Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
8. jan 2011

@martina2001 však samozrejme, hoc toho doma mám dosť, ale určite mi to nedá a ešte niečo pokúpim

martina2001
8. jan 2011

@lenuska20 to poznám 😀

lenuska20
8. jan 2011
lubica69
8. jan 2011

Čo vravíte na ten oranžový Cam???

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 kde je:?

lubica69
8. jan 2011

@martina2001 juj ja už zas nad iným špekulujem 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/uylc/pre...

lubica69
8. jan 2011

juj ale ten concord je moja srdcovka
a mm že ak si predám ten čo mám doma mám si ho kúpiť

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 tak rýchlo šup predávaj: Ja som tiež tie camka kukala, oranžový je dobrý a ten zelený som videla niekde aj v bielom. Ja som za svetlé alebo pestré farby kočiara, nech má bábo dobrú náladu aspoň z farieb 🙂 keby som našla niečo fakt zaujímave mám kúpiť mi povedal mm , ale myslím že na jar bude lepší výber, začnú prechádzať na golfáče s vačšími deckami

lenuska20
8. jan 2011

@lubica69 mne osobne sa najviac páči ten concord a potom ten oranžový cam 🙂 takže budeš kupovať kočík? 😉

lubica69
8. jan 2011

juj kočky veď to
doma som a len vymýšlam 😀
no neviem ten concord je supeeeeeeeerrrrrrrrr a vôbec by mi nevadilo,že k nemu nie je vajko 😀

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 fuu ja som myslela že oddychuješ 😀 ale nič si s toho nerob to aj ja mám to isté 😀

lubica69
8. jan 2011

@martina2001 oddychujem Ležím a na notebooku obzerám inzerá chlapi išli na plaváreň

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 ja som včera večer kukala, ale okrem toho jané som nič nenašla. aj ja ležím a kukám na to čo by mi asi trebalo a potom to referujem mm, a len gúľa dáko očami 😀

lubica69
9. jan 2011

Ahojte kočenky
Ako nedelujete??? 😀

lenuska20
9. jan 2011

@lubica69 ahooj 🙂 ja som troška dospávala včerajšok, teda vlastne aj dnešok, lebo sme boli s mm vonku po dlhej dobe. a teraz a idem ešte pustiť do učenia. a ty ako?

lubica69
9. jan 2011

@lenuska20 tak ste sa boli zabaviť?Supeeer 😉
Ja som dovarila a boli sme trošku s malým aspoň na dvore sa prevetrať 😀
MM ide dnes do práce tak mu ešte niečo pripravím a Sebastián konečne zajtra do škôlky 🙂

lenuska20
9. jan 2011

@lubica69 takže od zajtra zasa sama?a malý chodí na celý deň do škôlky?a čo dobré si varila? 🙂

lubica69
9. jan 2011

@lenuska20 áno sama sama 😢
A áno chodí na celý deň teda od 8 do 14:30
A varila som šošovicovú a rezne 😝 som aj mm nabalila 😀

lenuska20
9. jan 2011

@lubica69 však treba domáca strava 😀 čas ti hádam aj pomaly,keď si sama nie?ale aspoň môžeš brázdiť po nete a vymyšlať s kočíkom :D

lubica69
9. jan 2011

@lenuska20 no aspoň dnes a zajtra na večeru bude mm mať 😉
Potom zas len suché rožky 😖
No hej vymýšlam vymýšlam 😀
Ale asi nič nebude Nechám si ten čo mám Dnes som ho skompletizovala a dala celý už do pucu 😎

lenuska20
9. jan 2011

@lubica69 ale myslím,že ťa ešte pochyti nejaká mania:D tm sa hadam doma ani nevie dojest tvojich dobrôt po celom týždni strávenom na rožkoch:D

lubica69
9. jan 2011

@lenuska20 áno váži si viac domácu stravu 😀
No dohodli sme sa s mm,že potom šporťák možno budeme vymýšlať 😀

lenuska20
9. jan 2011

@lubica69 jaaj a to čo máš doma nie je šporťák? aj mm by sa asi zišlo ísť takto niekam, kde bude celé týždne na rožkoch, lebo on je dosť prieberčivý, síce sa už trocha polepšil, ale tak stále by to mohlo byť lepšie 😀

lubica69
9. jan 2011

@lenuska20 áno mám aj šporťák Je to 3 kombi takže všetko v podstate mám 😀
Neviem čo vymýšlam 😀
Tak tm je prieberčivý?No týždňovky by mu pomohli 😀

lenuska20
9. jan 2011

@lubica69 ja si myslí, že to, že takto vymýšlaš je to normálne, proste ťa to láka 😉 no určite pomohli, mam ho doma v tomto dosť hýčkala, a ja som mu povedala, že ked nebude chcieť jesť to, čo navarím, nech sa ide najesť, kde mu bude lepšie, tak sa chudáčik snaží 😀

lubica69
9. jan 2011

@lenuska20 veď to Nudím sa doma nemám čo tak vymýšlam 😀
No veď aj mm bol na začiatku preberavý a teraz mu chutí odo mňa viac ako od svokry 😀

lenuska20
9. jan 2011

@lubica69 tak dúfam že tak to bude aj u nás 😀 nemyslím, že by sa svokra nedala prekonať 😀

martina2001
10. jan 2011

Dobré ráno papuľky, čítam že ste mali včera varenie na pretrase 😉 u nás čo navarím sa zje, síce malý občas ohučí ale prejdeho to potom 😀 a mm sa nesťažoval nikdy, akurát vysvetlil švagrine že jeho žena lepšie varí jak ona spolu so svokrou dokopy 😀 to malo byť vyznamenanie pre mňa 😀 a odvtedy sa mi švagrina netrepe do kuchyne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre