Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
23. feb 2011

@meduela 🙂 teraz už nechcem, zajtra dám vedieť

martina2001
23. feb 2011

@lubica69 ty máš poistku po malom 🙂
@lenuska20 tak tak ráno múdrejšie večera 😉
Tak papuľky dobrúú noc

gabriellka
23. feb 2011

ahojte kočeny...ja som sa pred chvílou vrátila zo zumby, sprcha a že idem ešte pozrieť čo máte nového?
@lenuska20 ty ja som na teba už tak strašne zvedavá ako ti to tento mesiac dopadne 😉 vieš čo mi je čudné? že si ešte mladučká, píšeš bakalárku a pracuješ na bábatku. Akože nie že by som tomu nerozumela, len je to také netradičné. Každopádne zajtra ráno držím palčáky 😀

gabriellka
23. feb 2011

@martina2001 aj tebe dobrú moja 🙂

lenuska20
23. feb 2011

@gabriellka tak ja každému hovorím, že mám starého muža 😀 ale nie ja neviem na tieto otázky odpovedať, tak ako sa ma každý pýtal, prečo som sa tak skoro vydávala...proste som to chcela a teraz si chcem dobrovolne skomplikovať život 😀 ale nie, ved ked by sa mimi narodilo, už by som mala byť externistka, takže teraz by to vadiť ešte nemalo...ja som sama zvedavá ako to dopadne 🙂 a kam chodíš na zumbu? ja som tiež chcela, ale samej sa mi nechce, a nie je toho, kto by chodil so mnou 😠

lenuska20
23. feb 2011

@martina2001 dobrú a sladké sny 😉

lubica69
23. feb 2011

Ahojte
@lenuska20 moja tak sa tak zatiaľ len tíško teším s tebou 😉 Inak ja som si robila testík na 31DC a už bola riadne //
Tak zajtra čakáme moja
@martina2001 dobrú moja
Idem už aj ja

gabriellka
23. feb 2011

@lubica69 ano aj u lenky nech to dopadne tak ako u teba 😉

lenuska20
23. feb 2011

@lubica69 boože aj ja už by som sa tak strašne chcela tešiť, asi by som z kože vyskočila 😀 zajtra dám vedieť
dobrú baby a dúfam, že zajtra sa tu už aj ja ukážem so skvelou novinou 🙂

lubica69
23. feb 2011

@gabriellka inak tú zumbu závidím Aj ja by som potom chcela začať 😀 A neboj aj ty sa dočkáš moja
@lenuska20 juj tešíííííme sa 🙂

gabriellka
23. feb 2011

@lenuska20 a koľko máš vlastne rokov? Ja to nejak neriešim či to je skoro u teba. Mám kamarátku tiež sa vydávala v 23-och, rok na to otehotnela, čiže má 24 a keď sa krpček narodí tak bude mať 25. Ono sa to nezdá, ale jeden rok za druhým strašne rýchlo uteká. A to si myslím že je aj hlavný dôvod prečo sa veľa ženám nedarí. Naše maminy neriešili čo je skoro a či sú na to pripravené a myslím si že čím neskôr začneš pracovať na mimi tak tým je menšia šanca že sa "to" podarí na prvý šup...
na zumbu chodím do branču. a ty si z kade presne?

gabriellka
23. feb 2011

@lubica69 zumbu každopádne odporúčam. samozrejme po pôrode. a ďakujem za povzbudivé slová 😉

lubica69
23. feb 2011

@gabriellka no ja som veľmi cvičiť nemohla ani počas kojenia 😢 mi malý mliečko nechcel a raz sa mi dokonca taká hrčaaa na prsníku urobila takže asi až po kojení 😀 😀 😀

lenuska20
23. feb 2011

@gabriellka z rišňoviec,poznaš?ja mám 21 a mm 31,a neboj tiež sa čoskoro dočkáš a možno budeme tehulkovať spolu🙂
@lubica69 🙂zvedavá som

lenuska20
24. feb 2011

baby je to taaaaam 😀

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 jeeej super blahoželám, teraz žiadna zumba, ale dávať pozor 🙂

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 noo to máš strašne starého muža, aj ja som staršia 😀
@lubica69 ja som tiež cez kojenie nemohla, lebo som strácala mlieko a aj tak sa potom stratilo
@gabriellka šup šup makať na baby teraz si na rade 😉

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 dakujem 🙂 , ja sa vás teraz budem stále čosi vypytovať, čo môžem čo nie atd...na začiatok, kávu môžem? lebo na tej som závislá 😀 tak nie je starý, iba oproti mne hej 😀

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 no oproti mm zasran 😀 kľudne moja pýtaj sa koľko chceš a rýchle dopíš tu bakalárku preistotu 😉 Kávu môžeš, ale nereháňaj,jedna denne ti neuškodí to radia aj na porodnici

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 dnes sa do nej hned pustím, všetko sa budem snažiť robiť po častiach v škole, aby som sa nestresovala, aby bolo všetko v poriadku. a čomu by som sa teraz tak mala vyhýbať? ja sa trocha bojím toho, že ma predmrchvo pobolieva podbruško, pár krát za deň

lenuska20
24. feb 2011

a ešte som chcela, aby som nezabudla...zajtra idem k zubárovi, môžem si dať pichnúť injekciu?

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 to nevadí to ťa bude bolieť, ešte môžeš mať aj špinenie, len sa nezľakni. Skús sa budúci týždeň objednať k doktorovi to by malo byť už 5týždňov a mohol by vidieť bublinku a potvrdí ti tehu. Tá bolesť môže byť aj z uhniezďovania vajíčka. A vyhýbaj sa len zbytočnej námahe, hlavne nedvíhaj nič ťažké. Ja mám zakázané aj prudké pohyby a sex už ani neviem čo je. Ale to mimo tej fyzickej námahy ti povie lekár, u každého to je iné. Jeej teším sa s tebou

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 nooo tak to sa spýtaj preistotu lekára

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 ja som taká rada, že som sa konečne pridala k vám do klubu tehuliek 😀 no chcela som sa budúci týždeň objednať, zavolám sestričke, uvidím čo mi povie. abstinujete hned od začiatku? aj kamoška abstinovala od začiatku, potom po pôrode musela ísť na operáciu s cystou a ked sa na to prvý krát odvtedy dali, ostala tehu. má náskok odo mňa 6 týždňov, takže budeme dúfam tehulkovať spolu 🙂 no a na tú injekciu sa spýtam, lebo inak sa reobjednám o 3 mesiace, ked sa injekcia môže pichať...fuuua ešte ma straší migrena, tu mám dosť často, teraz ani žiadna tabletka...

mariro
24. feb 2011

@lenuska20 jeeej gratulujeeeeeem, viem si predstavt ako sa tesiiiiis 😉 😉 😉 ,neboj sa bude vsetko v poriadku,ja som kavu nepila lebo mi z nej bolo zle,ale sem tam mozes....tehotenstvo nie je choroba..telo ti povie samo co chce a co nechce

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 čo som počula v tehu migréna ustupuje, a skús teraz na ňu detský panadol, to viem že kamoška brala normálne aj keď nebola tehu. My od prvého mesiaca, keď sa nedá tak sa nedá a zas riskovať nechceme, dlho sme na mimčo čakali 😉

lenuska20
24. feb 2011

@mariro dakujem 🙂 teším sa, s takou dušičkou som si ten test robila 😅 no zatial som si nevšimla, že by mi niečo robilo zle, akurát že mám posledné 3 dni suchoty, ako po mega opici, ale neviem, či to spolu súvisí
@martina2001 však určite, nebudete zbytočne riskovať. kolko ste sa to vy vlastne snažili?detský panadol? budem si musieť preventívne kúpiť, keby dačo

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 2roky, kúp šak ho využiješ aj potom 🙂

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 skočím do mesta a kúpim...a mám si ešte preistotu spraviť jeden test? síce čiarka je pekne viditelná. a s tým kúpelom ako? iba vlažná sprcha?

mariro
24. feb 2011

@lenuska20 to sa prejavi po mesiaci,sak ja som byvala jak lazar,nic mi nechutilo a zo vsetkeho mi bolo zle 😉 ,ale ved uvidis sama co to s tebou spravi.Teraz mi je uz fajn 😉 a vychutnavam si to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre