Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
20. máj 2010

Veru🙂

lenocka80
20. máj 2010

ja idem babulky, moje anjelske certica je hore. 🙂

lubica69
20. máj 2010

Môj anjelik s ďáblem v tele ešte búva

zabka1003
20. máj 2010

Aj my ešte spíme, dnes sme išli neskoro spať, tak bude dlhý deň a ešte dlhší večer 😀 😝

A ja som si dopriala kozmetičku po dlhej dobe, dobrý pocit 🙂

lubica69
20. máj 2010

Juj zabka aj mne by sa zišla

zabka1003
20. máj 2010

No pri deťoch na to nejako nevychádza čas... 😖

Ty si ešte na materskej Lubi?

lubica69
20. máj 2010

Áno zabka ale na predĺženej neplatenej Malý mal už 3roky koncom januara ale nevzali mi ho do škôlky Až od septembra A to by som už chcela byť zas tehu a ísť na PN pred ďalšou MD Uvidíme Hádam už tento krát vydá

zyzyka
20. máj 2010

Čaute babule...dufam, ze sa mozem pridat do Vasho fora..nechcem robit reklamu ani nic podobne, ale pokial sa pokusate o malu mrvinku a pouzivate na to i ovulacne testy..tak vo firme, v ktorej robim ich predavame..zial bohu cast z nich je pred expirackou..do jula tohto roka..je nam velmi luto ich zahodit, tak ich rozdavame ako darcek pri objednavke nejakeho ineho testu, ci uz tehotenskeho alebo ovulacneho..fakt nerobim reklamu, ale pokial je takato moznost a mozu este niekomu pomoct, tak sa s vami o to rada podelim..pokial bude mat niektora z vas zaujem..napiste mi internu postu a ja vam odpisem, o ake testy sa jedna a s radostou vam dam i kontakt...prajem prijemne snazilkovanie..my s drahym sa tiez pokusame

majkal
20. máj 2010

@zyzyka ahojky, vitaj .... a pridaj sa 🙂 .... ponuka dobra, len ja testy zatial nepotrebujem, ako dlho sa snazite?

zabka1003
20. máj 2010

Lubi a ako to fungule predlžena materská?

zyzyka asi všetky nás zaujíma aká je cena testov?

zyzyka
20. máj 2010

ahoj majkal 😅 dakujem za prijatie..tak na pevno sme sa rozhodli po vianociach, ze by sme sa mohli rozrast o malu mrvinku..ale zatial to nesilime...pokial sa podari, bude fajn..pokial nie..aspon spojime prijmne s uzitocnym 😎 a vy sa ako dlho snazilkujete ?

majkal
20. máj 2010

@zyzyka no my od juna 2008, ale medzitym sa objavili problemy a prisla do toho polrocna liecba ... takze teraz sa vlastne po liecbe zaciname snazit odznova

zyzyka
20. máj 2010

drzim paste a prvy krat vam ako dlho trvalo snazilkovanie?

majkal
20. máj 2010

@zyzyka prvykrat sme ani velmi nesnazilkovali, skor sme este chceli pockat 😝

zyzyka
20. máj 2010

tak drzim palce, aby sa i u vas neaplikoval ten oblubeny "zakon schvalnosti" chces pockat - ani nahodou a ked velmi chces - tak to s tebou priroda riadne cvici 😕 ale to urcite nie je vas pripad 😉

zyzyka
20. máj 2010

zabka1003 poslem ti link na nasu stranku na internu postu..nechcem moc spominat nazov testov, aby ma niekto neobvinil, ze na vas chcem zarabat..ale velmi dobre uz viem, ake je snazilkovanie a preto sa snazim aspon trosken pomoct..kym sa da.. :D

majkal
20. máj 2010

@zyzyka praveze je 😒

zyzyka
20. máj 2010

majkal : aaaaaaaaale jaj.. 😠

lubica69
20. máj 2010

Vitaj zyzyka Aj mne môžeš IP Aj keď som nikdy ovu test neskúšala A samozrejme prajem veľa šťastia Zabka predĺžiť materskú si môžeš do 6teho roku dieťatka Štát za teba platí odvody do sociálky a aj zdravotku ale nedostávaš žiadne financie

martinka78
20. máj 2010

Ahojky,
tak se přidávám k tématu - tak nějak prášky neberu od září, ale tak nějak víc se snažíme od ledna, v říjnu mám nastoupit po mateřské do práce a tak nějak se mi nechce, teda nechce se mi vůbec, jednak na jinou pozici a taky na jiné oddělení, takže bysme chtěli druhé mimi, ale zatím to moc nejde..
zyzyka: můžeš mi prosím taky poslat odkaz? Ovulační testy už používám asi 3 měsíc, ale zatím se tím asi manžílkovy "ocásky" nechtějí moc řídit ☹

lubica69
20. máj 2010

Ahoj Martinka Vitaj medzi nami Prajem veľa šťastia v snažilkovaní Neboj tento rok budeme všetky tehulky

martinka78
20. máj 2010

lubica: děkuju a přeju "nám" to samé, to ale bude v r. 2011 babyboom!

lubica69
20. máj 2010

To teda bude Martinka A riadny

majkal
21. máj 2010

caute baby ..... martinka vitaj 🙂

lubica69
21. máj 2010

Ahojte Kočenky

martinka78
21. máj 2010

majkal - děkuju za přivítání..

kamilkka
21. máj 2010

ahojte všetky 🙂
moj folikul ma dnes už 17 mm, nie je to ešte dosť, ale je tam!

camelco
21. máj 2010

ahojte babule 🙂
tak som tu zase 🙂

camelco
21. máj 2010

kamilkka .... pekny folik, este take 2-3 a bude mat 20 a praskne, no ja som dnes bola na folikulometrium .... su tam foliky zatial 9-10mm 🙂 tak uvidime

camelco
21. máj 2010

kamilka za budla som tam napisat 2-3 dni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre