Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
18. mar 2011

No mm nemal nikdy nejak potrebu chodiť k svokrovcom Naštastie Ale ja sa mu ani nedivím 😅 Oni nie sú zlý ale...
Podľa mňa sa odzrkadlí v dospelosti aký mal kto vzťah s rodičmi v detstve 😕
Juj a nevravte,že ochladí 😢

mabumi
18. mar 2011

@lubica69 hm, len keď niekedy má ten vzťah k rodičom aj trochu chorobnú príchuť 😒 . všetkého moc škodí 😉
a veru, ochladiť sa má 😒

lubica69
18. mar 2011

@mabumi no u nás to naštastie nehrozí 😀 😀 😀
Boďme bojkotovať za teploooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

martina2001
18. mar 2011

Čaute papuľky, dnes máme pekne aj my, normálne som bola nakupovať a potom sa stavila po manžela že to treba doniesť hore z auta 😉 My dáko problém so svokrovcami nemáme, svokrovi mm volá tak raz za 2týždne, niekedy za mesiac a svokra dokedy žila to isté čo u svokra, mne osobne nevadia, ja s nimi nemám problém, ale zas aby som ich musela vidieť to nepotrebujem. Mala som teraz dosť čo tu bol svokor 2tyždne, stačilo na dlllllllllllllllllllllllho
@lubica69 robíme štrajk?
@mabumi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT chytaj čerstvé jarné 😉

mabumi
18. mar 2011

@martina2001 ďakujem 😀 😀 😎 😎 😎

lenuska20
18. mar 2011

@lubica69 ide sa štrajkovať proti zime a dažďu 😀
@mabumi budeme ti tehu vírusiky posielať každý deň 😉

mabumi
18. mar 2011

@lenuska20 OK, beriem 😉
a ako ideme štrajkovať? ja keby som mohla, hneď sa zvalím do postele a spím 😔

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi hmm to aj ja, len dnes nemôžem, stačilo včera 😀 dnes sa už síce asi nič nenaučím, ale musím sa začať chystať na ples, teda lamačku, nech všetko stíham 😅 a ten štrajk, nooo musíme niečo vymyslieť 😀 ako sa máš?

mabumi
18. mar 2011

@lenuska20 no, idem sa v práci "pretrhnúť" 🤐 . včera sme boli do 22-hej na stavbe, tak som nevyspatá 😔
tak ty ideš takto plesať? tak príjemnú zábavu 😀

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi noo máme takú akciu v škole, tak si idem užiť moju poslednú vysokoškolskú akciu, kedže externisti potom také nemajú 🙂 noo tak to ti verím, a čo ste robili na dome? v akom štádiu stavby ste?

mabumi
18. mar 2011

@lenuska20 pred zimou sme chceli dokončiť strechu, ale stihli sme to tak na 90%, tak teraz nám ju dorobili. mm začal murovať vnútorné priečky medzi miestnosťami a ja ešte natieram krov (bolo toho 50 kubíkov 😝 ), upratujem neuveriteľné haldy dreva a neporiadku a tak. ale teším sa z toho 😀
tak si uži tú akciu, sú to super veci ak ste boli dobrý kolektív 🙂 . ale ešte budete oslavovať aj po štátniciach, a keď sa nájdu tí "správni" externisti, tak aj oni si kadečo organizujú 😉

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi však ano, ale to už nebudem s týmito, to je celo fakultná akcia a v takomto počte sa ani po štátniciach nestretneme, ale zatial sa velmi neteším 😅 to ti verím, že sa z toho teším, ja by som sa tiež z toho tešila, kedy by ste sa chceli sťahovať? síce sa narobíte ako kone, ale tá námaha stojí zato 😉 🙂

mabumi
18. mar 2011

@lenuska20 tak tak 😀 , no neviem, kedy sa budeme sťahovať, veľa peňazí to stojííííííí 😕 . ale hádam sa nám podarí tento rok urobiť omietky a podlahy, teda chceli by sme 😵 . a potom budeme postupne dorábať dlažby, obklady, sanitu, kuchyňu, schody, terény, terasu..... ufff 😝 😀

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi hlavne, aby ste spravili také, aby ste mohli bývať, kuchyňa, kúpelna atd a ostatné sa dá robiť aj za pochodu...no postaviť dom je finančne velmi nákladné, tiež sme chceli, a možno ešte postavíme, uvidíme 😀 mm mi to stále slubuje, že ked nebude teraz, tak bude neskôr 🙂 a kolko izbový ho máte?

mabumi
18. mar 2011

@lenuska20 máme kuchyňu, obývačku, 2 detské, spálňu, kúpeľne a pracovňu. ale máme obrovskú strechu, lebo vedľa domu máme prestrešenie ku garáži a za ňou 2 prístrešky pre autá. no a okrem toho maličký domček, kde bude bývať pravdepodobne svokra, alebo môj otec.
neboj, aj vy si raz postavíte ak po tom túžite 😉

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi wow tak to máte pekne velké 🙂 teda myslím ako celok, ako dom by som aj ja chcela taký, stačí kuchyna, spalna, detské a kupelna 🙂 noo u nás to reálne skôr ako o 5 rokov určite nie je...ale tak hádam sa niekedy podarí 🙂

mabumi
18. mar 2011

@lenuska20 no zvonku to pôsobí strašne veľké, ale tie miestnosti sú také, aby sa tam vošiel nábytok, veľa sa tam vymýšľať nebude dať 🙂 . ale úúúúúúplne stačí, isto je to väčšie ako byt 😀 . dúfam, že sa tam nebudeme naháňať len sami s mm (potom by to bolo ozaj veľké), ale že tam bude kopec našich detičiek (aj keby sa mali tlačiť v izbičkách 😀 )
a o 5 rokov je akurát, tak rýchlo to ubehne... pokiaľ sa toho cieľa nevzdáte, tak sa vám isto podarí 😎

lenuska20
18. mar 2011

@mabumi neboj kopa detí sa vám tam bude naháňať 😉 až budete mať málo miesta 😀

no ja som už vychystaná, baby ak by sme sa tu cez víkend nestretli, tak vám prajem príjemný víkend a surčite krajším počkom ako je dnes 😉 🙂

martina2001
19. mar 2011

Čaute babule, no dnes deň na .................. v noci začalo pršať a mňa bolieť hlava, zatiaľ tabletkám odolávam.
@lenuska20 ako bolo včera?

lenuska20
19. mar 2011

ahojte dievčatá,

@martina2001 hlava už nebolí? mňa tak teraz dva krát za týždeň už migrena chytila 😠 bolo super, aj ked sa to trocha zvrhlo, ale bolo super 😀 s drobcom sme sa zabavili, chuuda také bude ohučané 😀

martina2001
19. mar 2011

@lenuska20 nechaj ho nech si zvyká aj na hluk, a hlava prestala som vypila kávu po týždni a ok, ako víkenduješ?

lenuska20
19. mar 2011

@martina2001 tak tá bolesť hlavy preskočila na mňa 😀 no dnes som dokopy nič nerobila, som dosť unavená a len sa tak poflakujem, ale pojdeme k sestre, lebo dnes je jozefa, tak švagrovi zablahoželať a potom si pôjdeme s kamarátmi sadnúť, sa dopočuli, že budeme mať mimi, tak asi idú vyzvedať 😀 a ty ako?

martina2001
19. mar 2011

@lenuska20 ja teraz už oddychujem, som upratala a ožehlila a ešte mi pere práčka.Ty máš teda vychádzkový víkend 😉 a žiadnu bolesť som ti neposielala 😀

lenuska20
19. mar 2011

@martina2001 tak to sama od seba asi preskočila 😀 ja sa beriem večer von hlavne preto, že máme s drobcom chuť na pizzu 😀 len keby sa tak mal ešte za mňa kto učiť, nechce sa ti? 😀

martina2001
19. mar 2011

@lenuska20 nie dík, mne treba urobiť 2 nečakané daňové, len sa nedokážem dokopať začať. ale už budem musieť šak potriedim to aj v posteli, len potom budem musieť k pc, to neurobím na noťáku a to musím sadnúť k stolu 😒 ale zas budeme mať s mimčom prachy na hlúposti 😀 a ja som objednávala cez týždeň sme mali s Rišim chuť

lenuska20
19. mar 2011

@martina2001 my sme mali naposledy ked sme boli minulý týždeň v blave na tých lordov, ale bola to chudobná príbuzná tých, čo jedávame tu u nás 😅 noo tak potom šup nabehneš na obchody 🙂 ešte ti niečo chýba, či už máš všetko? no dokopať sa začať, je asi to najťažšie, ja to vidím, že sa budem učiť asi až večer...to ti kolko trvá spraviť jedno to priznanie?

martina2001
19. mar 2011

@lenuska20 jedno bude asi rýchlovka a druhé bude trošku ťažšie. nič také veľké mi nechýba ale tak zas sa furt nájde dáka somarina čo potrebujem 😀 ja potrebujem dáke nízke vsuvky teraz na jar a aj na leto, lebo všetko mám vysoké a tie nechcem riskovať, aby mi nezačali opúchať nohy a ešte máme aj malého tak aj jemu niečo aby nezačal žiarliť na malú. Včera som sa tak zasmiala večer lebo zahlásil, že mi bude s Ninou pomáhať vo všetkom len prebaľovať bleeeee.

lenuska20
19. mar 2011

@martina2001 zlatýý, bude z neho super velký brat 🙂 noo také nízke budem aj potrebovať, by som sa už mala porozhliadnuť, lebo tiež mám len vyššie a moje milované tenisky...páčili sa mi jedny u baťu, ale zas 90 eur za baleríny, sa mi zdá premrštené 😅 stačí aj deichmann 😀 hádam by nežiarlil 🙂

martina2001
19. mar 2011

keby sme kupovali teraz veci a hračky iba jej tak áno, však bol zvyknutý skoro 10rokov len nato že je on a teraz má narušenie. ja teraz nosím len tenisky a čižmy mám jedné také úplne nízke a jedne s malinko vyššie. Ale šak vrím že už príde jar tak sa musím pripraviť 😀 a videla som jedne šľapky čo sa mi aj páčia ale cena bude v tej predajni okolo 50euro 😀 ja mám problém aj pri výbere, zas nekúpim hoc čo a aj kukám nato aby to nemalo celé mesto

lubica69
19. mar 2011

Ahojte dievčatá
Ako víkendujete???
My sme dnes boli na nákupe a v cukrárni na kolačik
Chlapi mi akurát odišli na hokej tak som si kus zapla PC 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre