Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
9. feb 2011

@gabriellka nám je to poviem ti pravdu už úplne jedno Hlavne nech je a zdravé 🙂

lenuska20
9. feb 2011

@gabriellka hej aj maťka brala clostyl a potom sa imzadarilo 😉 ja tiež ked sa tento mesiac nezdarí, tak pôjdem na vyštrenia...no som zvedavá 😒
@lubica69 ja som si to všimla, aj som sa zasmiala 😀 ale pochopila som 😉 a aké si mala tie výsledky? aj ti doktorka niečo predpísala?

lubica69
9. feb 2011

@lenuska20 😀 😀 😀
nie výsledky boli ok takže ani žiadne lieky mi nedali Ale tak na upchatý nos ...A morská soľ nezaberá

lenuska20
9. feb 2011

@lubica69 tak moja nech ti to, čo najskôr prejde, už ťa to drží dosť dlho ☹

martina2001
10. feb 2011

Dobré ránko papuľky, ja mám za sebou televíznu noc 😀 výsledok denného spania
@gabriellka ja som brala clostyl aj duphaston, a po prvom mesiaci som hneď zistila že som tehu, len dávaj pozor clostyl sa nesmie brať dlhodobo, je tam niečo so stárnutím rýchlejším vaječníkov. skôr by som poslala manžela na spermiogram, nie je to nič strašné a ani to moc nestojí v repro centrách.
@lenuska20 hej a potom v noci môžem strašiť 😀
ozaj baby skúste alchemilkový čaj 0,5 litra denne aj to môže zabrať, mne ho odporučila mamina kolegyňa, nemali deti zhruba 15rokov, skúsili všetko možné od liečiteľov po liečbu hormonálnu a potom čaji im to vyšlo 🙂
@lubica69 ja dúfam že dnes žiadne spanie nebude 😀 chcem konečne požehliť 😠 a ty čo dnes?

lenuska20
10. feb 2011

dobréé ránko
@martina2001 alchemikový čaj? no asi hned dnes skočím do lekárne, síce mávam problém vypiť tolko neochuteného čaju, ale čo by som nespravila pre mimi 😀 a na ten spermiogram do toho repro centier musí mať aj nejaký odporúčací lístok od lekára? alebo ked sa to platí, tam môže ísť aj na vlastnú žiadosť? no tak dneska šup šup žehliť, medzitým si dať oddychovú prestávku, aby si znova nemala televíznu noc 😀 aspoň tam dávali niečo zaujímavé?

martina2001
10. feb 2011

@lenuska20 nie nič nepotrebuješ, akurát si dávaju podmienku čo viem 2-3 dni pred bez sexu a musí tam zrána, výsledky máš o dáke 2 hodiny. My sme platili tuším 10euro. A keď som volala na objednanie mi povedala že nato nemusí byť objednaný .Zavolaj tam predtým aké majú podmienky. Je to lepšie jak u urológa, nič nevysvetľuješ, prídeš a zaraz má potom. Je to síce pre chlapov nepríjemné ale prežijú bez ujmy, môžeš s ním ísť do kabínky aj ty, alebo ide sám. Aké vitamíny berie tvoj muž? mm bral selén a zinok a pil čaj na prevenciu prostaty vrbovku malokvetú. Ale tvoj je mladší 🙂 Ale tak moja počkaj pár dní a možno ani nebudeš musieť nikam 😉 Tak si zaleješ jednu šálku a máš.

lenuska20
10. feb 2011

@martina2001 berie železo, horčík, zinok...to je také v kope a potom bral ešte zvlášť ečko. no musím kuk, či je to repro centrum aj v nitre. počkám, mrcha by nemala dojsť budúci týždeň a no a ak by došla, tak to bude musieť vydržať...hovoril, že pôjde k urologovi, ale takto by to bolo myslím lepšie 🙂 a na ten alchemikový čaj je aj nejaká špeci značka, či to je jedno?

gabriellka
10. feb 2011

@lenuska20 v nitre??? ty si z NR??? 🙂 no možeme si vymieňať skúsenosti s doktormi 😀
naši známi potrebovali na spermiogram doporučenie od gynekologa. Ten ho napísal a objednávali sa na urologiu na klokočine v poliklinike, ale to už je viac ako 2 roky dozadu. O repro centre som v NR zatial nič nepočula, no ale možno tu niečo také je. a ten alchemilkový čaj si kúp radšej v čajovni. ako sypaný čaj v lekárňach je to vo vreckách, väčšinou zmiešané s nejakými inými bylinami, prípadne aj nejak chemicky upravené. Myslím, že v čajovni budú mať kvalitnejší :D.

gabriellka
10. feb 2011

@martina2001 dakujem za pozitívne správy, dúfam, že sa čoskoro k tebe pridám :D viem že colstyl sa nemá brať dlhodobo, moj doktor povedal, že max.pol roka. A manžel sa nejak spermiogramu nebráni, tak ak sa nezadarí, tak pojde už čoskoro...

martina2001
10. feb 2011

@lenuska20 normálne v lekárni čistý som kúpila, skús možno niekde na blízku máte dáke centrum a
@gabriellka lístok k urológovi potrebuješ do centra nie aj tak si to platíš. Určite áno, nám to vyšlo keď sme sa prestali nato sústrediť, skôr povedané keď sa nám to nehodilo 😉 ale všetko je ok

lubica69
10. feb 2011

Ahojte kočenky
Tak my sme mali hroznú noc Sebkovi sa o 4 ráno pustila krv z nosa Neviem prečo 😢Ale po chvíľke to prešlo a ráno ani nevedel Len ráno trošku kašlal
Ja som sa zas ráno zobudila z herpesom na ústach Síce len takým malým ale aj tak A to akurát včera o tom dávali v TV ,že aký je v tehu nebezpečný 😖
Ja už fakt neviem čo robiť Žijeme veľmi zdravo Samé zdravé veci vitamíny
Ja mám asi oslabenú imunitu v tehu či čo
No a Sebko sa naštastie pri mne drží Bol chorý len v tom novembri čo som ja bola v nemocke
@lenuska20 áno alchemilkový čaj je vynikajúci
@martina2001 no ja som večer zaspala hneď A dnes som bola v posteli do 13 😀

lenuska20
10. feb 2011

@gabriellka no nie som priamo, ale tak som tam úplne každý deň, mám to nejakých 17 km...môžeme 😀 k akému gyndošovi chodíš?no možno ked nebude repro v nr, možno bude v trnave a ked nie, tak v bratislave bude určite, aspoň by sme si výlet spravili 😀
@martina2001 skočím si dnes do lekárne kúpiť a hned si jeden aj spravím 😀 po akej dlhej dobe jej to zhruba zabralo?

lenuska20
10. feb 2011

@lubica69 no teda, ta si cez deň dospávala noc 🙂 aj si ho nechala doma? boli ste u lekárky? čo sa môže niečo stať, ked ho máš v tehu? 😕 a ty si tiež pila ten čaj?

lubica69
10. feb 2011

@lenuska20 mne alchemilku odporučil doki po MA a po operácii A vidíš mesiac po opke som otehu 😀 Takže len odporúčam 🙂
No mm má problém s tým krvácaním z nosa tak to má Sebko asi po ňom No naštastie mu tiekla len 2 krát v živote Keby to bolo častejšie určite idem k dokine A ráno šiel normálne do škôlky som sa ho pýtala Budúci týždeň majú prázdniny tak sa bude chudák doma so mnou nudiť

lenuska20
10. feb 2011

@lubica69 aj tm má krvácanie z nosa? aj môj, skoro stále a pomáha mu iba čistý citron..sa normálne desím toho, že to naše dieťa zdedí po ňom. že ja som o tej alchemike nikdy predtým nepočula, asi som sa až tak nesnažila...a kolkokrát si ho pila?hádam to mimi ešte do konca tohto roka stihnem 🙂 jaj od budúceho týždna sa už jarné prázdniny začínajú, aspoň nebudeš sama doma 🙂

lubica69
10. feb 2011

@lenuska20 no mm bral na to ascorutin a B komplex Ale aj tak mu občas tečie z ničoho nič
No ja to beriem tak,že ak len to zdedil a nič vážnejšie tak je to OK 😉
Moja a ten čajík si určite kúp Pila som tuším 2-3 šálky denne

martina2001
10. feb 2011

@lenuska20 pol litra denne by si mala, ja som mala aj tak čaj kúpený v lekárni na 0,5 litra a nie dlho druhú krabičku som ani nedopila, lebo zas v tehu sa nemôže.
@lubica69 fuuu našťastie my také nemáme, a ja som herpes nemala ešte nikdy, našťastie imunita sa mi neoslabila, aspoň niečo

lubica69
10. feb 2011

@martina2001 no veď ja nechápem čo je so mnou 😢 Už aby bol jún 😀

martina2001
10. feb 2011

@lubica69 to bude len imunita a upraví sa po zime snáď 😉

lubica69
10. feb 2011

@martina2001 tak v to teda dúfam 😀

martina2001
10. feb 2011

@lubica69 ale už zajtra by mohla prísť jar, začína sa mi ozývať reuma ale len tak letmo, dúfam že príde čím skôr 😉

lenuska20
10. feb 2011

@martina2001 @lubica69 no ten čaj už sáčkový nemali, iba granulovaný a lekárnička mi povedala, že ten je aj kvalitnejší...myslíte, že môže byť? 😒
@lubica69 no mm s tým k dokimu ísť nechce, hovorí, že to nič nie je 😠

gabriellka
10. feb 2011

@lenuska20 ty ho teraz vyskúšaš a keď zaberie tak nám potom povieš kde si ho kúpila 😀

martina2001
11. feb 2011

@lenuska20 kľudne môže byť, to je jedno, len aby nemal prímes žiadnu, aby pôsobil len on. To je dobre na výstelku maternice, aspoň tak mi to bolo vysvetlené

lubica69
11. feb 2011

Ahojte kočenky
Ako sa dnes máte?Čo dnes robíte?
Ja som bola ráno konečne v Tescu nakúpiť Lebo som už doma nič nemala 😖
Robila som tiramisu tak sa chladí v ladničkeRobila som mm k Valentínovi kedže spolu v pondelok nebudeme
Mám postavené na fazulnicu a zajtra a v nedelu rezne a vyprážaný syr A mám na víkend vystaráno 😀 😀 😀
@lenuska20 pravdaže môže byť Veď to je jedno Účel spĺňajú obidva rovnako

martina2001
11. feb 2011

@lubica69 ahoj ty si šikuľka, ja sa dnes len tak poflakujem. Tak víkend valentínuješ? to bude dobrý oddych 🙂

lubica69
11. feb 2011

@martina2001 no musela som už Som sa na väčší nákup do Tesca od stredy chystala 😀
No hej mm je v pondelok v robote a príde zas až v piatok 😖
A ty čo dnes robíš?

lenuska20
11. feb 2011

@gabriellka kde som ho kupila ti aj teraz môžem povedať, v nr v lekárni v tescu 😉
@lubica69 @martina2001 práve som si spravila prvú šálku, už sa lúhuje, som zvedavá ako mi bude chutiť 😀
@lubica69 mňam mňam tiramisu, to si robila také origoš aj s mascarpone?
baby aj u vás je dnes také hrozné počasie?

martina2001
11. feb 2011

@lubica69 dnes nič akurát navarím a ďalej neviem ... ja som včera mm poslala na nákup do kaufu tak nemusím
@lenuska20 u nás počasie na ...... včera krásne dnes hnusne pod mrakom, a chutí ok aspoň mne trak chutil, prinajhoršom si tam daj med 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre