Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
4. okt 2010

@martina2001 meškať môže, aj keď si chorá

ypsinkova
4. okt 2010

@lubica69 ahoj,no asi ste tu všetky nové,lebo si vás nepamätám,že by ste sem písali,hoci som sem moc často nechodila 🙂 áno,od novembra,ak pôjde všetko tak ako má ísť a vy ako ste na tom ? 🙂
@lenuska20 no nie je veru...som dnes strašne mrzla vonku,to nie je mysliteľné,že aká zima je a to je ešte len oktober,by som brala ešte babie leto a krátky rukáv 😎 ale ako vidím,môžem len snívať 😝

martina2001
4. okt 2010

@lenuska20
@meduela neviem baby, lebo podbruško ma bolí už 2týždne a tak čudne, keď nič tak idem v stredu ku gyndoške na odbery

lubica69
4. okt 2010

Ahojte
@meduela angličtinu a presne tehu sa prejavuje individuálne u každej inak 🙂
@lenuska20,@martina2001 no áno Juj teším sa Aspoň vypadnem kus z domu 😀
A áno zmena v DNP bez odhlásenia a zas prihlásenia sa dá až po pol roku
A čo ste dnes robkali kočenky?
Inak už mi volali z jazykovky Zajtra poobede idem na preskúšanie tak mi držte palce 😀

lubica69
4. okt 2010

@martina2001 tak držím palčeky na gyn 😉
@ypsinkova my začíname zas teraz v októbri 😀

martina2001
4. okt 2010

@lubica69 držím palce, som zvedavá jak dopadneš. oprášila si jazyk? 😉

meduela
4. okt 2010

@lubica69 možno si v tom 🙂

ypsinkova
4. okt 2010

@lubica69 tak to je super,veď oktober už začal , tak držím palce 😵

lenuska20
4. okt 2010

@lubica69 ahoj lubi 🙂 no ja ako obyčajne škola, zajtra ti budem moooc držať palce, aby sa ti páčilo a aby si sa aj ty im páčila 🙂 aspoň ti pôjde aj čas rýchlejšie a nebudeš len doma čakať na malého, kedy ho pôjdeš zobrať zo škôlky 😉 a drahý sa ti kedy vráti, aby ste sa mohli vrhnúť na snažilkovanie?
@ypsinkova ani nehovor, ja som totálne letný typ, však ako lev 😀 ..ale niekde som počula, ževraj sa babie leto malo na začiatku oktobra vrátiť, ale akosi to tak nevyzerá, teda aspoň tu u nás nie ☹
@martina2001 to bude asi najlepšie, aby ťa poriadne vyšetrili a zistili príčinu, ale tak dúfame, že budeš tehu 😉

ypsinkova
4. okt 2010

@lenuska20 ja som zimný typ,ale zima mi vadí,ale mne nevyhovuje ani extrémnu teplo .. vieš mne nevyhovieš ani tak a ani tak 😀 ako by pvoedal chlap,typická žena 😀

lubica69
4. okt 2010

@martina2001 ďakujem A držkám palčeky ku gyn 😉
@lenuska20 no mm príde konečne tento piatok Juj už sa na neho tešíme Sebastiánko už aj plakal Už je veľký a všetko vníma si neviem žeby v takomto jeho veku išiel muž na pol roka preč ako minulý rok 😅
@meduela no neviem Mršku očakávam každým dňom a po nej by sme chceli ísť na vec 😀 Ak ovšem vydá aby bol mm na plodásky doma 😀

lenuska20
4. okt 2010

@ypsinkova ono je to už celé teraz také dopletené, v lete strašné horúčavy a v zime zasa velká zima, celé to je už na hlavu 😀 aspoň nás to, že sme ženy ospravedlnuje 😀 😉
@lubica69 no však tatino mu už určite chýba, ved teraz dlhšie nebol doma...a tak snád vám to vyjde, že bude zrovna vtedy doma...
kočeny prajem vám dobrú noc, ktorú ja asi mať nebudem, kedže mm pozerá horor a ja sa budem báť 😅 lubi a zajtra držím palce, potom daj vedieť ako si dopadla 😉

lubica69
4. okt 2010

@lenuska20 dobrú moja A na zajtra ďakujem Určite dám vedieť 😀

ypsinkova
4. okt 2010

@lubica69 no hej,ale tak čo čakáš ... už to lepšie nebude,ničíme si samy našu zem 😝 a aký horor pozerá ? horory nemám ani ja moc rada 😝
idem aj ja spať,dobrú nocku 🙂

lubica69
4. okt 2010

@ypsinkova @lubica69 no hej,ale tak čo čakáš ... už to lepšie nebude,ničíme si samy našu zem
moja toto som nepochopila 😅

ypsinkova
4. okt 2010

@lubica69 😀 😀 to počasie ... globálne otepľovanie 😎

lubica69
4. okt 2010

@ypsinkova aha 😀 áno s tým súhlasím,že si za to môžeme my samy 😔

mariro
5. okt 2010

Dobre ranko kocky 😉

@lenuska20 - no veru boli sme svadbovat v BA ,na Kramaroch kdesi.Dobra akcia to bola,sme sa zabavili 😉

martina2001
5. okt 2010

Dobré ránko papuľky, včera ste dáko zas zaostávali 😀 a aj ja si prosím teplo, zimu nemusím 😉
@lubica69 dikes, len my myslíme dnes na teba s tým jazykom 😀
@lenuska20 no hej len dnes ešte na endo idem na ultrazvuk po včerajšom vyšetrení a zajtra gynekológ

ypsinkova
5. okt 2010

@lubica69 niekedy píšem ako Maďar,no stane sa 😀 hej,ničíme si vlastnú zem a tým aj seba 😝

meduela
5. okt 2010

ahojte 🙂

lenuska20
5. okt 2010

ahojteee
no teda dnes je fakt otrasné počko, stále to tu smoklí ☹
@ypsinkova to malo asi patriť mne, nie? či lubke? pozeral boogymana 2, bolo to dosť nechutné 😝
@lubica69 no akooo?páčilo sa?
@martina2001 a ultrazvuk ako dopadol? dúfam, že všetko v poriadku. zajtra budem držať palce 😉

meduela
5. okt 2010

dnes tu akosi ticho 😢

ange_de_la_morte
5. okt 2010

Ahojky všem 🙂

martina2001
5. okt 2010

@lenuska20 noo dopadol dobre, všetko ok a my sme dnes mali ešte celkom teplo

ypsinkova
5. okt 2010

@lenuska20 tak to som ešte nevidela,ja horory nepozerávam,ale keď už nejaký pozriem,tak sa smejem,lebo milujem tie "kečupové " scény,že stupidita na druhú 😀

lenuska20
5. okt 2010

@martina2001 to som rada 🙂 takže nezistili z čoho tie bolesti podbruška? a dúfam, že to teplo ešte nachvílu zavíta aj k nám...
@ypsinkova ja to tiež nemusím, a okrem toho všetko je to také reálne, že až 😀
@ange_de_la_morte ahoj 🙂

ypsinkova
5. okt 2010

@lenuska20 ja si radšej pozriem niečo na základe skutočnej udalosti a tak,ako nejaký bezduchý horor 🙂

lenuska20
5. okt 2010

@ypsinkova presne tak, ja mám tiež najradšej skutočné..na tv doma dávajú každú nedelu, ale dosť neskoro 😒

ypsinkova
5. okt 2010

@lenuska20 no,ja telku skoro vôbec nepozerávam,to už musí byť,keď to zapnem .... my väčšinou na nete pozerávame ... ale mne sa páčil aj film,čo dávali na jojke prednedávnom : Na krídlach vážky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre