Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 a čo ťa vyšli moja?A čo je to za značka?

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 no ved to, že sú dobre strihané pod prsami....a také tmavo hnedé alebo len bledo? ja dúfam, že už bude všetko v poriadku

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 no oni nie sú značkové, kúpila som ich na mimibazare pod značkou ever pretty...aj s poštovným stáli necelých 48 eur, myslím, že super cena za nové šaty

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 aj aj prvé bolo úplne svetlé druhé bolo tmavšie, ale ja som nikdy nemala na nohavičkách, len po utretí papier a ja panika 😉 ale už verím tomu že všetko bude dobré do dokonca

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 som chcela tip,že ak by som niekedy niečo potrebovala Tak ever pretty
Inak nebála si sa,že ti nesadnú?

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 určite bude 😉 no ja som mala tiež troška na papieri, ale odvtedy zatial nič...ja som si chvílu myslela, že si to len namýšlam, lebo to fakt úplne bledé...a odvtedy ked sa mi niečo nezdá, hned volám mm, nech sa ide pozrieť, lebo ja tam vidím aj to čo tam nie je 😅

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 bála a ako, to bola prvá vec, čo som si vôbec objednávala cez net...ale stále som sa jej vypytovala, dvakrát som premeriavala a ona bola velmi ochotná, na všetko odpovedala....majú aj krátke, z iných materiálov, aj kamoška mala ever pretty, a tiež bola velmi spokojná 🙂

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 tak super
A inak neboj S duphastonom by si už nemala špiniť

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 a sú lahučké 😉 dúfam, lebo čítala som u nás v téme v oktobrovkách, že jedna baba berie už 3 týždne duphaston a včera začala dosť tmavo hnedo špiniť 😕

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 ja som špinila aj s duphastonom a brala som ho od úplného začiatku tehu
@lenuska20 to poznáme aj my doma, že miláčik poď sa pozrieť

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 však 4 oči skôr badajú, ako len dvoje 😀 a aspoň som si istejšia

lubica69
17. mar 2011

no ono je zas pravda,že ak to má byť dobré tak bude či s alebo bez
vlastne aj ja som ale krvácala s ním

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 len si pripadám niekedy jak debil 😀
@lubica69 presne tak niekedy nič nepomôže 😒

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 ako hovoríš, ako to má byť tak to bude a žiadne lieky nemusia pomôcť...ale na také veci radšej nemyslime

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 však aj ja 😀 býva mi to trápne, ale už si zvykol a ja tiež 😀

lubica69
17. mar 2011

Takže pozitívne myslieť a basta 😀

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 presne tak, malý už spí?
@lenuska20 počuj ty vudržíš mimčo nosiť, tak on sa toľko prejde

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 ale čosi Veď len pre 19 vstal 😀
Ale napr aj včera o 22 už spal a ráno v pohode vstal

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 tebe o koľkej chodí drobec spať?

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 žiadne negatívne myšlienky ! 😀
@martina2001 ved to nemá daleko 😀

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 no ešte je hore, ale už od 20tej leží v posteli len sa nevie uložiť a stavím sa že zaraz bude už svietiť a čítať knihu
@lenuska20 ne nemá, ale šak zaraz je už po tehu a miminá máme doma

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 ved to, len nech nás teraz pekne obskakujú 😀

lubica69
17. mar 2011

Kočenky nič idem sa ja vypnúť Už ledva sliepnim na ten monitor 😅
Dobrú

mabumi
18. mar 2011

čaute kočky, ale ste sa včera rozpísali, normálne problém to dočítať 😵
@lenuska20 pekné šaty 😅
@lubica69 ja vidím moju svokru minimálne každý týždeň a mm jej volá minimálne raz za deň 😝 . ešte aj zo sna vykríka o nej. celkom by ma potešilo, keby som ju nevidela tak často a mm by to neriešil 😒 . ale mám pocit, že on na ňu snáď stále myslí...

pošlite mi nejaké vírusíky, nech už môžem aj ja s vami riešiť kočíky 😕 😀 😀 😀

lubica69
18. mar 2011

Ahojte dievčatá
Ako sa dnes máte?Zas máme "krásne" počko 😠
@mabumi tak aspoň vírusíky posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lenuska20
18. mar 2011

dobré ránko babulky 🙂
@mabumi a ty si sa kam stratila? TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 teeda aj moj mm zvykol chodiť k svojim rodičom snad každý deň, teraz je to už raz za týždeň 😀 a ked mu poviem, aspoň jej zavolaj, nech si nemyslia, že na nich kašleme, tak povie? ,,nooo hned" a to je až za nejaké dva dni, ked si spomenie 😀
@lubica69 mňa toto počasie zabije, u nás leje ako z krhle, neznášam dážd 😠 ...ako ja som tak vyhádzala, to snad ani nie je možné, tomu sa hovorí zákon schválnosti a zrovna dnes 😠

a vy sa ako máte dievčatá?

mabumi
18. mar 2011

@lubica69
@lenuska20 ďakujem dievčatá, mňam 😀
aj ja by som chcela slnko a teplo 😔

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi dúfam, že sa nakazíš 😉 🙂 a vraj sa má ešte ochladiť, dokonca ma znova mrznúť 😠 😢

mabumi
18. mar 2011

@lenuska20 no má, počula som 😠 . ale máme pozitívny dátum, snáď to bude posledný mráz a potom nám príde jarička 😅
dúfam, že sa nakazím. nie chrípkou, ale vašimi tehu vírusíkmi 😀 . počasie by mohlo prispieť, aspoň na niečo by bolo užitočné také pochmúrne. to by mi nevadilo aj týždeň keby to malo taký účinok 😀 😀 😀

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi príde, už musí prísť 😀 no toto je také postelové počasie, tak šup potom snažilkovať 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre