Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ela19
25. mar 2010

govi, ale vies co ma desi najviac? Ze ja som nemala pocit, ze by som to nejak extra prehanala, ale zrejme ano 😒

govinda
25. mar 2010

ela, to všetko podvedome....

drzkosa
25. mar 2010

no ja radsej skoncim lebo myslim ze je to na skodu takto to sledovat hm?

ela19
25. mar 2010

Baby ja uz dlhsiu dobu hladam na nete a neuspesne. Chcela by som vediet ake konkretne látky skodia v tehotenske na plod. Myslim take co obsahuju kremy na tvar alebo kozmetika. Neviete niektorá?

simasla
25. mar 2010

ahoj holky - díky za přesun dolů - téda tam jsem ještě nebyla
no a jinak já mám také pěkné příznaky - ale myslím, že je to progesteronem, který jsem nemívala tak vysoký, bo se mi nevytvořilo žluté tělísko.. večer mě slušně bolí bradavky.. a čůrat také lítám...
ježiš jak já bych ráda, aby to bylo těhu 🙂

govinda
25. mar 2010

ela, tak konkrétne neviem 😒
simasla, tak držím palčeky, nech to vyjde 🙂

larmimi
25. mar 2010

simasla aj mna tento mesiac nenormalne boleli a stipali bradavky..a to ma nikdy pred tym neboleli...a predsa prisla mrcha 😉
ja len tak, aby sme si nenahovarali lebo tehu priznaky su az tak v druhom mesiaci, niekedy v prvom

govinda
25. mar 2010

larmimi, jednoducho psychika je fakt silná 😒

dankadina
25. mar 2010

no ja som pri prvom mala tehotenske priznaky hned a boli také ako by mala prist mrcha, tak som si aj myslela, že pride ale neprišla. Teraz sa chystame na intenzivne snažilkovanie dnes som 11 DC takže budú plodné dni, tak nam držte palce nech ta naša kristinka ma už bračeka alebo sestričku 🙂

larmimi
25. mar 2010

presne, aj vcera mi bolo zle, aj na vracanie...a to mam mrchu...keby som dufala , tak uz by som to pripisala tehu priznakom. Najlepsi priznak je taky, ze ak mavate pred mrchou pocity, alebo bolesti brucha...a tie sa nedostavia...to je priznak !

josie3331
25. mar 2010

larmimi presne ako hovoris, keby nemam menzes, tak si hned robim test 😀 napinalo ma, krutila sa mi hlava.... nie je to tym pocasim? nejake to je divne, ze to mame vsetky 😅 😀
ja som pridala nejake kusky do bazaru, uvidim, ci mi ich nebloknu, predsalen to nie su detske vecicky....

a vy ako? praca, volno? alebo ako sa inac mate...

duratlicka
25. mar 2010

Môj manžel sa smial, že som tehotná každy týžden, teraz sme si dali pauzu a aký kľud, celkom fajn pocit. Len aby nám tá hypotéka vyšla, ešte budú tieto mesiace riadne stresy. Ale snáď všetko dobre dopadne.
Vy už máte vlastné bývanie, či ste v podnájme?

josie3331
25. mar 2010

no my prave prerabame byt za 2 mesiace by sme sa mohli stahovat....ale hypoteka je na mojich rodicov, nam by ju nedali...takze dost velka pomoc nastastie...

duratlicka
25. mar 2010

Tak to je fajn🙂 A to si chcela s bruškom prerábať a sťahovať? Veď aj tak dobre, že ešte nie je, nie? My sme to preto odložili.

larmimi
25. mar 2010

my mame vlastny 3izb.byt...
duratlicka aj ja som vymyslela pauzu na december, tak som zvedava ako to dopadne, lebo nemam stres a ocakavam mrchu bud. mesiac s usmevom..aj sa chranite?

larmimi
25. mar 2010

inac my sme sa stahovali ked som bola v deviatom mesiaci, aj som vykladala taniere z krabic a tak 😀

josie3331
25. mar 2010

brusko by vtedy este nebolo mozno malicke.....horsie to bude so stahovanim, dvihanim velkych krabic, ale ved su aj pomocnici nie 😀 budem moct aspon lahsie prace robit, fuuuj ale som leniva 😀
ja kaslem na vselijake co kedy ako, strasne som chcela este minuly cyklus otehotniet, by som to mala lahsie s VS, by sa mi skusove nekrylo s porodom 🙂 ale mne antikoncepcia sluzila ako aj ochrana proti cystam, teraz ked som nechranena, tak som viac nachylna, co teda ked sa na tym zamyslim, tak nie je moc dobre, tak sa musime s tym otehotnenim trosku poponahlat..... takze so snazenim neprestaneme, proste.......babo k nam pride, ked sa mu bude chciet a spekulacie mu nepomozu

larmimi
25. mar 2010

josie, ano...treba na to pracovaat ! 😉

josie3331
25. mar 2010

a ty nevymyslaj s pauzou, to nebude ziadna zabava netestovat s tebou a taaak 😀

larmimi
25. mar 2010

josie haha, zase utrpenie na konci mesiaca, co?? 😀 😀 kedy mas datum mrchy?? ja na 26.4. dalekooooooo

josie3331
25. mar 2010

tazko povedat, cykly mam coraz dlhsie, takze presne ti neviem povedat.... no nesmej sa a makaj so mnou 😀

larmimi
25. mar 2010

inac aj ja som mavala najskor 31 dnove a posledne tri mesiace su to 34-5 dnove..hruza des, tak dlho cakat...potom by mi ale vysiel termin porodu na 28.12. 😅

josie3331
25. mar 2010

mne na ten isty den, tak bude to take zvlastne, ale len tak mesiac snazenia vypustit..co ja viem, keby mam zaruku, ze sa dalsi mesiac podari, tak dobre, ale inak by sa mi to nechcelo, lebo tu zaruku ti nikto neda

amigaa22
25. mar 2010

ahojte,

je v tejto teme niekto, kto uzival Bravelle? mate s tym nejake skusenosti? zacinam prve ivf a picham bravelle a zistila som, ze skoro nikto to nepozna.....tak som z toho statocne nervozna. kazda info potesi 🙂

dakujem

govinda
25. mar 2010

duratlicka, my máme 3 izbový byt na hypotéku 😒 . No a zatiaľ neprerobený, ale aj to bude 😀
amiga, nestretla som sa s tým 😒

larmimi
25. mar 2010

amiga...ee...nepoznam 😉
josie, presne to hovori moj manzel, ze teraz preskocime, a potom sa zas nebude darit, a budeme si vycitat ze co ak ten april by bol zrovna uspesny...ale ja neviem...ja som proste este v tom ze to raz pride a podari sa...ved akoby to bolo...

duratlicka
25. mar 2010

Amigaa na ivf som nebola, takze napodobne.

Tak ja hoci som lemra si to chcem prestahovat pekne sama, lebo rozkazovanie mi moc nejde😀 Takze sa pekne chranime, prestahujeme, oslavime 1. vyrocie svadby a potom niekedy snad aj babo bude. Len to meranie teploty ma ohromne bavi, tak som v tej tabulke😀

ela19
25. mar 2010

Baby, ja som práve rezervovala velkonocnu dovolenku v Taliansku, povedali sme si s manzelom, ze je cas vypadnut. Tak ideme na 6 dni. A rozhodla som sa, ze si neberiem ani teplomer ani ovulacne testy 🙂

duratlicka
25. mar 2010

Juchu, bude talianske babo🙂 A bude miesto mliecka pytat pizzu😀 O co, ze prides tehotna?😀 Ked je clovek v takej pohodicke, klude, tak to asi skor vyjde.

govinda
25. mar 2010

ela, skvelý prístup 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre