Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mabumi
10. mar 2011

@lenuska20 si píš 😉 😀 😀 😀 . ja som mala veľký problém presadiť si byt, svokrovci mali tiež veľký dom, mm mi to doteraz občas vytkne, že sme mohli bývať tam 😔, ale nemenila by som ani za svet 😝 .
ja si myslím, že žena vždy horšie vyjde so svokrou v jednej domácnosti, ako muž. sú nútení menej sa stretávať, predsalen doma viac robí žena... a svokra nikdy nie je mama, vždy zostane cudzou ženou (aspoň pre mňa), a to mám ešte celkom dobrú svokru 😖

gabriellka
10. mar 2011

@mabumi veeeelmi správny názor na svokrovcov. My tam chodíme z času na čas v nedelu na návštevu a stačí mi. Nie že by som s nimi nevychádzala, nikdy sme nemali žiaden konflikt, ale len preto že tam nebývame. Mne keď aj lezú niekedy na nervy ich názory keď sme u nich, tak mávnem rukou a poviem si že nech sa vykecajú a ideme. Ale keby som s nimi bývala tak určite by som si povedala svoj názor a hneď je konflikt na svete 🙂 takto je to omnoho lepšie...

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 vy máte myslím, tiež dvojposchodový, nie? ja myslím, že ked sa robia konpromisy, tak sa to dá 🙂
@mabumi ja mám tiež v pohode svokru, so svokrom je to horšie, to my keby sme s nimi bývali, tak sme už asi rozvedení lebo ja ako @gabriellka neviem ignorovať ich názory a svokra to štve, a dosť rád si do mňa ripne 😠

mabumi
10. mar 2011

@lenuska20
@gabriellka no tak máme ozaj rovnaký názor. úplne 😀 😀 😀 až na to, že ja sa už aj tak niekedy neovládnem.
dobre babuľky, idem ja cyhstať večeru, prišiel mm 😉 dobre sa aj dnes vyspinkajte a zajtra som tu zas

lenuska20
10. mar 2011

@mabumi dobrú chuť 😉 🙂

mabumi
10. mar 2011

ozaj, zabudla som. zajtra mi držte palce, idem na kontrolu do CAR (centra asistovanej reprodukcie 😀 ). ĎAKUJEEEEM 😉

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 áno máme poschodoví Ja som najprv taký veľký nechcela ale zas za tú istú cenu boli na predaj asi 3 na tejto ulici a už len menšie a v horšom stave tak sme vzali nakoniec tento
@mabumi držíme palce
Mne držte na glukotest
@gabriellka ja tiež tak čo sa svokrovcov týka

lenuska20
10. mar 2011

@mabumi držíííme 😉
@lubica69 tak myslím, že to asi potom nebolo o čom....dnes pýtajú nehorázne ceny za domy, to by si človek už radšej aj postavil, keby nepýtali také pálky aj pozemky...už nevedia, čo majú pýtať...takto nás to bývanie vyjde lacnejšie, a ani do opráv nedáme až tak strašne vela peňazí...

gabriellka
10. mar 2011

@mabumi ja sa zatial ovládam, ale my sme svoji necelé 2 roky. Tak ked to bude 5 - 6 ako ty tak asi sa ani ja nezdržím 😀 a zajtra daj info, budem na teba myslieť, nech to dobre dopadne 😉

gabriellka
10. mar 2011

@lenuska20 tak v tých cenách bytov, domov, pozemkov máš absolútnu pravdu...je to šialené. bez hypotéky neni šanca bývať vo vlastnom a to zdieranie od bánk je tiež choré... 😠

lenuska20
10. mar 2011

@gabriellka ved to, a my sme teraz z jedného platu, takže by sme to nijako neutiahli, tak aj preto je zatial pre nás výhodnejšie takto...a vlastne v podstate nám ani nič iné nezostáva... naši síce majú jeden pozemok vo vedlajšej dedien, ale problem je v tom, že ani jeden tam ísť nechceme...nič tam nie, bola by som o niečo dalej od nitry aj tak viem, že by som bola potom stále tu u našich, lebo tá dedina sa mi vôbec nepáči. inak my sme tiež svoji len necelé dva roky...ja sa nezdržím len kvôli tomu, lebo viem že jemu robí radosť, ked do náš môže rýpať a mne to vadí...

mabumi
11. mar 2011

@gabriellka
@lenuska20 no ja mám už len svokru, ale svokor bol kľuďas (teda keď si zvykol, že jeho syn je ženatý, čo bolo asi tak po 2 rokoch), ale mala som ho v podstate rada. svokra je dobrá, ale tým, ako nám chce dobre, sa do nás až príliš stará a všetko by nám radila, ako máme robiť, alebo by to najradšej sama urobila 😠 . niekedy sa nezdržím, mám z toho nervy 😠 .
a tie pozemky, byty a domy, k tomu by som sa vedela vyjadriť..... 😠 . Ale už mám stresov až až, tak radšej na to nejdem myslieť.
10:30 som objednaná, tak potom dám vedieť aký ďalší osud ma čaká 😖
@lubica69 tebe držím palce na glukotest, ale určite bude OK.

lubica69
11. mar 2011

Ahojte dievčatá
Prišla som Vás len pozdraviť a zaželať pekný víkend
Dnes som bola na glukoteste a bolo to OK Výsledky v stredu Prišiel mm na víkend tak sa idem venovať Zatiaľ pa pa

gabriellka
11. mar 2011

@lubica69 aj tebe a všetkým ostatným želám krásny víkend... Má byť krásne počasie, tak si ho vychutnajme 😉

gabriellka
14. mar 2011

toto čo toto? ako toto??? od piatku žiadne príspevky? nič ste nezažili cez víkend? už vykuklo prvé slniečko už vás nebaví sedieť za počítačom, že? 😉 tak vám želám pekný dníček...
@mabumi no ako ste dopadli v CARe?

mabumi
14. mar 2011

ahojte kočky, tak ako ste víkendovali? ja konečne na stavbe, tak som sa narobila, ale už som to fakt potrebovala, dostať zo seba trochu stresu. v piatok kontrola nedopadla moc dobre 😒 , tak zas musím len čakať a čakať do nekonečna ako sa to bude vyvíjať 😠

lubica69
14. mar 2011

Ahojte kočenky
Ako ste víkendovali?
My celý víkend na záhrade Som si predsádzala zeleninku Včera sme aj grilovali No super počko bolo 😎
@gabriellka veď to keď bolo tak pekne
@mabumi juj moja tak to ma mrzí 😢 Ale neboj raz sa to podarí

mariro
14. mar 2011

@lubica69 ja som tiez dopadla na glukoteste OK 😉 ,nebolo to az take strasne,dalo sa to vydrzat. 😉
Bambula kope o 106 stale,az ma niekedy tak boli brucho ze musim polezkavat a dost odpocivat 🙂 a v noci niekedy veru neviem na ktoru stranu sa otocit ,lebo ani tak dobre ani tak 😉 ,ale vzdy akosi zaspim,treba len vydrzat 😉 .
No my sme vikendovali celkom fajn, v sobotu sme boli na opackach u bratranca a v nedelu sme mali majstrov a sme dotahovali posledne veci a predstavy okolo pristavby.Je to aj kopu papierovaciek ale uz je to rozbehnute a bude klud.Uz aby to bolo hotove. 😉 😉 😉
@lenuska20 a coze si mala aku depku?

lubica69
14. mar 2011

@mariro ahoj moja
A už máš aj výsledky z toho glukotestu???
Ja mám výsledky až v stredu si volať

mariro
14. mar 2011

@lubica69 ano hned som mala, okamzite...mali glukomer digitalny, ziadne cakanie 😉 ...3,48 tusim som mala, a horna hranica ze je 7,7 ,tak nejako tusim

lubica69
14. mar 2011

@mariro aha To ti z prstu brali,že? 😢

mariro
14. mar 2011

@lubica69 ano z prsta

lenuska20
14. mar 2011

ahojte dievčatá, oddýchnuté po víkende?
@lubica69 vy ste už aj grilovať stihli?krásne bolo cez víkend 🙂
@mariro aani ti neviem, nejak mi bolo smutno, mala som pocit, že nič nestíham...ale už je to lepšie...
@mabumi moja to ma mrzí, tak dúfam že sa čo najrýchlejšie podarí a bude švetko ok 🙂
@gabriellka málo času bolo cez víkend 😀

my sme boli cez víkend na tých lord of the dance, čistá nádhera...stálo to za to 🙂
ja som sa odhodlala, že zajtra idem za školitelom s tou časťou bakalárky, ktorú už mám a poviem mu, že som tehu, nech teraz odo mňa nečaká nejakú rýchlu robotu, lebo sa posledné dni necítim nejak najlepšie...držte palce, aby ma neprizabil, že mám toho tak málo 😅

v sobotu ma tiež chytila hrozná migrena, myslela som, že to vydržím bez tabletky, ale nedalo sa, tak som nabehla hned do prvej lekárne v ba, ktorú som našla a lekárnička mi dala acylpirin...vraj v prvom trimestri by som paralen nemala 😕 no a dnes ma to chytá zas, tak pôjdem asi skoro spať 😠

jaaaj a ešte, dnes mi prišli šaty, sú krásne a vtesnám sa do nich aj na promocie s bruškom, lebo sú super volné 🙂

som nejak rozpísala 😀 a vy sa ako máte kočky?

lubica69
15. mar 2011

Ahojte dievčatá
@lenuska20 moja tak migréna???NO ja by som si acylpirin v žiadnom prípade Neviem neviem či ti dobre poradila A prečo v BA v lekárni?S bakalárkou držím palce moja
A dnes sa ako cítiš???

lenuska20
15. mar 2011

@lubica69 čoo? ten som nemala? 😕 ale to som len jednu tabletu, hádam sa nič nestane, a čo si mám teda radšej dať ten paralen? bože každý inak hovorí, teda v každej lekárni inak 😠 lebo sme boli vtedy na tých lordov a boli sme v ba celý deň ... no ja už bakalárku pomaly ukončievam, teda literárny prehlad, akurát idem za školitelom...no dnes mi je čo ja viem, posledné dni sa necítim nejak najlepšie, unavená som a tak...a stále mávam také predmenštruačné bolesti, to je normálne? je to rozťahovanie maternice? ja sa tak bojím toho budúco týždnového utz...a ty sa máš ako?

lubica69
15. mar 2011

vlenuska20 mojka neboj Jedna tabletka ti určite ublížiť nemôže Len acylpirín je podľa mňa svinstvo Ja by som si ho nedala ani netehu Ale zas všetky lieky sú svinstvo No ak ťa bude zas hlava ja by som si teraz dala paralen
Moja a tie bolesti sa ti maternica rozťahuje a bábetko si miesto robí 🙂 Nebojkaj 😉

mabumi
15. mar 2011

@lenuska20 ahoj, ja keď som bola teraz na to IVF, a bolelo ma brucho, tak mi docent (a to je ozaj odborník riadny) povedal, že jedna tabletka denne proti bolesti (samozrejme bežná tabletka - napr. ibalgin, anopyrin a pod., nič ťažké) nemôže dieťatku ublížiť 😉
a to ostatné, čo popisuješ, je normálne, neboj sa. len nedvíhaj ťažké veci, nenaťahuj sa a všetko bude OK.

lenuska20
15. mar 2011

@lubica69 tak som rada, že je v poriadku, nech si spraví tolko miesta kolko chce, len aby malo pohodlie 😀 no tak teda ostanem radšej pri tom paralene, ked v každej lekárni mi hovoria inak 😠
@mabumi som sa trocha zlakla 😅 ja som si nič ani nechcela dať, ale tá celodenná bolesť sa už nedala vydržať a len sa stupňovala, keby som bola doma, by som si aspoň lahla 😖

ako ste sa dnes dnes mali babulky?

mne je dnes dosť nanič, zle mi je pomaly celé poobedie a hrozne by som spala, tak dnes to skoro zalomím

a aspoň trocha sa teším, lebo školitel nemal žiadne velké výhrady k tomu, čo zatial z bakalárky mám a už mi dal aj podklady na zhodnotenie jednoročných výsledkov, takže môžem makať ako včielka 🙂 a ešte ma potešil tým, že môžem na externom uňho aj dalej pokračovať s diplomovkou 🙂

lubica69
15. mar 2011

@lenuska20 tak dobre moja
A kľudne veľa veľa oddychuj Určite to bude baba keď si takáto unavená Aj ja som bývala
Idem už aj ja Dopozerať panelák a dobrú 😀

lenuska20
16. mar 2011

@lubica69 no babe by som sa mooc potešila, vždy som chcela prvé dievča 🙂 ako sa dnes máš? ja si asi pôjdem nachvílu oddychnuť, lebo ma zasa láme a potom sa pustím zas do bakalárky...
ktorvie čo je s maťou...sa tu už pekne dlho neukázala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre