Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kitu
20. feb 2010

simasla:- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik: ...........................1x potrat........4.roky...........v marci nás čaká IVF
skippy7:.................................... 3.mesiac po potrate..............http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b
kitu:- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 mesiace - - - - - - - - - - - - - -http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331.................................. 3. mesiac
elise .........................................3. mesiac
ameliejulliette.............................6 měsíců .............................http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke
nela00 ..................................... 20. mesiac ......................... http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon:.........19. mesiac(teraz je pauza koli ANTB)................http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
catrin1:- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2
lussynka:....................................5 mesiacov ..........................http://www.fertilityfriend.com/home/2bfc08
mirip:........................................ 3 mesiace
vecernice................................... 6 měsíců........................... http://www.fertilityfriend.com/home/29da65
maricom..................................... +/- 6mesiacov..................... ovutesty
titulienka....................................10 mesiacov........................http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f od dalsieho cyklu.....clostil, duphaston, kys.list....ovutesty...+ sexik

TEHUĽKY
vadelka:.....................................1 mesiac............................. http://www.fertilityfriend.com/home/2aeb81
emily327
matamisi

simasla
20. feb 2010

Ty jo kitu - ty sis pohrála, co? aby to mělo nějakou štábní kulturu 🙂.
Jinak kitu neboj - někomu tělo reaguje na ovulaci menším vzestupem progesteronu hned po ovulce - zítra a pozítří se uvidí 🙂
Hele máš po clostíku nějaké vedlejší účinky? Četla jsem si ten letáček a tam je toho spousta, uff...

josie3331
20. feb 2010

halo halo, co mate nove? mne chyba snazenie 😀
inac ma tak napadlo, odkial ste vlastne? aspon okres alebo kraj, ja som z Ilavskeho okresu 😎

ameliejulliette
20. feb 2010

Ahojte, já mám nové - svatební oznámení 🙂 Konečně jsem nějaké vyhotovila a už na to nemám ani nervy ani trpělivost ani čas - už musíme pomalu rozeslat, protože: Spolu s tím budeme rozesílat odkaz na náš seznam dárků - a už teď jsme začali dostávat věci, které nechceme, takže to už nepočká ☹ 🙂
Jinak ms je stejně děsná jako bez Femigardu... (píše se o tom, že to chce 3 cykly... no tak to snad se ani nedočkám 😉 )

ameliejulliette
20. feb 2010

Oznámko v albu 😉

simasla
20. feb 2010

Amelie - :D ty jsi vážně srandistka - jsem se zasmála - krásné oznámení - prý přijďte si šáhnout na ženicha a nevěstu - no jsem zvědavá - jak vám bude, až vás všichni budou osahávat 😀 . No a kolikátého máte svatbu, že mi ještě nemáme ani oznámení? a vy už dostáváte dary?

ameliejulliette
20. feb 2010

Máme 22. května a rádi jsme osaháváni 😀 Právě, že tety a spol., co se na svatbu nechystají, že jsou z daleka, tak už mamince odevzdávají pro nás dary - a bohužel zatím ne úplně žádoucí... Tak jsme se rozhodli co nejdřív zakročit. Od jedné babičky jsme dostali parní čistič a parní mop... 😀 Takže fakt chceme poslat mezi lidi ten náš seznam.

kitu
20. feb 2010

no teda, kočky, amelie som tam to oznamko nenašla... kde je?

hej trošku som to poposuvala aby to pekne vyzeralo...

a k tým darom- nomy sme dostali prevažne peniažky a za to sme si kupili sedačku, stolik do obyvky a vlastne celu obyvku... 😀

kitu
20. feb 2010

jaj a sim zabudla som na tie vedlajšie učinky, no mne je z nich občas strašne teplo- take ako navaly tepla mam, a minulý mesiac som mala bolestivu ovulku- teda som to citila riadne, aj ked som teda nevedela že to je ovu,

ameliejulliette
20. feb 2010

Kitu, smazané jakožto nesouvisející :-/
My moc peníze nechceme, teda, ne, že bychom přímo nechtěli, ale chceme mít spíš památku na jednotlivé lidi - skleničky jsme dostali od těch a těch, nože od tohohle, atd...

kitu
20. feb 2010

hej no do kelu... tak ho hadam videla len sim...
no nas sa ani nepytali, jednoducho nam dali a hotovo...

maricom
20. feb 2010

ahojte babenky, dnes som zistila, že u mňa pretrváva streptokok haemoliticus beta 😢 😢 😢 zase koniec snažilkovaniu 😢 😢 😢budúci týždeň ma čakajú zase samé behačky po lekároch, vyšetrenia atb. horšie, že aj mužíček a malá majú tiež problémy aj ked stery mali negatívne, ale asi ich dám znovu vyšetriť 😢 😢 😢

kitu
20. feb 2010

mari a to čo je? ten streptokok neviem aky...?a ako sa to prejavuje?

lucka222
20. feb 2010

maricom

Nestrácaj nádej to zvládneš 😉

simasla
21. feb 2010

Ahoj holky.
maricom - však oni toho xindla dostanou a budete moct hezky snažilkovat - jen chápu tě, vím, jak mi bylo, když jsem měla pocit, že se nic neděje a že to mimčo jen tak nebude - na to leda tak se vybrečet a vydepčit a zas bude lépe.
amelie - no vidíš - tak my máme svatbu 4.6.10 a máme tak akorát zařízený kostel - tam máme za sebou první sezení a předvybranou restauraci, ale nepotvrzenou :D. Musím začít řešit i šaty - protože jsem těžká váha, tak si je nejspíš pořídím - ať mi je upraví rovnou na mě a ne půjčím.. no a z toho budu mít depky, až se uvidím jako bílá koule - tak to tak trošku odkládám :D
Jinak nám je to jedno co dostaneme - ale radši bychom penízky, protože domácnost už máme celkem slušně vybavenou - takže proto asi nejspíš. Nicméně nějaký ten seznam budeme muset vytvořit. Jen jedinný dárek mám již potvrzený - od kamarádky prý dostanu svatební kytici 🙂

ameliejulliette
21. feb 2010

Maricom :-/ Ať toho bacila brzo přeperete!

kitu
21. feb 2010

Ahojte baby takže ovulka ešte nebola... ech teplotka dnes 36,4 hm no som zvedava že kedy teda dorazí... ale však hadam dorazí, tak budem testovať a testovať a keksovať a keksovať až dozmorenia...

ale hadam dorazi, teda však mam dvojitu davku clostilu a minule bola, sice 19 dc ale bola... pozitívne mysli si musim stale hovoriť...

a sim kamoška je tiež ako si ty napisala ťažšia váha, a tak krasne šaty mala na svadbe- vyzerala super, tak žiadna panika- aj ty budeš super- a v salonoch maju aj väčšie čísla, teda pokial by si nešla do toho čo som bola ja, pretože tam sa ta "ohromne mila" teta so mnou ani baviť nechcela- a vraj som tučna mi povedala a že na mna šaty nemaju, no je pravda že nie som 36 ale zas ani 40 nie až tak že by sa take šaty nenašli... proste všetko je len o ochote... v tom saloniku kde som si nakoniec požičala šatky, tak tam boli super tetušky a aj mi so šatkami urobili všetko o čo som ich poprosila...

takže hore hlavu a šup na turne po svadobných salonoch...ved vydaaváť sa všetky chceme iba raz- nie?tak si to treba riadne užiť... 😀

ameliejulliette
21. feb 2010

Dneska je tu nějak mrtvo, to je dobře, holky, že máme lepší věci na práci, než sedět v neděli celý den u Koníka 😀
Spousta nás vyrazila do nového cyklu, tak bychom si mohly dát závazek, že aspoň dvě těhulky přibudou 😀 😀 😀 A když splníme nad plán, tak vůbec nevadí 😉
Já to vidím nadějně - příští týden mám prázdniny s ovulkou někde na jejich konci, čili budu úplně v pohodě psychicky i fyzicky, a navíc při jakémkoli podezřelém nečekaném poklesu teploty můžu hned ráno vyrazit za svým mužem a nic neprošvihneme 😀 prostě nejlepší konstelace. Kdo uhodne, co by mě tak trochu namíchlo? 😀 😀 😀
Hezký večer všem.

josie3331
21. feb 2010

ja som bola u babky a tam sa pilo, tak mam trosku vytrubene, ale nevadi, aspon budem vyrecnejsia....ja uz mam menzes 7 den, zajtra doktor, ak aj budem trosku spinit, tak to kaslem, bojim sa toho, ale proste potrebujem ten ultrazvuk na tu onkologiu.....uvidim, ci tam este pojdem ohladom tej ovulacie, ale to nevadi, budem sa snazit ako sa len bude dat, chcem uz male mimi mimi mimi 😀 😀

inac vonku bucha ohnostroj, zeby niekto oslavoval moj novy cyklus..hahaha 😀 no mala by som sa ukludnit a nic tu podnapita nepisat 😝

ameliejulliette
21. feb 2010

Josie 😀 Klidně piš 😉 Ty chceš trojčátka? ("mimi mimi mimi") 😉
Neboj, neboj, doktor by to měl pochopit, a nějaké špinění ho určitě nerozhází, ten už toho viděl... Držím pěsti, ať dobře pochodíš, a hlavně na té onkologii ať na Tebe nejsou nepříjemní, jinak ať si mě nepřejou 😉

josie3331
21. feb 2010

nieee preboha, len nech je jedno mimi 3 krat tak zdrave 🙂 🙂 dobre, na onkologii im to odkazem 😀

tinipini
21. feb 2010

ahoj amelie, ja som sa vydávala 22.5.1999, čiže tento rok to bude 11 rokov a sme stále spolu a šťastní,

tak Ti prajem to isté, zo srdca

a ešte aj takých 2 krásnych synov, akých máme 🙂

kitu
21. feb 2010

baby ja už neviem čo je stym mojim telom... som testla a zas len slaba čiarka, a to sa tam objavila asi po 5 minutach... ech

amelie aj u vas sa čaka na prazdniny ako na spasu...lebo my už ratame dni 😀

josie ťažka pohoda čo? 😀

ameliejulliette
21. feb 2010

Tini, díky moc. Snad to tak bude a ne jinak 😉 A když se k těm klukům přidá ještě aspoň jedna holčička, aby nebyli ti chlapi tolik v přesile, tak budu moc spokojená 😀

Kitu, já vůbec ovu testům nerozumím, tak ani nevím, čím bych Tě ukonejšila... No do prázdnin je vždycky až moc daleko, nejhorší, že po těchto jsou už jen velikonoční a pak nekonečné čekání ☹ Mimochodem v pátek před ms jsem byla myslím na studenty dost nepříjemná, to by ženské neměly tak týden vůbec do práce chodit, no ne? 😀

Nejlíp je teď Josie, ... asi si jdu dát vaječňák 😀

josie3331
21. feb 2010

haha a este ideme do mcdonaldu na nejaku kavu a zakusok a taaak, no komu je lepsie 😀 😀 mozno aj dovolim techtle mechtle aj ked mam menzes 😀 ale nie, az tolko som toho nevypila, uz to vyprchava 😔 😵

maricom
21. feb 2010

ďakujem veľmi pekne, ste zlaté, tento streptokok je charakteristický najmä dlhodobou liečbou, už som mala mesiac antibiotiká každých 8hod. myslela, som že to už bude stačiť, ale znova pomesiaci ma chytila angína (on je to taký angínový bacil) a je to späť, inak ak by sa neliečil, ide na kĺby a srdiečko, a včera som sa dočítala niekde na nete kde lekár odpisoval žienke čo chce otehotnieť "sposobuje vážne poruchy plodu" ... a okrem toho ani ovu ani krámy. Tak sa idem dať teda nakomplet poopravovať.
Jeej toľko svadbičiek tu bude to sa teším a zároveň gratulujem, tak aby to boli svadby nie o dvoch ale o troch kurnik 😀
my budeme oslavovať tohto roku v auguste 4 rôčky och boženkove to letííííííííí 🙂

vecernice
21. feb 2010

ahoj holky 🙂
preju krasnou nedelni vecerni pohodicku. my popijime vinecko, takze paradicka.
to zarizovani svatby vam skoro zavidim. my mame za mesic prvni rocni vyroci, strasne to leti 😉 ale poradne si to vychutnejte a hlavne si to udelejte dle svych predstav, vzdyt se prece vdavame jednou za zivot 😀
kitu - ja mam na ovulacnich testech taky porad slabsi druhou carku. tak jsem zvedava, co z toho vyleze. no hlavne at dorazi, ja si na ni klidne pockam 😉
mari - preju, at je lecba uspesna, a co nejdriv jste zdravi a zase plni elanu!!!!

kitu
21. feb 2010

hm baby moje,
nie je to veru ľahke... mari drž sa nech to rýchlo vyženieš z tela von...
vecernice no sak som zvedava ako dopadneme....všetky tu...ale čo jasne že tehotne budeme!!!!!!!
josie aj ja by som šla do mekačú na milkšejk- mnam normalne sa mi slinky zbiehaju... na taky vanilkový

petulr.
21. feb 2010

ahojky holky

kitu
21. feb 2010

vecernice- aj ty mas ovu testy right time woman secret? bo mne ukazuju presne take iste čiarky ako tebe 😠
už by mohli ukazať aj riadne... a ozaj sa chcem spytať aj ty mas pri ovulke bolesti vaječnikov s clostilom lebo ja som minulý mesiac mala teda riadne...

petulr ahoj ahoj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre