Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
12. okt 2010

Ahojte dievčatá
@mariro jeeeej supeeeeeeeerrrrrrr šalalalalalalalalalalalalalalalalalalala 😀 😀 😀
@martina2001 moja a ty ako?
@lenuska20 moja ako škola a snažilkovanie?
@katarina104 @helenka333 ahojte Držím vám palčeky 😉
@moncicka ahoj vitaj medzi nami
Inak kočenky dnes som bola zas na tej hematológii a mám dobrú správu Nemusíííím si pichať tie injekcie 😀
juj taká som rada!!!

lenuska20
12. okt 2010

@lubica69 wow tak to je super, tak je všetko tak ako má byť? ako ja? no škola v poho, už sa to rozbieha, tak bude toho teraz dosť...snažilkujeme o 100 šesť, tento týždeň má dojsť prcha, ona určite príde ☹ minulý týždeň som si robila len tak test a nič...prsia bolia s prepáčením jak sviňa a picháva ma v podbrušku, takže určite dorazí...nejak sa obávam toho, že sa nedarí, aj ked viem, že je to zatial len krátka doba. a ako sa inak máš?

lubica69
12. okt 2010

@lenuska20 moja no či je všetko Ok ešte neviem Ale som rada,že som len na liekoch a nie aj injekciách 😀
Inak moja aj mne vyšiel prvý testík úplne negatívny Robila som si cca 5 dní po ovulke a sexíku A potom bum Takže to bolo fakt nečakané A to som si bola na 100% istá,že keď bol sexík tak ovulka nebola aj preto sme si nedávali pozor lebo sme sa mali začať snažiť až od októbra Ale doki nič nevravel,že je to zle alebo tak Ve´d od posledného MA je vyše 5 mesiacov takže OK
Samozrejme kočenky držkááám veľmi palčeky Ono inak psychika je fakt veľmi dôležitá
Ja verím tomu,že keby som sexíkovala účelovo tak sa nám nepodarí 😅

lenuska20
12. okt 2010

@lubica69 no ved uvidíme, či dorazí, ale tak som zvedavá, jasné psychika je velmi dôležitá a ja som akosi v poslednom čase dosť v strese, takže neviem 😒 a lieky berieš aké? ten femibion, čo si spomínala, či ešte niečo navyše? kedy ideš na sono?

lubica69
12. okt 2010

@lenuska20 no ja sa ti ani nečudujem moja Aj škola a tak Držkám palčeky Beriem femibion800 duphaston vitamín E a anophyrin 😢 No ako dôchodca vravím 😅

mariro
12. okt 2010

@lenuska20 -no ja sa citim paradne,zaludok mi toci,mam citlivy nos,vsetko zacitim ,smrady a tak.. 😀 ,takze ako origos tehula 😉

lenuska20
12. okt 2010

@lubica69 a ten anophyrin je načo? no máš toho teda dosť, ale tak hlavne, aby ste boli zdraví 🙂
@mariro no jednoznačne 😀 ale tak čo si nepretrpíš 😉 takže k dokymu ideš až o dva týždne?

helenka12
12. okt 2010

ahojte možem sa pridat do debaty ja tiež chodim do martina

lubica69
12. okt 2010

@mariro 😀
@lenuska20 anophyrin je na riedenie krvi 😅

alenka_ela
12. okt 2010

ahojte baby mne uz druhy den meska MS, no a nemam pocit, ze by mala dorazit, prave som si urobila taky tenucky testik a bol negativny ☹ myslite, ze mam este sancu? V lekarni povedali, ze si ho mozem urobit aj teraz vecer. Nikdy mi MS nemeska... vcera som mala pocit chripky...

lubica69
12. okt 2010

@alenka_ela moja tak skoč k dokimu na krv na HCG Výsledok je v ten istý deň a budeš si na istom Juj to by bolo supeeeeer 😀

alenka_ela
12. okt 2010

lubica69 no tam som objednana na buduci tyzden, mala to byt pomenstruacna prehliadka 🙂 este mam jeden pasik, skusim rano a opotom uz asi pockam, k mojmu dokimu je tazko sa dostat ☹ no a tak ci to robi sestricka?

lenuska20
12. okt 2010

@lubica69 jaj tak, no ja sa v tom ešte moc nevyznám 😅 lubi a máš už nejaké príznaky? ako mariro 😀

martina2001
12. okt 2010

čaute babuľky, no byt vybraný už definitívne. a mrcha nikde, sestričke som sa nedovolala a gynekoložka dnes mala službu na oddelení tak zajtra a je mi tak blbo dnes celý deň že konec. normálne mám stres čo mi zajtra povie 😒

lenuska20
12. okt 2010

@martina2001 tak ste sa už rozhodli? kedy sa sťahujete? 🙂 stále nedošla? tak zajtra šup šup daj vedieť, čo povedala. a čo ťa bolí stále to podbruško, či?

martina2001
12. okt 2010

@lenuska20 či boli stále, a bývať tak najskôr vianoce dokiaľ to bude podľa mojích predstáv, a podľa toho koľko bude mať mm práce 😀

lenuska20
12. okt 2010

@martina2001 tak vianoce v novom 🙂 tak teda gratulujem k novému bytíku 😉
a aký ste inak mali deň babeny?

martina2001
12. okt 2010

@lenuska20 dufám že to tak bude 😎 ty sa chváľ čo v škole?

lubica69
12. okt 2010

@martina2001 tak gratulujem aj k novému bytíku A hlavne budeš mať bližšie s malým ráno 😉
@lenuska20 a ty chodievaš teraz každý deň do školy?

martina2001
12. okt 2010

@lubica69 jediný dôvod sťahovania 😀 my sme sa minule smiali, že sa musíme presťahovať keď chceme dieťa, lebo že do nového príbytku máš dones nový prírastok 😀

lubica69
12. okt 2010
martina2001
12. okt 2010

nič baby ja som ko idem do postele dokukať panelák, ak nezaspím 😀 zajtra držte palce brúú noc

lubica69
12. okt 2010

@martina2001 dobrú a zajtra sa držkaj 😀

helenka333
13. okt 2010

@moncicka 2 roky????to je strašne dlho, mojej sesterka sa nedarilo rok, a hneď po roku ich poslali obidvoch na vyšetrenia a zistili čo je, zatiaľ sa liečia a pokúšajú sa ďalej, a mne tiež povedal môj gynekológ že po roku keby sa nedarilo vtedy posielajú na vyšetrenia. Takže ďalej nečakaj a zmeň si gynekologa v najhoršom, ked sa o teba nestaráááááá!!!!

helenka333
13. okt 2010

@mariro Joj to mi je ľúto, ale neboj budem na teba myslieť, aj ked sa nepoznáme a držať silno palce, určite z toho bude krásny chlapček alebo dievčatko, musíme veriť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

helenka333
13. okt 2010

@katarina104 Ďakujem pekne za radu, zatiaľ sa snažíme len druhý mesiac tak keby to zase nevyšlo, tak si kupim ten teplomer!!!Pekný deň 🙂

martina2001
13. okt 2010

Dobré ránko papuľky, ako sa dnes máme?

moncicka
13. okt 2010

@helenka333 dakujem za radu, no uz ma to napadlo ze ho zmenim len vobec netusim ani komu ist lebo jeden si chvali toho druhy toho a podobne. chcem sa objednat na vysetrenie len musim najprv presvedcit manzela lebo on k lekarom tazko ho tam dostat. ale nebude mat na vyber ked chce babetko tak preto treba aj nieco urobit

lenuska20
13. okt 2010

ahojteee
@martina2001 sa vám to nakoniec aj podarí 😀 v škole mám toho teraz celkom dosť, už sa začínajú písomky a budem musieť začať pracovať na bakalárke. a ako si dopadla u dokyho? dnes si bola, nie?
@lubica69 no okrem piatku hej, mala som chodiť len 3 dni, ale nakoniec musím aj štvrtky, lebo mi chýbali kredity, ale to mám len jedno cviko hodinu a pol, takže to ako keby som mala volný deň, prakticky sa mi víkend začína už v stredu 😀
my sme boli tento mesiac znova neúspešný, mrcha pomaly dochádza ☹ no nič, snád sa nám to podarí na manželove narodeniny, ako sme si to najprv plánovali. ale tak pomaly začínam pochybovať. 😒
a aký ste inak mali deň? od zajtra by sa vraj malo zhoršiť počasie, ja by som prijala, keby takéto zostalo 😀

martina2001
13. okt 2010

@lenuska20 ja som dopadla tak že tehu nie som a potom to máš super v škole

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre