Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

elise
19. jan 2010

ahojte babulky tak my začíname od nedele znova v sobotu mi skončila mrcha dufame že sa nám to podarí. idem vás dočítať 😉 v práci máme toho vela ale už sa teším ked otehotniem a pôjdem na matersku 😉

simasla
19. jan 2010

ahoj elise.. tak držím palečky.. ať se zadaří a miminko se podaří 🙂

skippy7
19. jan 2010

ano Elise, novy cyklus=nova nadej 🙂

Sim...ale to mame napinave čo???? 😨
a chcem sa opytat, myslite si ,že FF je 100%...ja viem,že nič neni na svete 100%-né.....ale že či sa nemože seknut?

simasla
19. jan 2010

skippy třeba u mě se FF sekl.. když vrátím zpět, že chci ovulaci označit programem FF - tak to vyznačí ji 30 DC - což je podle mě blbost - navíc jsem zadala teploty i do wunsche a tam mi to označilo ovulku 39 DC - tedy ten, co potvrdil i Dr. a doufám, že to potvrdí i výsledek progesteronu v krvi...
a napínavé no skippy tak trošku se opájím představou že bych třeba mohla být těhu, i když rozum mi říká něco jiného.. já jsem prostě věčný snílek, takže si budu snít svůj sen, dokud mě z něho nevytrhne krutá realita 😅

skippy7
19. jan 2010

ano Sim, tou predstavou sa opajame všetky až kym nedorazi mrcha mrchovata že jo? 😀
ja aj ked si spravim zajtra test, a bude len /, tak si poviem, že to bolo ešte skoro a nadej stale bude 😉 , však mrcha ma dorazit asi v nedelu, tak to neni tak dlha doba a tiež sa dozviem pravdu

moja švagrova,kt. ma už jedno dieta,ma 26, sa ma opytala, že či neviem,kedy su plodne dni....skoro mi zabehlo 😨 ...keby vedela jak nacvičujem každe rano s teplomerom v..... 😀 ...ona si to v živote neratala,dieťa mala na 1.šup- to su tie šťastne

simasla
19. jan 2010

jo a kitu co to čtu? ty depkuješ? no však občas depkujeme všichni.. zítra až se probudíš bude lépe znám to.. teď se přitul k mm a nebo ho znásilni, tím nic nezkazíš 😀
skippy na zítra držím, co můžu 🙂 , tak koukej dát vědět, jak jsi dopadla - doufám, že te v lékárně neošidili a neprodali ti vadný test s jednou čárkou 😀

janka13ke
19. jan 2010

elise
Páči sa mi to.....ako si napísala, že sa tešíš na materskú, lebo v práci je to nanič.
Predstavte si, žeby všetky ženy, ktorým ide práca už na nervy boli na materskej.
Hned by sa natalita na Slovensku zvýšila, nie?

skippy7
19. jan 2010

ja už to v praci vobec neviem vydržat a ked si predstavim, že som už na materskej mohla byt.... 😔 o to viac ma to tam nebavi, aj ked viem, že materska je tiež riadny zaberak a nebude to prechadzka ružovym sadom...

kitu
19. jan 2010

simi no tak trochu- ale ved hadam zajtra bude už ok... a čo sa týka toho snenia ja som tak uplne že napodobne snilko ako vyšitý- hlava v oblakoch a ideš... 😀
babulky no ja som tiež asi zavislá na mk, a som rada že si tu svoje problémy možem riešiť s vami...

no moj manželik už čaka na mna v postielke a hra sa s telefonom kym ja vraj domaniačím....no utekam sa k nemu trošku tulkať tak dobru noc vam všetkým a zajtra sa tu vidime... 😀 😀 😀

kitu
19. jan 2010

a ešte som k tej robote chcela- mne sa v nej pači aj ked decka občas nervuju ale mne asi trošku aj bude chybať ked budem na materskej...teda ak budem

ameliejulliette
19. jan 2010

Holky, já jsem taky moc ráda, že to tu můžeme všechno probrat, dnes mám za sebou moc špatný den, jdu ho hned zaspat, jen jsem si vás musela dočíst, dnes jste se rozepsaly 🙂

Sim, jsem moc zvědavá, co se dovíš. Myslím, že Tvá teorie nemusí být vůbec šílená, a ty bradavky... Plus i těhu křivky mají sem tam výkyvy dolů a pokud ovulka nakonec byla... No to je fakt detektivka 🙂

Skippy - Tvůj graf se pořád krásně usmívá 🙂 (poslední 4 teploty mi tak nějak připomněly úsměv 🙂 ), ať mu to vydrží. A Tobě zítra při pohledu na testík taky 🙂

ameliejulliette
19. jan 2010

Kitu: "AŽ budeš na mateřské" 🙂 žádné ak 🙂

simasla
19. jan 2010

správně ameliej. hezky jsi to kitu napsala.. moje řeč.. tak krásnou dobrou noc 🙂 a jestli to nebyl dobrý den, tak honem spát a zítra bude určitě lépe

catrin1
20. jan 2010

ahojte,....tak mrcha stale nikde uz mi to ide na nervi,ani tehotna ani mrcha..uz nech je utorok nech idem gynekologovi.
rano som mala zase strasne vela toho bielo priesvitneho vytoku...neviem co to moze byt.. 😨

lussynka
20. jan 2010

Babyyyyyyy, ja som dnes 29 DC a hrozne sa bojím, že v najbližších dňoch príde tá hrozná mrcha ☹
Ja momentálne totiž nepracujem, takže som doma a celý deň som na MK a nemyslím na nič iné, len aby neprišla a aby sa nám konečne podarilo naše malé babeno...ach jaj ☹

janka13ke
20. jan 2010

lussynka
mne dosla a bolo to sklamanie....takze zaciname odznova. Ja som 4DC

motylek17
20. jan 2010

ahojte babulky,

my sme sa s mm pokusali od jula minuleho roka a stale nic... ☹ som z toho uz riadne zufala... dnes by som mala dostat mrchu... ☹

dufam, ze sa nam podari to tento rok rozbehnut.... 😉

lussynka
20. jan 2010

Hm, to ti verím, že si bola sklamaná...aj ja sa toho bojím...aj keď stále je tu nádej, že pár dni po mrche sa môžeme snažiť znova...

ameliejulliette
20. jan 2010

Lussynka, to je aspoň přístup. To je jasné, že se bojíme, že budeme zklamané, když ms přijde, ale pořád to není konečná. Já mám teda dnes na to takový náhled, protože mám typické předmenstruační příznaky a chystá se to taky každým dnem.
Změnila jsem si pro sebe název tématu na Otehotniem - verím tomu 🙂 To mi zatím bude muset stačit - a není to málo!!! 🙂

Doplnila jsem si do FF jen data předchozích ms, a dole ve Stats mi to teď odpočítává do doporučeného dne testování - až 29. ledna 😠 Tak jsem došla k závěru, že založit si účet na FF je velice ekonomické - ušetřím za zbytečné těhu testy 😀

Skippy - jak to vypadá?

catrin1
20. jan 2010

kocky poradte mi...ostal mi jeden mamatest..mam si ho este robit alebo to uz nema vyznam dneska som 14 dpo..a ak ano kedy ho mam spravit..a k tomu vytoku co mam...pred menstruaciou byva vytok alebo nie?...dnesna teplota ranna bola 36.8..dakujem

skippy7
20. jan 2010

Ahojte,

no....bola to teda poriadne naivita, že uvidim //...samozrejme,že bola iba / ☹ ☹ ☹ .....hned na to som sa rano pohadala s mužom(nevedel o teste).....a v robote to bolo tiež ne prd,lebo som na to stale myslela

pytam sa, prečo,ked sme sa trafili do ovulky,prečo to nevyšlo?? a vlastne prečo by malo? ked predtym mi to trvalo rok a pol, prečo by mi to teraz na prvy šup vyjst??? že ano?!

Amelie...a tebe na FF napisalo ake Score??dole v takej tabulke.....mne tam vyznačilo den testovania až 26.DPO....
teraz už čakam len na mrchu 😠

kitu
20. jan 2010

Ahojte dievčatá,

tak ja som dnes mala hart den, som unavena ...ach jaj najradšej by som spala ale neda sa musim isť robiť veci do školy- teda do roboty, blíži sa polrok a stým neskutočne vela papierovačiek...

ja som ešte stale bez naznaku prichádzajucej ovulacie- teda testik zatial nič nepotvrdil...

skippy aj ja som zvedava že čo?

amelie krasne si tu našu temu prememnovala- presen otehotniem- verím tomu...

skippy7
20. jan 2010

Catrin, keby neprišla mrška, tak by som si ešte test urobila-predtym ako by som šla k Dr., pondelok-utorok...k vytoku sa neviem vyjadrit,žial...

kitu
20. jan 2010

toto je v kel...i skippy ja ked som pisala prispevok tak ten tvoj tam ešte nebol, nechapem sice prečo no ale preto ta moja otazka... že ako si dopadla...

a catrin isto bz som testla pred tým ako pojdeš k dokymu, bo mne ked raz nedošla mrcha a nevedela som či som tehu tak sa ma pytal že či som netestla, lebo že v prvých dnoch to vraj na sone nie je vidieť žče či si tehu alebo nie...

ameliejulliette
20. jan 2010

Catrin, taky bych testla před návštěvou Dr.
Kitu, přeju pevné nervy, já mám naštěstí uzávěrku pololetí za sebou 😉
Skippy, ať Tě muž za nás obejme, a Ty se zkus začít těšit na nové snažení, když vidíš, jaký máš pěkný cyklus. (Mezitím se třeba ještě něco změní, jsi jen 10 DPO, ms ještě nemáš, tak uvidíš.)
Score jsem měla "jen" good, dva dny před ovu, únava materiálu 😀 Ale koukala jsem na grafíky, kde to měli taky tak, a bylo jich těhotenských dooost 🙂

skippy7
20. jan 2010

ano Kitu, ked pišeme naraz, tak to potom vyskoči,že ani nezbadaš...mne sa to stava, že na niečo reagujem a ked to odošlem, tak su tam už ine 2 prispevky....

skippy7
20. jan 2010

Amelie, ja som mala score : high....a vidiš, prd z toho...ale taka malillililililiinkata nadej ešte vo mne žije, kym nepride mrcha mrchovata 😠

ameliejulliette
20. jan 2010

Skippy, mě to mrzí, no... ale když z good je prd, z high je prd, jestli já se nakonec nebudu snažit o low 😎 Já už taky nevím, no...
Jdu vyplenit lednici, jsem jak kyselina 😉

skippy7
20. jan 2010

ja idem na rodinne stretnutie.... 😝 😝 😝 .....majte sa zatial

kitu
20. jan 2010

skippy drž sa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre