Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenocka80
18. máj 2010

😀 😀 😀 majkal to by bolo super. TAk by si to zacala 🙂 Ja si tiez myslim, ze sa to neda na to nemysliet...ja si naopak hovorim, ze si to privolam, ked na to myslim 😀

zabka1003
18. máj 2010

majka no to je tá najlepšia alternatíva 😉

majkal
18. máj 2010

lenocka, dobrá teória .... asi ju začnem používať 😉

lenocka80
18. máj 2010

skus a uvidime, co z toho vyjde 😀

camelco
18. máj 2010

no tak baby, nemysliet sa na to neda!!! to si len niekto mysli 🙂 ze sa to da, ale my vieme svoje .... lenockina teoria je aj podla mna, ze si to skor privolam, ako nie, ked na to budem mysliet 😀 tak baby myslime pozitivne

camelco
18. máj 2010

dnes sa to vlecie ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 😒

lubica69
18. máj 2010

Ahojte kočky
A ja som myslela,že aj táto téma zanikne keď nik nepísal 😢 A teraz pozerám ako sa to tu pekne rozpísalo 😀
Sante ahoj Tak super gratulujem k tehu No mne november nevydal ale aj tak verím,že sa nám ešte tento rok podarí otehotnieť po všetkých vyšetreniach
Takže už len pozitívne myslieť a bude to všetko ok 😀 😀 😀
Juj a rozoberali ste dovolenky My ideme 2.6 do Tunisu Tak neplánovane kedže tehu nám nevyšlo ale aj tak sa tešííím 😎
No len aby sa to počko umúdrilo 😅

majkal
19. máj 2010

caute babky,

dnes rano zasa pochmurne ☹ uz ma to pocasie unavuje .... som ako neprebudena 😝

lubica, a ake vysetrenia ta cakaju? Vsetky verime, ze sa nam to tento rok podari 😉 Aj ked mna od vcera pochytila nejaka depka v tejto veci .... ale to prejde 😉 Idete do Tunisu? Neboj, tam bude pocasie urcite super - este by nemalo byt na Tunis prilis horuco, tak si to uzite 😉 a naspat sa mozno vratite s fazulkou v brusku 😵

camelco
19. máj 2010

caute koceny 🙂 🙂 🙂 no v tunise v juni bude lubi urcite slnecno, nie ako tu teraz 😖 , doma som vsade pustila radiatory na plno, esteźe kuria - 19.5.2010

lubica69
19. máj 2010

Ahojte Majka musím na hematológiu,genetiku a infekčné Keďže to bolo druhý krát čo som potratila doktor mi povedal,že to musím absolvovať Takže uvidíme Ale komplet výsledky budú až koncom leta takže do vtedy len čakať a dúfať,že to bude Ok A neotehotnieť zatiaľ Ale do Tunisu tešííím Juj Inak počko fakt otras

majkal
19. máj 2010

fuuuha ... lubi .... tak to ti drzim palce, aby bolo vsetko OK 🙂

lubica69
19. máj 2010

Majka ďakujem krásne Ja verím,že bude A vy kedy plánujete?

majkal
19. máj 2010

lubica: no my planujeme uz davno, ale mam endometriozu a teraz som skoncila liecbu, takze cakam, kym sa mi telo spamata a nabehne cyklus. Dufam, ze do konca roka sa to podari, aby sa mi endometrioza nevratila. Takze tak, cim skor, tym lepsie 🙂

lubica69
19. máj 2010

Majka tak držkám veľmi palčeky A čo je to tá endometrióza?Ak sa smiem opýtať

majkal
19. máj 2010

joooj to je na dlhe vysvetlovanie 🙂 Ale ak chces, tak si to precitaj tu:

http://www.najmama.sk/clanok/224772/v-pocati-va...

lubica69
19. máj 2010

Určite prečítam Ďakujem A kedy idete na Korfu?A kam?Grécko je pre mňa naj My sme tam boli keď som bola v 4mesiaci so Sebastiankom tehu Tento rok som chcela Krétu ale kôli tým nepokojom to muž zamietol A Egypt sme pred 2mi rokmi ale raz a stačilo Takže uvidíme ako je v Tunise Odchod máme 2.6 tak sa dúfam počko vyčasí

camelco
19. máj 2010

ahojte babula, tak ja som po obede a teraz by som si najrdsej zdriemla 🙂
majka ... inac ta endomerioza je riadne hnusna 😖 som o tom citala ☹

camelco
19. máj 2010

lubi a kde ste boli v Egypte, my tento rok v auguste, no neviem, grecko je tiez moja srdcovka ale tento rok sa urcite neoplati ...

lubica69
19. máj 2010

Camelco v Egypte sme boli aj s malým Mal rok a pol a v Hurgade v hoteli Hilton long beach Ale v júni Inak je tam veľmi veľmi teplo A vy kam idete?

majkal
19. máj 2010

Ideme 25.6. Tesim sa aj trosku obavam zaroven. My sme si vybrali dovolenku uz v januari - no ale kto mohol vtedy tusit, ze v Grecku to bude taketo. Aj ked na ostrovoch je pokoj. Uvidime, ake to tam bude s cenami. Dali sme si ale all inclusiv, takze ceny ma az tak netrapia. No, hlavne ze oddychneme 😵

lubica69
19. máj 2010

A malý bol zadarmo Dieťa do 2 rokov Teraz už za neho platíme Juj ale to Grécko ma mrzí Som mala vybratú Krétu Tak snáď inokedy Teda najradšej na dovolenku ale materskú budúci rok Sebastián ide od septembra do škôlky tak to by som už bola rada zas tehu

camelco
19. máj 2010

my ideme do Taby ... na hranici s Izraelom a Jordanskom, kedze sme do Izraela chceli ist uz davnejsie tak sa nam to zadari hadam tento rok, aj preto tato destinacia 😀 sa tesiiim. Nemam rada dovcu, kde len lezis na plazi a nic neuvidis, pyramidy musia este pockat
maji a ty sa preco obavas, kvoli tym nepokojom ... sa mi pacilo, ked hovorili ze dovolenkarov sa to nedotkne a uz vyleteli ceny, myslim ze mas pravdu, na ostrovoch by to take ostre nemalo byt a urcite sa dovtedy situacia ukludni a bude to supeeeeeeeer dovolenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

camelco
19. máj 2010

lubi ... kretu vrelo odporucam, tam by som letela aj hned, boli sme, nieco nadherne, zatial jedna z najkrajsich dovoleniek 😀

lubica69
19. máj 2010

Jej Majka tak to hej Tak si to len pekne užite Veď všade je niečo Ešte sa možno ozve islandská sopka a nepoletíme nikam Inak čítala som to a je to teda sila A tebe to zistili teraz?Vidím,že už jedno bábo máš To sa ti prejavilo až po prvom bábätku?Ja som si vždy myslela,že pri druhom tehu bude všetko ok a je to oveľa ťažšie ako pri prvom Vidíte mňa Tak držím veľmi palčeky

camelco
19. máj 2010

verim, ze ked sa nam do dovolenky nepodari tehu, tak nam dovolenka pomoze 😀 a vratime sa traja 😀

lubica69
19. máj 2010

Camelco tak si len dovču užite Hurhada je taká No ako by som to Nieje tam v podstate nič Ešte by som možno Sharm el shake chcela vidieť Ale Krétu určite niekedy Je to môj sen

majkal
19. máj 2010

no ved - ta sopka nam to este moze prekazit 😠
mne endo zistili pred pol rokom. Prve sa nam zadarilo hned po svadbe, potom sme si nechali pauzu a pred dvoma rokmi ked sme sa zacali snazit, tak to neslo. Ale kedze moj dr. nebol velmi starostlivy a nechaval to len tak, tak som sa k tejto diagnoze dopracovala viacmenej sama. Studovala som vsetko mozne na nete a dr. som len povedala, aby ma poslal na laparoskopiu, no a tam to potvrdili.

camelco - v izraeli boli v marci moji rodicia - uchvatna krajina 😉

lubica69
19. máj 2010

Camelco tak to áno Dovča je na to ideálna Aj keď nám to nehrozí keďže musíme absolvovať všetky vyšetrenia Ale potom na tom popracujeme

lubica69
19. máj 2010

Majka budem držať palčeky moja Inak sila,že si na to musela prísť sama A vymenila si toho "starostlivého"doktora?

majkal
19. máj 2010

este nie, ale pracuje sa na tom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre