Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
23. mar 2010

Ahoj holky, tak teplotka šla dnes nahoru, tak snad se udrží. Jinak snažilkovali jsme ráno a večer to ještě pojistíme.. ale podle toho, jak mě bolelo večer bříško, tak si myslím, že ovulace byla tak kolem desáté večer a ráno je to asi už pozdě.. kdo ví...
No a nela ? Ta má vždycky krásné grafy.. jen je mi záhadou, proč nikdy neskončí těhu..

vecernice
23. mar 2010

ahoj holciny, tak jsem zpatky z lyzovacky v Italii, jen nejak nemam silu docitat. jen jsem projela nasi tabulku, abych byla trosku v obraze 🙂
jinak ja tento mesic ani nemerim (tedy asi udelam par zkusebnich, abych vedela, kde se nachazim 😀) a ani se snazit nebudeme. takze hlavu si krasne vycistim, ono jen to nemereni je strasne prijemne 😉 a od kvetna zase zacnem usilovat o rozsireni nasi rodinky. moc vam drzim palce, at vam to vyjde uz tento mesic 😉 musime rady nasich tehulek pekne rozsirit 😉
krasny den, tady sviti slunicko,tak vsechno vypada tak krasne optimisticky 😎

larmimi
23. mar 2010

ja som sa rozhodla, ze to necham uplne na nahodu, pretoze dcera ma 4roky, este dva aj cosi roka v skolke, a ked pojde do skoly by som chcela byt na materskej...aby nemusela chodit sama zo skoly budem ju cakat s kocarom...a mam klud...otehotniem, neotehotniem...obe varianty su ok 😀 😀
som si to vyriesila,haha

larmimi
23. mar 2010

aj tak som to este dobre nepochopila, PRECO zena neotehotnie..ked nie je chranena a este k tomu aj to snazenie...a ked su obidvaja zdravi...ake su na to nazory? ved ked sa niekto pocucma na diskoteke a je tehotna..

zabka1003
23. mar 2010

Ahojte baby, môžem sa k vám pridať?
My už máme jednu dcérku a teraz sme sa začali snažiť o druhé mimi...
všetkým želám nech sme čím skôr tehulky 😵

larmimi
23. mar 2010

zabka a kolko sa snazite? 🙂

misinn
23. mar 2010

ahojteee, tak co mate nove? larmini ako teda necitala som si prispevky dozadu tak neviem co je nove

vlocka001
23. mar 2010

Neviem kde to mám napísať. Potrebovala by som poradiť. Som po 2 mesiace po potrate. Doktorka mi zistila že mám cystu. Chcela by som sa opýtať neznamená to, že nebudem mať deti?

misinn
23. mar 2010

vlocka neboj sa ja som mala cistu pred mesiacom, doky mi pichol injekciu a praskla mi a uz tam nic nemam...neboj to je nic... 😉

vlocka001
23. mar 2010

ďakujem. priateľ ma nastrašil tak som nevedela čo. Doktorka z toho nič nerobila. Takže môžem byť pokojná.

zabka1003
23. mar 2010

Larmimi teraz tretí mesiac...

Vlocka určite to neznamená, že nebudeš mať deti..lekárka by ti mala upresniť o čo presne ide, o akú cystu..lebo niektoré zmiznú aj samé bez liečby, niektoré sa operujú..záleží aká je..

larmimi
23. mar 2010

misinn, nove je to ze vsetky nase testy co sme tu boli negativne...a ja som sa rozhodla ze mi to nevadi, ze kludne mozem otehotniet aj o rok, aby som stihla malu ked pojde na zakladnu...a ja budem na materskej

larmimi
23. mar 2010

takze uz som napoly snazilka 😉

vlocka001
23. mar 2010

Lekárka mi povedala, že sa tvorí z nedostatku vitamínov. takže musím papať vitamíny.

misinn
23. mar 2010

vlocka vidis to som ani nevedela 🙂 🙂
larmini, dobre si sa rozhodla
vies v mojom pripade je to ine lebo ja dietatko nemam a velmi by som uz chcela..ale keby som bola v tvojom pripade tiez by som to tak brala 🙂

sante
23. mar 2010

ahojte a v prvom rade blahoželám misinn, už máš v pase napísané týždne, čiže už to máš isté 🙂

misinn
23. mar 2010

sante dakujem 😀 😀 tesim sa

sante
23. mar 2010

teším sa s tebou a držím silno päste ;) a kedy ideš lekárovi, už si objednaná?

misinn
23. mar 2010

sante asi pojdem az o tyzden...vo stvrtok ideme do tatier a v nedelu vecer prideme, tak pojdem az buduci tyzden..myslim ze sa nemusim ponahlat ved asi este nebude pocut byt srdiecko

sante
23. mar 2010

no ja som bola pri prvom tehu v5-6tt a doktorka ma div nevyrazila z ordinácie. síce som ju vymenila za lekára, ale myslím že vhodný tt je 6-7 🙂 tak nech všetko dobre dopadne a dávaj si pozor na seba 😉
och. normálne závidím 😅 ale v dobrom samozrejme 🙂

maricom
23. mar 2010

amelie rozmýšľam aj ja nad tým preseedom, pretože ak mi tie baktérijky pokakali mikroflóru tak možno mi to pomôže, lubrikant sme občas používali, aj keď na ňom bol písané, že spermicídny práve nie je... no uvidíme - dočítala som sa, že obsahuje len 6 balení, to je akože 1 balenie na jedno použitie? Ale ajtak by som to aspoň skúsila. 😉
Ráno som vstala s takou ms, že som liezla rovno do sprchy, cítim sa ako na jatkách... musím doplniť železo lebo to somnou sekne... zajtra aj na tú diabetológiu, že braj zas budem musieť chľastať tú sladkú vodu, ja sa z nej asi dogrckám, neznášam sladké na lačno, blééééééééé 😝 😝 😝
pikoška, poznáte programček na www.womanbook.eu ? ja si tam zapisujem, možno je to niečo ako fertilitifriend... a tam som si nahodila ms a vypočítalo mi že mám 66dňový cyklus, ovulku mám čakať okolo 24 apríla a najbližšia ms 27 mája ... tak to vyzerá, že ja som už úplne v prdeli
😀 😀 😀

misinn
23. mar 2010

sante, no mne to tak vychadza ye ked pojdem v pondelok tak budem v siestom tyzdni aj par dni...
dakujem davam si pozor, uz aj kyselinu listovu papam 🙂 🙂

larmimi
23. mar 2010

misinn a kam idete? my sme boli minuly vikend v liptovskom jane 😉

sante
23. mar 2010

Maricom, vyskúšam 🙂 takže už aj ty začneš nový mesiac snaženia...
ja mám tiež už kyelinu listovú kúpenú, dúfam že ju začnem užívať skor ako nastane EXP doba 😀

misinn
23. mar 2010

larmimi ideme do podbanskeho 🙂 🙂 tesim sa tam ja som uz straaasne dlho nebola v tatrach
a ako bolo? ake bolo pocasie?

larmimi
23. mar 2010

bolo vyborne, ja som si hlavne uzila bazen lebo strasne rada plavam...my sme stihli este sneh takze to bolo este take zimne🙂
vidis, ty uz tam budes s babom v brusku, len aby ti po ceste nebolo zle !! 😉

maricom
23. mar 2010

sante, vlastne ano, v podstate, v máji bude vlastne rok čo sme sa prestali chrániť, a nechali to tak v pohodičke od augusta sme išli na to s úmyslom, no a len od januára sledujem čo sa deje v mojom tele, to womanbook je celkom fajn, dá sa tam aj teplotka zapisovať, ale nemeriam tak neviem povedať, čo všetko tam vyhodnocuje, ja si tam píšem váhu je to fajinské sledovať krivku ako to pomaly zo mňa lezie dole, alebo občas vybehne späť hehe

jaj ako vám je dobre dovolenkárky, ja rozmýšľam kam v lete, a som niekde na vážkach medzi rajom a terchovou, obehané máme tatry nízke aj vysoké, ždiar, zuberec... také hľadám aj na prechádzky a túry, niečo historické a kultúrne, možnosť plávania (aj v širšom okolí)

sante
23. mar 2010

maricom, budem si to aj ja veru sledovať 🙂
my chceme ísť v lete tiež niekam na dovču, ale ešte sa uvidí kam 🙂 ja som zasa s mužom nie velmi na túry, takže najkor to bude voda 🙂

larmimi
23. mar 2010

no, treba si to aj tak povedat, ze ked nebude babo, tak aspon dovolenka..lebo napr. k takemu moru letecky by som to s bruchom neriskovala...
co na to vravia lekari ked sa nedari otehotniet?

misinn
23. mar 2010

larmimi ja dufam ze tam nebude velka zima bojim sa aby som neochorela...no dufam ze v aute to nejak prezijem 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre