Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenka47
27. máj 2010

@majkal dakujem aj vam prajem cim skor // 😵

lubica69
27. máj 2010

Juj mne dnes ide hlava prasknut Od rána ma hrozne bolí

martinka78
27. máj 2010

@majkal pokusím se to ještě víc prohledat

lilusiatko
27. máj 2010

ahojte zienky 🙂 mohla by som sa k vam pridat? S drahym velmi dufame, ze sa tento rok dockame babatka 🙂

augustovka
27. máj 2010

ahoj lilusiatko 🙂

lilusiatko
27. máj 2010

ahoj augustovka 🙂 len tak bleskovo som pozrela tuto temu a pozeram, ze vela vas uz ma jedno dietatko, dufam, ze sa coskoro k vam pridam 🙂 vsimla som si, ze byvame v rovnakom okrese 😉

lubica69
27. máj 2010

lilusiatko vitaj medzi nami Určite sa nám to tento rok podarí Ako dlho skúšate?

lilusiatko
27. máj 2010

lubica dakujem za privitanie 🙂 tak poriadne sa snazime pol roka, predtym sa ani nedalo, lebo som mala problemy s cyklom...po vysadeni HAK mi vobec nechodila menstruacia az po pichnuti injekcie alebo tabletkach...konecne sa to upravilo ale je problem v tom, ze nemavam ovulaciu...minuly mesiac som brala prvykrat Clostibelgyt na podporu rastu vajicok...to je tak o mne v skratke 🙂

lubica69
27. máj 2010

lilusiatko tak držím veľmi palce

lilusiatko
27. máj 2010

lubka dakujem velmi pekne 🙂 mas nadherneho synceka. Vy sa teda snazite o druhe babatko?

lubica69
27. máj 2010

Ďakujem Áno chceme druhé

majkal
28. máj 2010

dobre ranko 😵 vitam nove babulky 😉

lenocka80
28. máj 2010

ahojte zienky. Dnes je supeeer pocko 😎 teda zatial... 🙂

lilusiatko
28. máj 2010

ahojte 🙂 majkal dakujem za privitanie...dnes je naozaj krasny den a este je aj piatoook 🙂 len keby ma nebolelo brusko, asi sa hlasi mrcha...

majkal
28. máj 2010

joooj lenocka, mne sa ani spoza pracovnych murov nezda 😒 .... ale aspon sa mozem tesit na koniec prac.doby 😀

lenocka80
28. máj 2010

Majkal tak to je nic moc. Neboj buduci rok uz na materskej budes vegetit 😉 Ja som uz aj pokusala lehatko a opalovat sa 😀 , ale maly mi to samozrejme zatrhol a musela som ho hojdat 😀

sonya08
28. máj 2010

ahojte dievcatá, musíte len verit a nemysliet stále na to, ze by ste chceli druhé bábatko (ako kedysi ja), ja som si na druhé dietatko musela pockat az 15 rokov, ja som bola priam posadnutá, neustále som si kupovala tehotenské testy, sledovala som si plodné dni a neviem co vsetko..., pomýslala som aj na umelé oplodnenie, ked uz som prestala dúfat stalo sa, dnes má moj druhý poklad uz 15 mesiacov, takze vsetko bude len trpezlivost, drzím palce

lilusiatko
28. máj 2010

ahoj sonya 🙂 ja sa snazim moc nato nemysliet, budem uplne stastna ak sa nam podari aspon jedno babatko 🙂

sonya08
28. máj 2010

ja viem, ze to nie je jednoduché, ale verím, ze to príde a aj ty budes maminka 🙂

majkal
28. máj 2010

@sonya08 to mas pravdu ..... ja to beriem celkom racionalne ... dokonca niekedy si poviem, ako mi je dobre, ze uz mam take velke "odrastene" dieta 😝 .... ale samozrejme, ta tuzba tu je 🙂

majkal
28. máj 2010

uz by som si chcela fakt trosku "povegetit" ako pisala lenocka 🙂 ..... chce to skratka zmenu

sonya08
28. máj 2010

@majkal viem presne co prezívas, tiez som tým presla ale tá radost ked to napokon príde je neopísatelná, ano zivot sa síce otocí úplne naruby, ked príde ten malý cloviecik do rodiny, ktorá uz mala urcité zabehané kolaje s "velkým" dietatom, ale byt mamou je to najkrasie na svete 🙂

majkal
28. máj 2010

@sonya08 pozeram, ze sme mali prve dieta v rovnakom veku 🙂 ja som tiez mala 22. Teraz to clovek vnima a preziva uplne inak vsak? 🙂

sonya08
28. máj 2010

@majkal presne tak, je to úplne iné, pripadá mi niekedy, ze sa s muzom správame k tomu malému ako starý rodicia 🙂 , nesmierne ho rozmaznávame a potom je ho tazké "vpratat do koze", v princípe si to vsetci teraz akosi viac vychutnávame aj tehotenstvo bolo neporovnatelne lepsie obdobie ako pri prvom synovi, ked sme boli este mladý 😀 😀

lubica69
28. máj 2010

Ahojte Sonya ďakujeme za povzbudenie Ja už jedno bábo mám takže je to trošičku ľahšie ako keby som ho nemala Som za neho vďačná už aj keby druhé nebolo Ale samozrejme chcem

kamilkka
28. máj 2010

ahojte baby .-)
spíte? či pozerate tv?
my sme dnes boli s mm na večeru.
majkal - je mi lepšie 🙂
možno vdaka tvojim modlitbam 🙂

lenocka80
28. máj 2010

ja tu strasim 🙂 V tv nic nie je....A ako vam bolo? Romantika?

kamilkka
28. máj 2010

hej 🙂
a davali sme si darčeky 🙂
mame vyročie

lenocka80
28. máj 2010

@kamilkka gratulujeeeeem. a kolke?

kamilkka
28. máj 2010

no tak to radšej nepoviem 🙂
naše tajomstvo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre