Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
22. jún 2010

ahoj kami,

ja teda fakt netusim, co s tym mojim grafom je, este nikdy som takyto "chaoticky" nemala .... Rozmyslala som aj nad tym ze vcera som bola u dr. a vysetroval ma, tak ci to nesuvisi aj s tym, ale hadam by nemalo 😨 No neviem, naozaj neviem, uvidim zajtra. A sledovat sa prestanem, lebo na dovolenke merat nebudem - tam uz nech sa deje co sa deje 😀 Odchadzame v piatok rano .... Ideme na Korfu.

kamilkka
22. jún 2010

@majkal waw - perfiš!
ja by som hned šla!
my ideme až v auguste....
len škoda že cez dovolenku nebudeš mať ovu, že?
ale dufam, že nebudeš mať ani kramy 🙂

lenocka80
22. jún 2010

@lubica69 perfektne fotecky...ale vam bolo hej 🙂 Super to tam vyzera, ako z katalogu 😀

lubica69
22. jún 2010

Ahojte Majka ja sa tým grafom nerozumiem Rada by som pomohla ale... Jej tak na Korfu?Tam sme boli keď som čakala Sebastiánka Je tam krásne Odporúčam požičať skuter a pochodiť celý ostrov Užite si to @lenocka80 ďakujem krásne Áno bolo super A tá pláž fakt ako z katalógu

camelco
22. jún 2010

ahojte baby 🙂

@lubica69 ....... krasne fotky ......... urcite bolo super 🙂 🙂 🙂 🙂

@majkal ........ ti normalne zavidim, ja este musim cakat do augusta, ale to uz je iba "zopar" dni 😀 😀 😀

camelco
22. jún 2010

@lubica69 ......... a na tej genetike sa s tebou porozprava ..... (tvoje choroby, choroby rodicov a pod) ....... potom s mm a potom nam zobrali krv a bolo po vsetkom, vseho vsudy to trvalo asi tak do pol hodiny 🙂 ............ no a vysledky za 8 tyzdnov 😠 😖 ☹

lubica69
22. jún 2010

@camelco ďakujem krásne Tak len krv tak to je dobre No ale potom fakt nerozumiem prečo sa na to tak dlho čaká Hlavne,že si urobia z hodinovej obednej pauzy hodiny dve Keď som sa bola objednať ja nemali tam celý boží deň nikoho Hlavne,že ma objednali na koniec septembra Normálne som vždy naštvaná keď sa spomenie genetika!

camelco
22. jún 2010

@lubica69 ............ je to hrozne, my sme tam prisli, v cakarni nikoho, boli sme objednani na 9 zobrali nas 9,20, vybavili za 30 min ............ ale krv odosielaju do BA na specialne vysetrenie chromozomov, preto to asi tak dlho trva ......... hej este som zabudla platili sme 50 centov na postu (odoslanie krvi do BA) a tiez sme sa mohli najest .......... krv riedia heparinom asi preto, ja som tam pre istotu este zavolala ci sa mozeme najest ........

lubica69
22. jún 2010

To,že sa čaká na výsledky som vedela To je Ok Ale na objednanie majú času a času A to len kôli pol hodine A ty čakaj koľko chceš No sila Fakt Mne tam bolo normálne do plaču keď mi zahlásila že o 3mesiace A ona,že či ma to súri No nie Mohla ma aj o rok objednať Úplne som ostala znechutená Ani tam nemám chuť ísť Chcem otehotnieť skôr Porozprávam sa s dokim a uvidím

kamilkka
22. jún 2010

@lubica69 ahoj
ja velmi nerozumiem prečo ti treba genetické vyšetrenie, ak už jedno dieťa mas?
možno som to tu prehliadla, ale mala si nejake potraty opakovane?
alebo je nejaky iny dovod?
podla mna ak už mas dieťa, je to tak troška bezpredmetne, lebo ono je najjednoznačnejším
príznakom toho, že mate normalnu geneticku vybavu alebo že aspon možte mať, resp. ju odovzdať svojmu potomkovi...

lubica69
22. jún 2010

@kamikka ďakujem krásne Hovoríš mi z duše Áno mám za sebou 2MA Prvý pred 10rokmi Čo je dlhá doba a mala som aj iného partnera Potom sa nám s manželom narodil Sebastián 12.4 tento rok som absolvovala kyret lebo sa bábo nevyvíjalo Takže si tiež myslím,že to skôr bola zlá náhoda ako nejaká chyba Na genetiku mi kázali prísť aj s manželom aj napriek tomu,že sa ho to pred 10rokmi vôbec netýkalo Takže si tiež myslím,že to nemá až taký význam ako keby sa nám nedarilo otehotnieť Preto zvažujem otehotnieť skôr ako v decembri keď budú výsledky Ďakujem ti krásne Normálne podpora Si ma potešila

camelco
22. jún 2010

@lubica69 .......... nam doky odporucil genetiku kvoli zlemu spg mm ........... u mna zobrali na genetike krv na stanovenie DNA .......... to akoze sa dozviem ze som chromozom XX 😀 😀 😀 😀 ......... manzelovi brali viac krvi na stanovenie z coho prameni zly spg ........... ale u vas som to teda neviem .......... skus sa este s dokym porozpravat .......... a mozno sa na tu genetiku ani nedostanes, lebo budes tehulka 😉 😉 😉 😉 😉

lubica69
22. jún 2010

@camelco dakujej Juj bodaj by to tak bolo ;)

camelco
22. jún 2010

@lubica69 urcite to tak bude 😉 ......... ja dufam, ze ked sa vratime z dovolenky, tak budeme traja 😀 a vysledky z genetiky nam pridu az potom

lubica69
22. jún 2010

@camelco veľmi veľmi ti to prajem a držím palčeky

lubica69
22. jún 2010

A kam a kedy idete?

camelco
22. jún 2010

@lubica69 dakujem ............ ideme v auguste do egypta ......... ale teraz prisiel mm a hovoril mi ropnej skvrne pri hurgade, tak neviem neviem ci to este nebudeme rusit, my sice ideme do taby ale vraj sa to tiahne 150 km, tak hladam info o tom 😠

kamilkka
22. jún 2010

@lubica69
aj podla mna je to nahoda...
a kedže situacia spred 10 rokov sa naozaj netyka tvojho mm - podla mna nerieš
ja mam kamošku čo ma 3 zdrave deti a mala asi 4 potraty...

lubica69
22. jún 2010

Camelco tak ropná škvrna?To už je aj tam?Veď uvidíte Ak tak vyberiete inú lokalitu V Hurgade sme boli pred 2mi rokmi Kým sme za malého nemuseli platiť hi hi @kamikka presne tak Tiež si myslím Veľmi pekne ďakujem A hlavne je to aj o psychike A ja som už na ďalšie tehu úplne pripravená

camelco
22. jún 2010

@lubica69
vycuc z netu:

Včera 21:10

Egyptská vláda dnes potvrdila, že ropa unikla z jedného z viacerých vrtov v oblasti turistického rezortu Hurghada na pobreží Červeného mora.

to je ich vlastna ropna skvrna nie ta co je v amerike

lubica69
22. jún 2010

Aha Tak už mi je to jasné Mi to nešlo do hlavy Ale hádam to nebude nič vážne

camelco
22. jún 2010

@lubica69 ............ no to dufam, som sa velmi tesila, konecne po grecku a chorvatsku nejaka zmena ......... a hlavne na potapanie som sa tesila .......... ved je to este mesiac a pol ........... dufam, ze to bude ok

camelco
22. jún 2010

budem musiet teraz sledovat spravy 😀

lubica69
22. jún 2010

camelco neboj tá škvrna bude o mesiac už Ok Tak ty si vášnivý potápač?Juj ja sa bojím

camelco
22. jún 2010

@lubica69 ............ chcela by som to konecne vyskusat s kyslikom ............. teraz iba snorchlujem 😀 😀 😀 ...... ale aj pri snorchlovani sa daju vidiet pekne veci .......... ale ten kyslik ma laka viac ......... ked ja sa skor bojim toho, ze budem len sama s instruktorom, lebo mm dostanem len do vody po krk 😀 😀 😀 ........ ja som skor za adrenalin 😀

lubica69
22. jún 2010

@camelco môj muž vyskúšal prvý krát potápanie s kyslíkom prvý krát práve v Egypte Ale iba v takom bazéne s inštruktorom Ale bol o to veľký záujem

camelco
22. jún 2010

@lubica69 ..... no musim este zlepsit englis 😀 ........... a urcite to vyskusam ......... normalne mu zavidim, ci dalej to uz nechcel skusit?

mrnous1
22. jún 2010

Ahojte babenky 🙂
Nemáte niektorá skúsenosti s bratím Clostilbegytu?

bejbitko
22. jún 2010

Vsetkym vam moc drzim palecky..dlhe mesiace som sem chodila len ako "citatel"..najprv s lutostou, lebo sme mali dve ciarky, potom sme o ne prisli..ale uz su opat na svete a termin v decembri...tak sa len drzte, myslite POZITIVNE a prestante na to mysliet..venujte sa sami sebe, samozrejme partnerovi a budte co najviac v pohode..vraj dovolenka je ako stvorena na pocatie mimi / tak sa uvolnite, uzite si krasne leto \ktore uz snad pride\ a dve ciarky sa urcite dostavia 🙂

kamilkka
22. jún 2010

@mrnous1 čo potrebuješ vedieť?
clostilbegyt je na podporu dozrievania folikulov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre