Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
15. dec 2009

majkal: nějak to neutíká.. je teprve úterý.. a mě už to nebaví, už se těším na vánoční volno a při představě, kolik mi toho do vánoc ještě chybí zařídit na mě padá tíživý pocit 😀
mscat: dlouhý cyklus, zase? ale zase ovula ti nakonec došla, tak snad to nebude tak strašné. Hlavně, že už vám je lépe. Já teď také čekám, co bude.. zda se jí uráčí, nebo neuráčí. Zkouším sledovat hleník, tak s tím se nějak zvládám poprat, ale děložní krček - to je horší.. skoro si na něj nedosáhnu. Musím zapojit hodně úsilí.. včera jsem ještě dosáhla trošku, dneska už ne.. ale je to také možná tím, že včera jsem to zkoušela doma, dnes v práci, tak počkám do večera a zkusím na něj dosáhnout. Není mi to s ním moc jasné - co znamená když je nahoře, co znamená, že je tvrdší a pak to otvírání, to už vůbec nechápu, přijde mi, že je zavřený, i když malinkatý důlek nahmátnu, a že je tvrdší, ale jak moc má být tvrdý? No jsem z toho celkem zmatená a asi tuhle metodu zavrhnu.. a femi kapky? co to je? já piju kontryhelový čajík.. a doufám, že se cyklus upraví. a ovula tentokrát dorazí. http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

mscat
15. dec 2009

simasla:myslím že se ti aj blíží ovulka ne? 😉 tak když už krček nemůžeš ani najít 🙂 jinak v té tvrdosti to ani já se nevyznám ani v tom či je zavřený bo otevřený.já ho mám stále pootevřený po porodu.jen sleduji kde je umístěný akorát. 🙂
no zatím mi ta ovulka ještě nedorazila....jo no ale minule to bylo přece až za dva měsíce jako to je hnus 😝 😅 🙄

a když je čípek nahoře-špatně nahmatatelný tak je to při ovu nebo že se blíží ovu čípek se zkracuje a měkne.a otevírá.měkký má být jak ret....a tvrdý např jak špička nosu nebo já ho po ovu měla jak kámen teda 😕 😅
ale spíš trošku trvdší jak ta špička nosu po ovu.to poznáš pak to už bude dole a zarazí tě jak moc najednou bude tvrdý mě to taky překvapilo 🙂

femi kapky příznivě působí na činnost vaječníků a dopomáhají tak k dlouhoočekávajícímu těhotenství prý 😀 o jsou že na úpravu cyklu a na to aby podpořili ovulaci.

lulumima
15. dec 2009

ahojte babulky,ak sa vam chce urobte klik na tento link a pozerajte 🙂 je to nadherne 🙂
cakam na vase reakcie 😀
lulumima 😉

https://www.youtube.com/watch?v=8Y1htXFtIMs
simasla
15. dec 2009

mscat: no doufám, že ovulka,když jsem ho konečně našáhla, tak se mi ráno zdál spíš tvrdší.. no uvidíme večer a pak zase zítra, a já chci ovulku, abych se zklidnila, že jsem vpořádku 😀

mscat
15. dec 2009

lulumima:je to krásný zázrak.

kitu
15. dec 2009

Ahojte kočky...

hej som učiteľka...
baby už mam manželika domka... juuuuj tak sa teším... konečne.... 😀 😀 😀 😀 😀

simasla
15. dec 2009

lulumima - opravdu krásné
kitu tak si užívej tulánkování 🙂

skippy7
15. dec 2009

lulumima, slzy sa mi tlačili do oči...

simasla
16. dec 2009

Ahoj holky, jakpak se dnes máte?
Mám dotaz na vás zkušenější. Začala jsem sledovat hleník, včera byl takový lepkavý a dělal hrudičky a dneska byl čirý, ale vůbec nebyl natahovací - je možné, že se blíží ovulka ( a je vůbec možné, že by se vůbec nenatahoval, ale zůstal jen čirý?) nebo mám čekat ještě změnu?

majkal
16. dec 2009

ahoj simasla .... číry (watery) - vodový, ktorý sa ešte nenaťahuje predchádza vaječnému hlienu ... takže zajtra, pozajtra môže prísť vaječný + OVU ... držím palce 😉

simasla
16. dec 2009

ježiš kéž by.. ale to se uvidí.. třeba se to zase nějak blokne - minulý cyklus byl opravdu děs... zatím ani teploty tomu nenasvědčují.. ale díky za vysvětlení 🙂

duratlicka__2
16. dec 2009

Ahojte🙂
No, ja som nikdy nechcela deti, ale teraz nam to trosku "hrozilo" a mna popadla nejaka babatkovska mania🙂 Takze vo februari by sme chceli otehotniet. Teda nie obaja, iba ja, aj ked manzel na to vyzera uz dlho😀
Neviete, ako sa robi dievcatko?😀

majkal
16. dec 2009

ahojky duratlicka .... tak to naozaj neviem, nám sa podaril len chalan ... a momentálne mi to je úplne jedno, len aby sa niečo podarilo - čo zatiaľ nie je možné 😒
koľko máš rokov?

duratlicka__2
16. dec 2009

Ahoj Majka! Mam 22 a pocula som uz vselijake tipy - napr. 4 dni pred ovulaciou, musis mat orgazmus ako prva a podobne. Som zvedava, co z toho vylezie😀

majkal
16. dec 2009

no, toľko rokov som mala keď som mala synátora 🙂 .... tieto tipy som už počula aj ja 🙂 ... ale čo je na tom pravdy, tak to naozaj neviem ...

kitu
16. dec 2009

caute kočky
prosim vas ako si dam na ff novy cyklus? ja som akože dnes asi začala nový cyklus, teda by som mala, ale kedže ja mavam nie velmi silnu mrchu a pred tým som mala take slabe špinenie tak neviem ...ale dnes je to o kusok silnejšie tak počitam že dnes som začala... a som si chcela zapisať teplotu a nejako neviem čo urobiť aby som mala novy graf... poradíte...?prosim

majkal
16. dec 2009

kitu: akonáhle zadáš v dnešný deň, že ti prišiel menzes a potvrdíš, tak ťa automaticky hodí do nového grafu 🙂

skippy7
16. dec 2009

Ahojte,
Simasla, ja som mala včera taky bielkovy-vaječny hlien, ktory sa aj natahoval!, ale-ovu test negativny,dnes hlien skoro žiadny, už som z toho fakt magor,....čomu mam verit?...teplota ukaže až po....som zvedava,či teda zajtra stupne

diapozitiv01
16. dec 2009

cafte baby,, ako sa uz pripravujete??
ja som si dnes bola pre 2 balenia kyseliny listovej 😀

diapozitiv01
16. dec 2009

skippy, treba to poistit kazdy den, ked nie kazdy tak kazdy druhy,, istota je istota 😀

skippy7
16. dec 2009

Diapoz, ja už kys. listovu mam davno na jedalničku 🙂 .....chcela som to robit tak nenapadnejšie,aby moj mm ani nevedel,že kedy mam ovulku,lebo som mu povedala,že snaženie bude až v januari, keby sa teraz zadarilo, bolo by prekvapko....podla mna ovulku mam dnes, si myslim

diapozitiv01
16. dec 2009

skippy tak to treba poistit,,, zajtra uz moze byt neskoro 😀

simasla
16. dec 2009

ahoj holky 🙂
skippy: tak já ráno měla čirý hlení ale nenatahoval se a teď večer zase trošku zakalený do běla, ale natáhnul se mi tak na 5-6 cm mezi prsty.. tak už také nevím.. tak jsem zvědavá jaká bude zítra teplota. Dneska radši skočím na miláčka, ale tváří se strašně unaveně.. takže to nebudu lámat přes koleno, vždyť zítra je také den.
dia: listovku taky papám, tedy sem tam 🙂

majkal
17. dec 2009

ahojte babenky,

tak ako? bola ovulka, či nebola? 🙂 čo máte nove?

josie3331
17. dec 2009

ahojte, tak som prave zistila, ze tento mesiac sa nepodarilo a treba asi vazne snazenie s nohami hore a neskor zacnem asi aj pocitat teplotu, ale az ked sa nebude dlhsie darit...

majkal
17. dec 2009

ahoj josie .... dosla mrcha? ... to nic ... mozno je to aj lepsie, aspon budes mat dusu na pokoji (aj tvoja mamina), ze si neotehotnela hned po vysadeni HAK 😉 ... neboj, januar to isti 😎

duratlicka__2
17. dec 2009

Kedy je podla vas po dobrani HAK najlepsie otehotniet? Mam par cyklov pockat?

skippy7
17. dec 2009

Duratlička...niekto hovori,že netreba počkat a niekto že 1-2 cykly ano...tak neviem, vyber si, ja by som asi ten jeden možno počkala

simasla
17. dec 2009

Ahoj holky, tak si představte, že ovulka nebyla :(. Včera se mi natahoval ten hleník až na 5-6 cm.. a dneska ráno teplota, pořád stejná, prostě nuda http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9 . Hleník zase zkusím večer vysledovat, ale zkoušela jsem už ráno a zdálo se mi, že není tak pružný, že se natáhnul jen na 2-3 cm ☹ , tak už vážně nevím, co si o tom myslet. Ale naděje umírá poslední, tak doufám, že ovulka dorazí. Dneska cítím i trošku píchání občas vlevo na vaječníkách. Tak jsem vážně zvědavá, co z toho bude.
a jinak duratlicka já jsem nečekala - po vysazení HAK - jsme se hned snažili 😉

duratlicka__2
17. dec 2009

Ja som sa pre babo rozhodla len pred par tyzdnami, ale neviem, ci sa chcem tak urputne snazit, ked pride pride, ked nie, usetrime za antikoncepciu😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre