Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
3. sep 2010

@lubica69 no leto sa už určite skončili, ale tak babie hádam ešte príde...len je to velmi skoro, z teplejšieho augusta sa už pomaly stáva studený november....sebík má pred sebou posledný neškôlkarsky víkend, už sa teší do škôlky?

lubica69
3. sep 2010

@lenuska20 ani nevrav Už sa teším aj ja,že pôjde Viem,že mi bude veľmi chýbať ale už sa doma hrozne hrozne nudí 😢

meduela
3. sep 2010

@mariro ahoj

lenuska20
3. sep 2010

@lubica69 tak to je jasné, že ti za ním bude smutno, kým si obaja zvyknete...ale je pravda, že si aj trochu oddýchneš a malý bude medzi rovesníkmi, takže sa riadne pohrá a mamina mu bude vzácnejšia 😉

lubica69
3. sep 2010

@lenuska20 veď ja to aj tak beriem,že škôlka je pre neho naj 😀

lenuska20
4. sep 2010

@lubica69 tak určite 😉
a ako víkendujete? my ideme s mm na večeru, zajtra máme 1.výročie svadby tak som zvedavá ako to večer dopadne 🙂

martina2001
4. sep 2010

@lenuska20
@lubica69 baby a načo máte doma chlapov? my nemožme prikurovať v paneláku fňuk

lenuska20
4. sep 2010

@martina2001 ten môj je viac zmrznutý ako ja 😀

martina2001
4. sep 2010

@lenuska20 u nás je to opačné, môj ohrievačik

lenuska20
5. sep 2010

baby nechcem to zakríknuť a viem, že to ešte nč neznamená, ale mrcha zatial nedorazila...uvidím ráno a pobežím asi do lekárne...

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 blahoželám k prvému rôčku svadby A držím palčeky Bol by to krááásny darček 😀

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 dakujem velmi pekne a veelmi dúfam, že to tak aj bude 🙂

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 😉

meduela
5. sep 2010

@elise teším sa na to tehulkovanie, keby sa nám podarilo 🙂

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 a ako víkendujete? sebík do škôlky pripravený?

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 áno už spí a dúfam,že má všetko Veď keď nie škôlka je 5 minút pešo 😀
a vy ako?

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 teda to máte naozaj blízko 😉 takže zajtra budeš taký naozajstný prvý deň, ked si trocha oddýchneš 🙂 a ide na celý deň, či len na doobedie?
my sme víkendovali obaja tak učenlivo, môj palino sa učil pravidlá cestnej premávky, lebo mávajú v práci pravidelné preskúšania, tak si to opakoval a ja mám ešte v utorok skúšku, pretože mám stále problémy s jedným vyučujúcim 😒

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 tak ste sa učili?Aj môj muž máva v práci preskúšavanie PCP 😀 Tak ti držím palce s vyučujúcim 😠

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 dakujem, len neviem, či mi to pomôže, lebo to vyzeá tak, že si na mňa zasadol 😠 tvoj muž je vodič z povolania?

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 nie Je vojak Inak moja kamoška sa na výške musela kôli jednému profákovi odfarbiť na skúšky z blond na hnedú 😀

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 aj ty máš vojaka? ja tiež 😀 a kde slúži ak sa smiem spýtať? to vážne?tento už pýtal aj peniaze, všeličo možné a odo mna naposledy octaviu 😠

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 slúžil v Martine Teraz je v Seredi A ty???

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 moj práve teraz od septembra prešiel z nitry do hlohovca, chcel by sa dostať na nejakú misiu, len zatial sa askosi nedá...tvoj už bol niekde?

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 áno bol V Iraku a Afganistane na pol roka V decembri prišiel

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 a páčilo sa mu? my dufám,e že sa mu už teraz konečne podarí, lebo ked aj mali v nitra cyprus napríklad tak im ho nakoniec zobrali alebo si podosadzovali od inakial

lubica69
5. sep 2010

@lenuska no páčilo ako páčilo Tam kde bol on sa o nejakom páčeni hovoriť nedá Možno o nejakom Cypre hej Ale ja by som ho na rok nepustila To len tak na 6 mesiacov aj keď aj tých 6 mesiacov je dosť na to,že sa každý deň o neho bojíš

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 som sa zle vyjadrila, myslela som, či bol aspoň trocha spokojný...mne sa tiež zda rok dlhy, ale pokial ešte nemáme deti, tak by sme to snad nejako zvladli, kedže je to asi najmenej nebezpečná misia...do afganu som ho nechcela pustiť ani za svet, ale už sa mi vyjadril, že by šiel aj tam...síce by som sa oňho hrozne bála, ale ked je to niečo, čo chce, tak by som mu asi velmi nebránila, aj ked by som spokojná nebola...a to bol na misii ešte z martina, alebo aj teraz zo serede?

lubica69
5. sep 2010

@lenuska20 len z Martina No ja som povedala,že maximálne pol roka takže...

lubica69
5. sep 2010

no a jasné kým nemáte deti tak hej A na Cyprus môžeš ísť aj za ním 😎

lenuska20
5. sep 2010

@lubica69 a ešte by chcel ísť, či už by si ho nepustila? a vy ste sa s ním presťahovali alebo chodieva každý týždeň domov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre