Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
1. jún 2010

dobre ranko zienky 🙂

aj ja vitam nove tvare 😵

@lubica69 prajem krasnu dovolenku, uzite si to, nacerpajte novu energiu 😉

@kamilkka ta ovulka pri operacii je uzasna .... zasa sme o nieco mudrejsie 😀

no a ja som dnes mala uzasne rano 😒 moj synator uz buntosil o 4:25h, potom nam zacala po okne bzucat mucha a uz som nespala ☹

lenocka80
1. jún 2010

Ahojte zienky, ale ste toho popiiiiisali 🙂 Nestiham citat 😉 Inak @kamilkka ja ked som bola tehotna, tak mi veru vysiel test negativne...A bol najcitlivejsi aky sa dal kupit. A to som ho robila rovno v den, ked som nedostala menstruaciu...no a tak som si vysla na diskoteku v domneni, ze tehu nie som a peeekne do rana som tancovala a pila pivko 😀 No a ked mi neprisla mrcha ani v nedelu, tak som znova robila test a uz bol pozitivny so slaaaabulinkou ciarockou 🙂 Nastastie maly je ok 😀 😀 😀

lenocka80
1. jún 2010

@majkal aj moj dnes rano skoro vstal, o pol siestej...a mne sa taaaak chcelo spat, ked je vonku takto skaredo...ale mala som smolu...dostala som rozkaz robit kakavko, takze lenosenie skoncilo. Dnes idem na folikulometriu, tak som zvedava, co sa tam deje 😀

majkal
1. jún 2010

@lenocka80 tak sa drzte na tej "metrii" 😵 nech foliky pekne rastu, teda aspon jeden poriadny nech sa ukaze ....

kamilkka
1. jún 2010

@lenocka80 ahoj, ako si dnes dopadla?

ja mam pokušenie robiť test, ale tak asi ešte vyčkam...
no poznam babu čo jej vyšiel pozitivny 26 dc

kamilkka
1. jún 2010

@majkal čo nove?
došla či nedošla?

kamilkka
1. jún 2010

@camelco ahoj camelco,
aj tebe som držala palce .-)
ako si dopadla?

kamilkka
1. jún 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522

tak baby a s tymto sa chvalim ja...
iked velmi nieje s čím ☹

lilusiatko
1. jún 2010

ahojte 🙂 je tu niekto? 😉

camelco
1. jún 2010

ahojte 🙂
je tu niekto?
@kamilkka co sa tyka endokrinologie 😢 😢 😢 😢 a zajtra idem este na kontrolu do PN, tak uvidime co mi povie "doky" tam

kebulina
1. jún 2010

Ahoj žienky, mňa asi trafí. V sobotu sme boli na leteckom dni v Piešťanoch a bol to jediný deň, kedy za posledný mesiac nepršalo, dokonca pripekalo a ja som sa tam poriadne prihorela, lebo sme mali pre istotu 3 dáždniky a vetrovky. V nedeľu ráno som sa zobudila jak Quasimodo skrížený s Číňanom, černochom a indiánom 😀 . No a dnes sa mi z toho na ústach vyrútil herpes. Práve mám 3. deň cyklu. Môžeme pracovať na bábätku, ak som herpes už mala veľa krát? Dík za odpovede. 🙂

camelco
1. jún 2010

ahoj kebulina ............ rada by som ti pomohla, ale neviem ako je to s herpesom ..... viem ze je to virusove ochorenie ale to je asi tak vsetko co o tom viem ......... ja som s herpesmi zatial ziaden problem nemala, resp. nikdy som herpes nemala (musim si zaklopat )

majkal
2. jún 2010

dobre ranko 😵

@kamilkka http://www.fertilityfriend.com/home/284312 takze dost podobne 😒 Ale zasa beriem to v pohode. Je to pre mna novy zaciatok 😉 Akurat sa trosku obavam, ze najblizsie mi to vyjde akurat cez dovolenku 😖 takze sa musime poriadne snazit, aby uz nevyslo 😀 😀 😀

@kebulina neviem ti poradit, ale myslim si, ze ked ten herpes uz vyrazil, tak je to uz dobre .... o tyzden, ked budu plodne dni uz snad bude aj po nom 😉

@camelco drzte sa dnes v PN, nech vam dr. povie len same pozitivne spravy 😉

vsetkym ostatnym krasny "uprsany" den 😉

majkal
2. jún 2010

@lenocka80 jeej zmenila si foto 😵 ako si vcera dopadla?

lenocka80
2. jún 2010

Ahoj babulky 🙂 Tak vcera som dopadla takto: ovulaciu vraj budem mat v piatok-sobotu, toto vyzera byt ok 😀 ...zatial 😀 Dostala som odporucania kedy sexikovat 😀 😀 😀 V pondelok mam ist znova tam, ze kukne, ci folik praskol. No a vraj ak neotehotniem tento mesiac, tak muzovi spravi spermiogram a potom podla toho mne nejake vysetrenie, ktore sa robi do 6 hodin po styku a tam sa uvidi, ci sa spermie vobec dokazu dostat ku vajicku a podla toho zasa dalej bude nasledovat prefuky vajecnikov 😝 No tak pevne verim, ze k tomuto sa nedostanem... 😉

camelco
2. jún 2010

ahojte babulky 🙂
tak som doma z PN ........... pre mna dobre spravy 🙂 folik praskol, takze tento cyklus ovu bola 🙂 akurat vysledky zo stitnej zlazy nedopadli najlepsie, ale dnes na to pozeram lepsie ....... je dobre ze sa to zistilo teraz ako by potom bolo neskoro, je sice zvacsena a mam aj recept, tak dufam, ze sa to do tych 3 mesiacov ustali ........ no a tiez uvidime ako dopadnu vysledky manzela u urologa ............. to bude teraz dolezite ............ lenocka drzim palceky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabka1003
2. jún 2010

Ahojte...
tak ja som dnes neodolala a urobila testík som 27 DC..a negatívny ☹

@lenocka a kedy keksíkovať, čo ti poradili, porad aj nám..
@camelco držím palce, nech je manžel ok 😉

camelco
2. jún 2010

@zabka1003 ......... ☹ .............. a dakujem

lenocka80
2. jún 2010

zabka to ma mrzi....neboj v juni to vyjde 🙂 Nooo, tak kedze ovulka vraj piatok sobota, tak mi povedal piatok a nedelu 😀 Vraj spermie su najlepsie 2-3 dnove, takze treba takto planovat 😎

majkal
2. jún 2010

@zabka1003 mozno to bolo este skoro 😉 .... ale aj keby, tak to hod za hlavu a ideme dalej 😉 mame predsa este cely polrok pred nami 😵

majkal
2. jún 2010

@lenocka80 dobreee dobreee ... .takze vikend je VAS!!! 😀 😀 😀 drzim palce 😉 Minule mi svagor vravel ze dievcatka sa robia za vidna 😉 (teda ak chcete dievcatko 🙂 )

majkal
2. jún 2010

@camelco drzim palecky .... tfuj tfuj tfuj .... aby dobre bolo 😉

camelco
2. jún 2010

@mata1001 ............. urcite dobre bude .... nejdeme to teraz silit, uvidime co prinesie dalsi cyklus ........... a mozno aj ten bocian prileti 😀
@lenocka80 ........... len si to pekne uzite .... maleho "odlozte" k babke a mozete sexikovat cely vikend 😀 😎 😀

zabka1003
2. jún 2010

Dakujem za podporu baby..
ja si vždy hovorím, že sa nebudem tým trápiť, a každý mesiac je mi to strašne ľúto ☹

camelco
2. jún 2010

zabka1003 .......... viem to pochopit, co som sa nakupila testov ....... a potom sklamanie ........ a urevana som sla do roboty ......... vykaslala som sa na testy a ked sexik tak si uzivam 🙂 ............ a ked to nepojde normalnou cestou, tak sa da tomu pomoct 🙂 nebudeme prvy ani posledny

martinka78
2. jún 2010

Ahojky..
tak jsem koukala na to videíčko s tou romantickou spermijkou a musím říct, že to bylo super, hned jsem to rozeslala dál 🙂 a ty obrázky z ovulací nemají chybu, jak se to taky podaří takhle zachytit, co? To je náhoda, ale obrázky jsou super.
lenocka80 - držím palečky ať to vyjde, my máme ovulku teď, takže budeme taky sexíkovat jak o život 😎 Ovulační testík ukázal dvě hoooodně silné čárky, takže toho musíme využít, manžílek měl jet zítra pryč do soboty, ale jede až v pátek, takže by byl hřích toho nevyužít 😉
camelco - i já jsem se nakupovala testíků, ale já v tom jaksi ještě pokračuju, prostě mi to nedá to nekoupit, tajně doufám,že to některý měsíc konečně vyjde tak abych byla připravená.

camelco
2. jún 2010

martinka78 .......... 😀 ............ ja mam ale jeden testik z toho obdobia este odlozeny, takze dufam, ze ho tento rok este pouzijem a budu na nom / / 😀 ......... na chvilocku vas baby opustim, idem do lekarne vybrat receptiky ......... takze zatial papa

martinka78
2. jún 2010

camelco: já mám teď "jen" 2, ale doufám, že budou úspěšný 😉 jsem teď 16 CD takže si budu muset ještě nejméně 14 dní počkat, ach jo, to čekání je každý měsíc tak zdlouhavý ☹

martinka78
2. jún 2010

chtěla jsem sem dát svůj grafík, ale jaksi nevím jak, poradíte mi?

majkal
2. jún 2010

@martinka78 pouzivas fertilityfriend?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre