Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

misinn
16. mar 2010

inak ja by som tiez prijala dvojicky 😀
sante..ale pocula som aj o pripadoch ze mali dve ciarky a nakoniec nic z toho..aj ked ja pouzivam mamatesty a tie su zevraj najspolahlivejsie....inak aj moj doktor mi povedal ze mam zvysenu sliznicu ako na zaciatku tehu...no na ultrazvuku by to aj tak nebolo vidiet lebo je este skoro...

sante
16. mar 2010

necháme sa prekvapiť 🙂 ale ja som teda ešte nepočula že čiarka sa objavila aj ked tehu nebolo 😖

ela19
16. mar 2010

misin, snazime sa dokopy 10 mesiacov ale od zac. roka poctivo meriam a sledujem 🙂
Ty ked mas na teste aj druhu ciarku, ale slabucku tak si sprav este jeden testik, tak o 4 dni, aby bola istota, to vydrzis 🙂

sante
16. mar 2010

ja som tiež chcela dvojičky ked som bola prvý krát tehotná, no teraz by som to nechcela už 😀

ela19
16. mar 2010

sante, ja som si akurat minuly tyzden pisala s jednou babou tu na MK, ona dala do fotoalbumu test na ktorom boli 2 ciarky a na dalsi den tam nebolo nic, tu je link na jej album

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

misinn
16. mar 2010

sante, veru nechame sa prekvapit 😀
ela spravim si urcite, u mna je skor to problem ze nevydrzim mozno a spravim si aj skor...
to je ta sranda na tom ze my sme sa s muzom chceli zacat snazit az niekedy v lete...no robili sme to prave cez ovulaciu a sli sme naplno, na com sme sa ani nedohodli ale co uz s nim 😅
prve dietatko sa nam tiez podarilo tak ze nam raz uslo...zeby to bolo tak aj s druhym?to sa mi nechce verit..

larmimi
16. mar 2010

sante Dakujeeem !!
baby ja som teraz stihla odbehnut do banky vlozit...som rychla, ze? 😉

misinn
16. mar 2010

larmini tak to teda si 😀

sante
16. mar 2010

ty vole, díky Ela, kebyže to nevidím, tak neuverím 😖

misinn
16. mar 2010

ja som si tiez pisala dnes s nemko, aj mne to vravela s tym testom prave preto som o tom vedela...ale zas ostatne baby mi vraveli ze to bolo preto ze tie testy vraj neboli velmi dobre...zatial najlapsie ohlasy su na mamatest 🙂

larmimi
16. mar 2010

ELA 19. ano to je KLara, ona je v teme tehotensky test..idem ju sem zavolat...to je sila co s nou tie testy robia ! 😠

larmimi
16. mar 2010

nie pardon, je to nemko...

larmimi
16. mar 2010

misinn ty si ako ta ceresna 😉

larmimi
16. mar 2010

alebo jablon? co dobre rodi ,hihi

misinn
16. mar 2010

larmini toto som nepochopila 😀 😀

larmimi
16. mar 2010

takze kto sa pridava k piatkovemu testovaniu?? (okrem mna samo) 😉

larmimi
16. mar 2010

misinn to sa hovori ked je dievca dobre plodne, ze je ako jablon, ta plodi kazdy rok🙂 ze nemas problem s otehotnenim 🙂

misinn
16. mar 2010

larmini, ahaa to s tou jablonou poznam 🙂 len ty si povedala ceresnu a ja mam asi velmi dlhe vedenie ze som to nepochopila 😀 😀 😀
inak sa k tebe pridavam s tym piatkovym testovanim... 🙂 🙂 😝

ela19
16. mar 2010

aj sa pridavam na ten piatok 🙂

larmimi
16. mar 2010

tak uz sme dve...aj ked ja som len 9/10DPO riskujem sklamanie ale aspon si dam s testom na par dni pokoj🙂

larmimi
16. mar 2010

uz sme tri (ELa 🙂 )

misinn
16. mar 2010

larmini, kazda riskujeme sklamanie...21 by mi mala prist mrcha...no uvidime ze co bude..

larmimi
16. mar 2010

misinn no pockaj, ked si ty len o den s mrchou predo mnou a uz ti vysiel pozit.test? kedy si mala ovu? asi mas iny cyklus ako ja ...

misinn
16. mar 2010

larmini, mne zacala posledna mrcha 21.2 tak si myslim ze by mi vtedy mala zas prist...a pozerala som to aj na nete, nasla som si ovulacny kalendar a vyslo mi ze som mala ovulaciu, 5,6,7 a neviem ci aj 8 to si niesom ista...a robili sme to 6.3.2010

larmimi
16. mar 2010

ahaaaaa, mne zacala mrcha 17teho....ale ovu som mala zrejme 10teho alebo 11teho...pretoze rano 11teho som mala zvysenu teplotu a ovu bolesti...ale hovori sa ze sa plodne dni su aj par dni pred zvysenou teplotou...ale u mna to bolo asi az 11teho...usudzujem kvoli tym bolestiam...bola by som rada keby sa mylim a mozem testovat uz dnes !! haha

larmimi
16. mar 2010

ja by som chcela kratsi cyklus tiez...lebo mam najdlhsie cakanie !!

misinn
16. mar 2010

larmini, ked ti zacala mrcha 17 tak potom by si mala mat skor ovulaciu...a preco si teda myslis ze ti pride mrcha 22?
ci nechodi ti presne?
lebo mne chodi kazdych 28dni..

larmimi
16. mar 2010

mne az kazdych 34..minuly mesiac dokonca na 35ty...
no, aj mne sa zdala ovu trosku neskoro, ale podla teploty to tak je...

misinn
16. mar 2010

ahaa no tak to mas potom dost zaujimave, ja by som ani nevedela kedy mam ovulaciu...

larmimi
16. mar 2010

baby ja koncim v praci, tak vas zdravim vsetky, a zajtra rano som tu ako na koni, zatim pa 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre