mariro veď to 😀 Sa normálne tešššííím 🙂

lenuska20
22. sep 2010

čavtee 🙂
@lubica69 ja som v takku teraz na kaciu nebola, ale pýtala som sa to minulý štvrtok, som si tam bola kúpiť mikinu a ma to napadlo, takže smelo na nákupy, teda ak bude nejaký výber.
@mariro inak pýtala si sa vtedy na tú kys.listovú? teda či to je len na predpis, lebo si tuším spomínala, že sa dokyho spýtaš...lebo ja vždy zabudnem dokymu zavolať... 😝
my máme plodný tento týždeň takže vírusy sa už chytajú, tak uvidíme ako sa podarí 😀 😀 😀

mariro
22. sep 2010

@lenuska20 - aj my tento tyzden mame od piatku 😎 ale aj skor zacneme pre istotu 😀
a v lekarni mi ju predali,ze ked som ju mala uz na predpis....ale inac moc nechceli,ale poznaju ma tak mozno preto mi ju predali,tak ju teda papkam

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 jáj to máš blbé potom, sice aj ja som dnes čakala polhodku, lebo mala niečo akútne a všetko je ok konečne skončená aj pnka, bez strachu vychádzanie von 😀
@lenuska20 som sa pýtala dnes u doktorky a čistá kyselina listová je len na predpis
@mariro baby príjemný plodný víkend vam prajem

lubica69
22. sep 2010

Ahojte
Tak ja už doma po kontrole
Odobrené snaženie na další cyklus síce máme ale našiel mi tan najaký myom nazval to myomček takže dosť malý Keby sme nechceli bábo tak ma pošle na dalšiu operáciu ale už asi nie tento rok A musím doniesť teda ísť si vypýtať výsledky z hemato kde som bola pred 3 mesiacmi a vôbec mi domov neprišli Takže ešte v piatok ich zaniesť a pokiaľ tam nebude nič také tak môžme začať A aby toho nebolo málo odoslal ma ešte aj na endokrinológiu 😖

lubica69
22. sep 2010

a čakala som "len" hodinu a pol kým ma vzal

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 no nič moc, ale keď ti povedal že pri snažení nebude vadiť tak v podstate ok a na endokrinológiu idem aj ja 4tého

lubica69
22. sep 2010

@martina2001 veď to 😀 A bola si tam už niekedy?Dlho si čakala na objednanie?

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 čakám už od júna, lebo som chcela ísť k dobrej vraj, a nebola som nikdy predtým, ale dohodla som sa pri objednaní, že na vyšetrenie prídem už z komplet výsledkami z krvi, mi urobí moja doktorka, endokrinologička mi napísala na papier presne čo potrebuje z krvi vyšetriť

lubica69
22. sep 2010

@martina2001 aha ďakujem Ja pôjdem v piatok pátrť po tých výsledkoch z hemato tak sa zastavím objednať 😀
Juj no ja neviem Ten myóm ma dnes dosť zaskočil 😢 aj keď viem,že to nie je nič vážne 😉

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 čo ti roboli na hematológii? ja som tam chodila po žlčníku jak som ožltla a som mala dačo zvýšené. myomy máš rôzne a keď ti povedal že nič vážne tak neboj, ono myom ma každá druhá žena a veľa krát o tom ani nevie. ja zas mávam vodné cysty

lubica69
22. sep 2010

@martina2001 na hemato som bolla po poslednom MA a brali mi len krv Teda asi 6 ampuliek 😅
Veď áno myóm nie je nič hrozné len som myslela,že som už úplne Ok po tej poslednej HSK 😀

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 ono to je už len pre tvoj pocit blbé keď o tom vieš, mohol sa urobiť nový, alebo si ho nevšimli, alebo nepovažovali za potrebné vybrať ho, ale nič bocianov naháňaš tak či tak. a nepovedali ti čo idú vyšetriť?

lubica69
22. sep 2010

@martina2001 veď to Už len ten pocit a vedomie že ho tam mám 😖 ale akurát o tom čítam tak sa asi nemusím báť aj keď...Vždy je lepšie keď vieš,že si úplne fit ako takto...
A to vyšetrenie myslíš na endokrino alebo...???
Ale jasné myslím pozitívne a určite sa začneme snažiť a veriť,že bude všetko OK 😀

martina2001
22. sep 2010

@lubica69 no vidíš, jedná z mála rozumných žien 🙂 nie na hematológii

lenuska20
22. sep 2010

@lubica69 držím palčeky, aby si mala všetky výsledky v poriadku a mohli ste sa naplno začať snažiť 🙂
@martina2001 takže si ju pôjdem dať predpísať 😉

martina2001
22. sep 2010

@lenuska20 ja som si dnes dala napísať 2balenia, lebo z jednej tab. ráno mi dnes povedala, že mám brať dve ráno

lenuska20
22. sep 2010

@martina2001 tak dúfam, že zaberie 🙂 zajtra mám krátko školu, tak si tam asi rovno vybehnem, lebo zavolať zas zabudnem ako sa poznám 😅 😀

martina2001
22. sep 2010

@lenuska20 nič si z toho nerob, ja svojej doktorke všeobecnej už volám druhý týždeň 😀 a furt dáko zabudnem a to si od rána hovorím že musím zavolať

lubica69
22. sep 2010

@lenuska20 ahoooj moja 😀
Aké tabletky rozoberáte?
@martina2001 na hemato neviem presne Len mi vzali krv Nejak som ani nepátrala bližšie,že čo A pokračuješ v PN?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre