Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

govinda
25. mar 2010

a čo sa týka mien, stále dilema (ako keby som to už musela riešiť 😀 ).
Mne sa pre dievčatko páči Emmka, Nela, Laura
A chlapček - Kristián, Lukáš, Jakubko
No ale kým budem tehu, tak sa to x - krát zmení 😀

sante
25. mar 2010

no presne, my sme mali tiež kopu mien a až mesiac pred porodom sme sa zhodli na mene, ktoré za tých 8 mesiacov nebolo ani vyslovené 😀

zabka1003
25. mar 2010

Aj ja držím palce Govi, nech je táto úspešná..
Ale máš to ťažké veru..kým nám ostatným je dlhý 28-dňový cyklus čakať na MS, tak ty si niekde v polovici a čakáš raz toľko 😒

sante
25. mar 2010

Miška je už po spánku, tak idem sa jej venovať, papa a pekný deň 🙂

sante
25. mar 2010

Govinda a držím päste 😉

govinda
25. mar 2010

kočky, ďakujem. Ja to nejako extra neriešim, nepomôžem si. Akurát som začala užívať FEMI kvapky - bylinné extrakty na vaječníky a začala som riešiť štítnu žľazu. Hádam to bude v tom a dá sa to dokopy.
Idem ešte vyskúšať normálny ovu testík, či sliny neklamali 😀 . No moc tomu neverím 😀

zabka1003
25. mar 2010

Govi, tak to som zvedavá, daj potom vedieť..

govinda
25. mar 2010

dám vedieť. Mikroskopík nebol celý papradie, ale väčšia časť áno, tak predpokladám, že by podľa doho mohlo byť pred ovu - teda ak sa naň dá spoľahnúť. No ja som skôr neveriaci tomáš a verím v podstate len teplote 😀

stephani
25. mar 2010

čauky holky tak jsem byla dneska u gyndy.Věřila jsem si a vyšlo to jsem těhulka.

majcika
autor
25. mar 2010

2 tyzden????? 😖 a to ti zistili ako????? 😕 😕 😕

maricom
25. mar 2010

steph gratulujem!

No, že by som skúsila ten mikroskopík? hmmmm, topiaci sa slamky chytá.....

Ja som rozhodla o Laurike keď som bola v 23 tt na 4D utzv. Vtedy sa ma doky opýtal ako má pomenovať to cd, či moje dieťa alebo či už máme nejaké meno - tak som povedala Laura a bolo rozhodnuté. Druhé ešte neviem presne, clapec Radovan alebo Ladislav po tatkovi, dievčatko Elena, Ela, Nela

skippy7
25. mar 2010

Stephani....2.tyžden....to je blbosť....NAJSKOR to možeš zistit v 4.tyždni

titulienka
25. mar 2010

step...to je prilis skoro ale priiiiiiiiiiiiiiilis skoro..a ako ti to vlastne zistili ??????

majcika
autor
25. mar 2010

skippy7 ja som tiez tak presvedcena, ved v 2 tyzdni este ani je dost hcg v krvi ani pri krvnych testoch 😝

simasla
25. mar 2010

holky - pokud to ovšem nepočítá step od ovulky 2tt - což by znamenalo normálně 4 tt

majcika
autor
25. mar 2010

no len tak by to sedelo ale i tak mi to je zvlastne lebo na utz nic nevidno v takom nizkom tyzdni tehotenstva a pripada mi to jedine na krv...co vy na to?

titulienka
25. mar 2010

majcika..suhlasim ...ja som bola na krv 15DPO a hcg som mala 990 - zevraj dvojky 😅 😅 no uvidime na usg idem 9.4....

simasla
25. mar 2010

titu a jak ti je? co nějaké těhu příznaky, máš? jo a chci také takový krásný graf jako máš ty.. 🙂, taky jsem si na ovulku musela počkat.. a dokonce těch pár teplot, co jsem dala neakceptovat jsem byla nachlazená.. máš tam to samé - tak doufám, že i tak krásně skončí ten můj graf, jako ten tvůj...

titulienka
25. mar 2010

simsala ano bola som tiez prechladena a preto som absolutne neratala s tym , ze to tento mesiac moze vyjst ....
nie tehu priznaky absolutne ziadne..okrem tehu testov a krvy 🙂 ..tak uvidime....ako to bude dalej

titulienka
25. mar 2010

a drzim palceky aby aj tvoj grafik skoncil pekne zelenou 🙂

ameliejulliette
25. mar 2010

No holky, vy jste toho dneska nakecaly.. 🙂 Sim, hurá, jsi v nadějných těhulkách 😵 😵 😵
Já jdu slintat na mikroskop taky, abyste věděly 😀 Ale kapradí-nekapradí, jen tak pro zajímavost...
O naše "divná" jména pro děti se zatím nepodělím, až se to miminko v prosinci narodí, dám vám vědět, jak se jmenuje 😉

simasla
25. mar 2010

čau amelie - to jsou věci viď, kam jsem se to konečně propracovala 🙂 ještě jednou se chci přesunout a určitě víš kam :D
jo a co jsi naslintala?

simasla
25. mar 2010

Jo a jinak jména - holčička Natálka (na tom jsme se shodli oba) nebo Julie či Leontýna (to se líbí mě, ale nejspší to neprojde) a klouček pak Matyáš a nebo Vojtěch

ameliejulliette
25. mar 2010

No to je jasný, ale žádné obavy, přesuneme se tam do konce roku všechny 😉
Já nic jiného než bublinky slintat neumím, právě... 😀 Ale spíš než v plodnosti je problém ve slinných žlázách 😀

maricom
25. mar 2010

viete čo už aj idem hlľadať tie stránky na slintací mikroskop, pre seed a ovutesty aaa čo ešte jaj aj gynex mi dochádza doprdele, už len sponzora... 😝 😝 😝

ak máte skúsenosti s agolutínom, ako vám nabehol cyklus po ňom? je to asi individuálne, že?

govinda
25. mar 2010

ahojte kočeny.
Takže slintací mikroskopík mi ukázal aj papradie - teda buď tesne pred alebo po ovu, ale najskôr pred, teda podľa BT
ovu testík - druhá čiaročka bola slabšia, takže asi nič.
No pre istotu sme to poistili 😀
A ráno zase slintám, uvidíme. Nemám čo stratiť, nie?

maricom, mne pichali sem-tam agolutin na vyvolanie mrchy. Mrcha dorazila cca 7.deň po agolutine a lekár hovoril, že by mala dôjsť do 5 až 10 dní 🙂

govinda
25. mar 2010

jo, a keď nájdeš sponzora, tak nájdi aj pre mňa 😀

simasla
25. mar 2010

maricom - já měla agolutin 2x píchnutý - poprvé přišla mrška 6 den po píchnutí a byla normální, po druhé přišla mrška také 6. den - akorát to bylo jen takové zašpinění a až pak Dr. rozhodl, že to je nový cyklus dle UZV. Takže jesli se ptáš, zda jsem po něm měla následující cyklus v pořádku, tak já neměla a ten další byl ještě delší. K ovulce a tím pádem normálnímu cyklu mi pomohl až clostil.
Jinak holky dobrou noc.. jseem úplně grogy.. jo ještě jsem Vám zapomněla říct, že nám dnes z tiskárny přišly svatební oznámení a jsou strašně pěkná, takže další věc, ze které mám radost 🙂

maricom
25. mar 2010

teraz končím s mršulou, dnes je to 4 DC, prišla na 5 deň po agolutíne, zajtra prehodím tabuľku na nový cyklus, dám 8 mesiac snaženia, už ma to nejako opúšťa to behanie po lekároch, som z toho unavená a stresovaná kvôly výsledkom

simi veľmi ti držím palce 😵

govi, jaj dobre by bolo nejakého, stovka sem stovka tam a materská je raz dva v ...

govinda
25. mar 2010

maricom, to verím, peniažky sa raz-dva rozkotúľajú.
sim, dobrú noc a gratulujem k oznamkám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre