Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenocka80
20. máj 2010

Tak vystupenie na den matiek si este pockam...My momentalne vonku brazdime mlaky a blato 😝 Behame po mokrej vysokej trave a zbierame slimaky, pavuky, skaly... 😝

camelco
20. máj 2010

to co mate za zabavu? malinky sa rozhodol tieto tvory zachranovat? 😀

lenocka80
20. máj 2010

No vies co, ani mi nevrav...Teraz ho zacalo bavit chodit na miesta, ktore nepozna...a najviac ho bavi nepocuvat ma 😝 Tvrdohlavy barancek. A tak som musela zabezpecit nepremokavy "oblek" , gumaky a chodim za nim, kde sa mu zachce ist...Lebo inak je to len samy krik a hadzanie sa na zemi 😝 😝 😝 No ved uvidite za chvilu 😀

lenocka80
20. máj 2010

A co babulky, uz sa niektora citite tehotna? 🙂

camelco
20. máj 2010

lenocka 😀 ........................ zatial snazilky, ale urcite coskoro buduce tehu 🙂

camelco
20. máj 2010

😀 ja som zachranovala dazdovky 😀
takze ja si to viem zivo predstavit

lenocka80
20. máj 2010

camelco ved aj ja tak, Ja som znasala doma vsetky zatulane zvierata...neviem si predstavit, co urobim, ked mi marek zacne domov nosit macky a pod. 😀

majkal
20. máj 2010

no ja som takymto stadiom "tvrdohlavosti" presla celkom hladko 🙂 ... ale neboj lenocka, bude aj horsie 😀 😀 Moj je teraz pre zmenu prilis mudry a drzy, uz som mala aj v skole pohovor s ucitelkou 😖 Ale nastastie nenadava, len na vsetko odpoveda "mne sa nechce" .... "no a?" .... atd. 😀

camelco
20. máj 2010

baby ... ozvem sa neskor, teraz musim utekat, o chvilu zacina porada ... (kratka - u nasho sefa, znamena niekedy 2 hodiny v tom lepsom pripade ☹ )

majkal
20. máj 2010

... ano poznam take porady .... a najradsej mam tie v piatok o tretej poobede 😠

lenocka80
20. máj 2010

majkal, som sa celkom pobavila, ze "neboj bude aj horsie" 😀 😀 😀 A tvoj uz nejako zavcasu zacina s tymito vetami, nie? Ved to patri do puberty? ci?

majkal
20. máj 2010

no ved to .... mam pocit, ze decka teraz zacinaju s pubertou v 8-ich rokoch .... to ja asi ta prva puberta .... potom pride druha .... no a potom u chlapov aj dozivotna 😀

lenocka80
20. máj 2010

😀 😀 😀 to bolo dobreeeee 😀

majkal
20. máj 2010

moj synator sa boji aj muchy .... bude pobehovat okolo pieskoviska, kym neodleti prec 😀 Potom to niekedy vyzera tak, ze pobehuje stale 😝 😀 Takze verim, ze ziadnych najduchov mi domov neprinesie. Ale jedneho najdusika mame predsa .... takeho maleho hnedeho plysoveho macka. Musela som ho normalne vyprat a asi tyzden spal s nami v posteli. Nieze so synom, ale v nasej manzelskej!!! 😀

lubica69
20. máj 2010

Ahojte kočky Lenocka my sme na tom podobne Dažďovky chrobáky a tak Janda ako ti už kočky radili Ale mala by si sa posadiť v prvom rade s gyndiarom Čo a ako U nás je celkom pekne tak sme von Camelco držím palčeky nech to v CARe dobre dopadne Daj nám potom vedieť Majka že puberta v 8mich Juj nestraš

lenocka80
20. máj 2010

Tak to je pekny najdusik 🙂 Nepyta papat 🙂
Inak ja cakam niekedy okolo pondelka mrsku...no tak som zvedavaaaaaa...Ale tehotna sa veru necitim...Tak tu este asi na cas pobudnem 😀

majkal
20. máj 2010

nestrasim .... by ste sa cudovali, ake pojmy uz ovladaju prvaci. Mna minule skoro piclo, ked rozpravali o sexe, o lesbach a gayoch .... no sok 😕

majkal
20. máj 2010

a to doma nepocul! to priniesol zo skoly .... 😒

majkal
20. máj 2010

minuly mesiac sme mali "hviezdu tyzdna" tak som bola na dve hodinky v skole a este som len vosla do triedy a chalani cez prestavku velkymi pismenami na tabulu pisali SEX 😀 a ked prisla do triedy ucitelka, tak ostatni zalovali 😝

lenocka80
20. máj 2010

Ja som takto ostala sokovana, ked som si na Facebooku pozerala fotky kamaratkynej dcery...asi 11 rocnej...fotky s druhym dievcatom, ako sa objimaju, bozkavaju, kadejake pozy...vymalovane, v kratkych suknickach...no som skoro odpadla...

lubica69
20. máj 2010

Lenocka kde by si nás opúšťala Aj keď budeš tehulka tak tu budeš s nami Povzbudzovať ostatné Veľmi ti držím palčeky Majka to nemyslíš vážne???Normálne som hotová Zapíšem vôbec dieťa do školy?hi hi

majkal
20. máj 2010

to verim .... a videla tie fotky aj jej mama?

ono je to tazke .... nebudeme im rozumiet, tak ako sme si my v pubert mysleli, ze nam rodicia nerozumeju ... akokolvek sa budeme snazit ... je ina doba ... a my vieme ake im hrozia nebezpecenstva .... len decka to nevedia ... a beru to od nas ako nejake "prikazy ci zakazy" .... normalne sa bojim, ked k nam pride ta pani "puberta"

majkal
20. máj 2010

no a to nehovorim ako mi minule v obchode moj synator na plnu hubu vyspevoval "podme spolu sexovat" 😀 som sa hanbila jak pes .... ked sa na nas vsetky tetky zacali otacat, tak som to nejako zahrala, ci vie co to znamena a kde to pocul 😝

lubica69
20. máj 2010

No ja teda zírám

lenocka80
20. máj 2010

No o tom pochybujem, ze videla 😀 A ak aj ano, urcite sa na to pozera inak ako ja...Z pozicie rodica je to asi ine.

Lubi jasne, dufam, ze nas nikto neopusti, aj ked budeme tehoskovat 😀

Veru puberta je tazka...aj ta moja bola 😀 😀 😀 Ake mam len super starosti zatial s malym 🙂

kamilkka
20. máj 2010

Lenočka, ty si už tehotna?
baby, ja sa necitim nijak.... som dnes 13. dc...
tak držte palce!

lenocka80
20. máj 2010

kamilkka este veru nie, ved akurat pisem, ze mam v pondelok dostat mrsku, tak som zvedava...Ale ze tehu sa necitim 😒

majkal
20. máj 2010

no, ja sa ani nemozem este citit tehu .... ovulka este nedorazila .... tak zatial stale cakam a skusam 😝 😀

lenocka80
20. máj 2010

Ale aj to "skusanie" je super, nie? 😀 😀 😀

majkal
20. máj 2010

no to hej .... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre