Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
24. jan 2011

@lenuska20 ďakujeme
Ja som si cez víkend dala log červeného čo som alkohol nemala 5 mesiacov a fajné bolo ale stačil ten log
Moja a skúška ako?Kedy máš?
@martina2001 😉

martina2001
24. jan 2011

@lenuska20 šak natom nie je nič zlé, rodinná pohodička 😉

martina2001
24. jan 2011

@lubica69 potrebujem radu, strašne ma bolí hlava , môžem detský panadol?

lenuska20
24. jan 2011

@lubica69 lubi dnes som mala, a zasa som nespravila nejako sa mi vobec nedarí.. 😠 ale som sa zaťala, že v pondelok už musím spraviť!!!
@martina2001 nezaškodí raz za čas 🙂

lubica69
24. jan 2011

@martina2001 panadol je paracetamol???Pozri paracetamol sa môže Ja si dávam detský paralen 125 mg
Inak mne je dnes otrasne 😢 Niečo na mňa lezie 😖
@lenuska20 moja tak nabudúce A na pondelok držím palce

lubica69
24. jan 2011

@martina2001 tak som to naštudovala a môžeš Panadol aj paralen sú paracetamol a to sa v tehu môže
No a ževraj sú lepšie tablety ako sirup mi doki doporučil lebo ja som mala sirup doteraz,že sirup obsahuje veľa chémie 😅 Tak som si detské tablety kúpila

lenuska20
25. jan 2011

@lubica69 dakujem 🙂
ako sa dnes máte dievčatá?

lubica69
25. jan 2011

Ahojte
No mne je dnes príšerne Noc ani nehovorím 😢 😖
Som bola ráno v lekárni tak sa snažím liečiť 🙂 Juj ale je mi príšerne
Som Vás prišla len pozdraviť Idem si zas lahnúť 😀
Zatim paaa

mariro
25. jan 2011

@lubica69 @martina2001 jaaaj dievcata tusim ste ochoreli aj vy ☹ , no ide to ako taka pliaga po okoli,tak sa liecte,ja to mam za sebou

lubica69
25. jan 2011

@mariro nebudeš mi veriť Akurát dnes osm na teba myslela,že či je ti už lepšie Tak super,že áno
@martina2001 a ty ako moja?Hlava prešla?
@lenuska20 a ty moja?Sedíš nad knižkami?

lenuska20
25. jan 2011

@lubica69 dneska som to trocha zanedbala, ale zajtra to dobehnem 🙂 mňa migrena skolila už druhý deň za sebou, zrovna teraz by nemusela...a na teba čo chrípka lezie?

lenuska20
26. jan 2011

ahojte baby,
a tu dnes nikoho??? ako sa máte? ja som dnes volala dokimu a budúci štvrtok idem znova na folikulometriu, tak som zvedavá...a čudujem sa, lebo mi mrcha po dvoch dňoch skončila 😕 to sam mi ešte nestalo

lorry
26. jan 2011

ahojte neviete kontakt na astrologa Havelku ?

lubica69
27. jan 2011

Ahojte dievčatá
Včera to tu bolo pusté 😢
@lenuska20 tak super moja,že ťa objednala No a tá krátka mrška???Veď sa opýtaš a možno si aj tehu
@martina2001 moja a ty si kde???
@mariro ako?Vyliečená?
@lorry ja neporadím 😢

lenuska20
27. jan 2011

@lubica69 no veru, včera tu bolo nejak mrtvo...no zvedava som, čo mi povie, ale tá mrcha ma vyviedla z miery, lebo toto sa mi ešte nestalo...a ako sa máš?
@martina2001 čo si sa stratila? 🙂

lubica69
27. jan 2011

@lenuska20 no ve´d uvidíš Ani ja nechápem Ale poznám ženy ktoré aj tehu mali ms 2-3 dni 😀
Ja celkom fajn len nie a nie vyzdravieť Hrdlo už síce nebolí ale nádchu mám stááále 😖

lenuska20
27. jan 2011

@lubica69 no ja by som sa nenahnevala, keby to tak bolo 😀 a berieš aj nejaký paralen alebo niečo? tak nech ťa to čoskoro prejde 🙂

lubica69
27. jan 2011

@lenuska20 tak držím palce
Paralen si dávam len pred spaním aj to len detskú tabletku 125mg Dospelácka je 500ka
A mám sprej do nosa čo môžu aj tehule a také pastilky cmúľam No a veľa pijem čajíkov teplých 😀
Len ten nos sa nie a nie uvoľniť Nechápem

lenuska20
27. jan 2011

@lubica69 ono je to asi aj tým počasím, každú chvílu je iné, tak dúfam, že ti to čoskoro prejde 😉

lubica69
27. jan 2011

@lenuska20 ďakujem aj ja dúfam
A ty ako učíš sa na skúšky?

lenuska20
27. jan 2011

@lubica69 hej hej učím sa, nejak sa mi zda akoby mi to šlo teraz o niečo lahšie 😀 ale som zvedavá ako zasa budem v pondelok stresovať 😝

martina2001
28. jan 2011

Čaute papuľky, dáko to tu flákate. Ja som si bola trochu poležať v nemocnici. V pondelok večer som začala špiniť a chytila ma brutálna panika tak som skončila do dnes v posteli, ale všetko je ok.
@lubica69 a ty ako už zdravá?
@lenuska20 ale nebudeš, lebo budeš všetko vedieť

zaira301
28. jan 2011

ahoj....chcem sa pripojiť s poznatkami ktoré mi pomohli pri otehotnení....tiež sme sa s manželom snažili pol roka a nič....testovala som sa ovul. testami a to na 11 deň od zažiatku menštruácie....už som si myslela, že asi nemám ovuláciu a napokon som si začala merať na 3 deň od menštruácie a zsitila som, že ovuláciu mám na 8 deň od menštruácie, takže nie vždy platí, ak sa píše že ovulácia je na 14-až 16 deň od menštruácie....Tak veľa šťastia ::🙂))

lenuska20
28. jan 2011

@zaira301 ja si teplotu nemerim,chodim na folikulometriu,takze to mam presne,kedy by som mala mat ovu.a je to mozne,ved kazda sme ina ;)
@martina2001 dufam,ze je vsetko v poriadku.aj ti povedali,preco si spinila?

martina2001
28. jan 2011

@lenuska20 všetko je ok, mimčo sa vrtí, placenta je pekne vpredu a zas mi nevedeli povedať s čoho presne to je, keď ma prijímali je tam uvedené že zdroj špinenia neznámi, druhý deň našli hematóm pravdepodobný a dnes už zas nikde nič.

lenuska20
28. jan 2011

@martina2001 tak to je super, že mimi je ok, ale hádam už bude všetko ok a bez špinenia 😉 ..na pohlavie je ešte asi skoro, že?
ja tak zvláštne špiním, len neviem, či to ešte nie je zostatok mrchy, ale mrcha skončila v utorok a špiniť som začala včera večer...mohlo by to byť ešte z mrchy? čo poviete?

martina2001
28. jan 2011

@lenuska20 nepýtala som sa teraz čo to bude a už mi to je jedno, len nech je zdravé. Neviem ti povedať a mrchu si mala normálnu?

lenuska20
28. jan 2011

@martina2001 nemala trvala iba dva dni a na ten druhý bola taká, ako keby ani nebola...vo štvrtok idem k dokimu, na folikulometriu, tak sa ho opýtam 😒 a neboj mimi zdravé bude a ja si osobne myslím, že to bude chlapček 😉 som zvedavá, či to tak bude, lebo zatial mi tipy vždy vyšli 😀

martina2001
28. jan 2011

@lenuska20 no skôr by som skúsila test, alebo počkaj čo povie doktor. Je to možné minule to aj riešil na ultrazvuku mm s doktorkou, ale s istotou sa to nedá povedať ešte

lenuska20
28. jan 2011

@martina2001 na to, aby som si teraz nespravila test, sa musím strašne premáhať...hrozne ma to láka, ale pokúsim sa počkať do štvrtka, ved to ujde ako voda, dúfam 😀 a inak sa cítiš dobre? si mala iba to špinenie, alebo aj nejaké bolesti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre