Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
7. sep 2010

zbožňujem takých týpkov, ktorí myslia, akí sú strašne zaujímaví 😒

meduela
7. sep 2010

@lenuska20 som Ti držala palce, škoda že tie dve čiarky neboli

lubica69
7. sep 2010

Ahojte kočenky
Tak ja som sa na pc dostala až teraz Muža vypravila do práce Príde až v piatok večer
Sebastiánko v škôlke ok ale zas nespal 😅
@lenuska20 blahoželám k skúške A stým testíkom podľa mňa ešte nie je nič stratené 😉 Ako dlho ti mešká mrška?
Mne stále neprišla Juj už by mohla 😀

lenuska20
7. sep 2010

@meduela dakujem, no ved uvidíme ako to nakoniec bude, budem čakať mrchu a ked nedorazí spravím si další test...

lenuska20
7. sep 2010

@lubica69 dakujem 🙂 ..no mešká ešte len nejaký druhý alebo tretí deň... 😅 ved uvidím 😒
sebík si určite časom zvykne spinkať, sa tam musí najprv aklimatizovať 🙂 a má aj nejaký dôvod meškať? žeby sa niečo zadarilo aj skôr ako ste plánovali? 😀
a do piatku vám to rýchlo ubehne 😉

martina2001
7. sep 2010

@lenuska20 blahoželám ku skúške a s testu hlavu nevešaj nie každý musí výnsť 😀 , ja zajtra zas ku gynekoložke pre zmenu na hormonálny profil nový sa teším
@lubica69 a mne napodiv došla presne 27den, čo sa mi pred zákrokom nestalo už ani nepamatám, žeby sa mi telo zas umúdrilo a bolo bábo bližšie?

martina2001
7. sep 2010

@meduela načo si ich všímaš? mňa už dáko nevedia vytočiť

lenuska20
7. sep 2010

@martina2001 dakujem 🙂 ...bodaj by sa mýlil, ale akosi tomu neverím 😒 ...a na zajtra ti držím palce, aby ti všetko dopadlo tak ako malo a potom daj vedieť 🙂

lubica69
7. sep 2010

@lenuska20 nie nemešká Ja teda ani neviem kedy by mala doraziť Posledná normálna bola 21.7 ale aj po tej operácii pred mesiacom som krvácala takže teraz vôbec neviem Myslela som,že mesiac po operácii by mala doraziť ale zatiaľ nič

lubica69
7. sep 2010

a @mariro je kde???Mala mať ten súd včera...

martina2001
7. sep 2010

@lenuska20 mne pri mojom malom síce už teraz 9ročnom vtedy test ukázal po mesiaci také čiaročky čo ma ani nenapadlo, že som tehotná. jedna bola normálna a druhá pomaly neviditeľná uverila som tomu až keď mi to ukázal aj test krvi. neviem ja testom dáko neverím ani ovulačným, aspoň mne to ukazuje divo

lenuska20
7. sep 2010

@lubica69 jaj ták ...ale tak asi má dlhšiu cestu 😀

lubica69
7. sep 2010

@lenuska tak skús ísť k dokimu na krv
Ja jej dám dlhšiu cestu 😠 😀

lenuska20
7. sep 2010

@martina2001 ovulačný ten som ešte ani nikdy neskúšala a asi neplánujem...ja som inak aj čítala na nete, že kope babám ukázali testy negatívne a boli tehu, takže neviem, ako je to vlastne možné...síce som zvedavá, ale privelké nádeje si robiť nechcem...

meduela
7. sep 2010

@martina2001 ale to teraz som nemyslela dospelých, že ma vytočili, ale obyčajné drzé decká bez výchovy

lenuska20
7. sep 2010

@meduela ty si učitelka?

meduela
7. sep 2010

áno, neviem, či je to šťastie alebo smola 🙂

lenuska20
7. sep 2010

@meduela a na základnej či strednej?

meduela
7. sep 2010

na základnej 🙂

lenuska20
7. sep 2010

@meduela treba tvrdú ruku a porobiť poriadky 😀

meduela
7. sep 2010

pri dnešných zákonoch s decka človek nemôže ani dotknúť ale decko môže všetko, aj štvať učiteľa, koľko sa mu ráči, nič na nich neplatí a za nič sú neni potrestaní, čo by ich mrzelo, ale ja nájdem niečo, čím ich budem trestať

martina2001
7. sep 2010

@meduela jáááj tak to ti rozumiem, my sme stále ako rodičia obdivovali učiteľku v synovej triede, ta ma také zlaté nervy, že fakt na závidenie Je ich v triede síce len 16 ale dosť zvedavých, učiteľka povedala že je to normálne v triede pre nadané deti, že majú milion otázok. Nám ako rodičom jedného občas idú prasknúť nervy a to mi ešte hovorili že ja mám zlaté nervy s deckami.

martina2001
7. sep 2010

@lenuska20 ja som ho skúsila raz a posledný krát, ukázal mi ovuláciu a o týždeň nato som bola na ultrazvuku vnútornom a práve mi ovulácia začínala. a nie je možné aby bola 2x po sebe behom týždňa

meduela
7. sep 2010

no len je iné učenie tých, čo chcú sa učiť, a tých čo sa učiť nechcú
ale všeobecne by som povedala, že dobý trest je to, keď niečo urobia a vedia, že by sme mali mať počítač a keď sú zlí, tak jednoducho nepôjdeme, aby ich to štvalo, lenže ono to je trest skôr kolektívny a odnesú s to aj tí, čo nič nespravili, lenže v škole sa nič nedá robiť až tak individuálne, ako si mnohí myslia, to by sme museli mať 1 dieťa v triede, tak ot by sme postíhali vecí, nie vštkým všetko, ten to, ten zas to nevie...
dá sa aj počítač, že nezapnú tí, čo robili zle, ale to už je také byť v tej miesnotsit, tak aspoň kukajú iným, najlepšie je neísť

meduela
7. sep 2010

ja tiež obdivujem aj seba, lebo iní by im už riadne naložili
také brnkanie na nervy..... vtedy je to najhoršie
už ste zažili naháňačku, keď poviete pravidlá, že ten kto má loptu naháňa a koho chytí, dá mu loptu- dnes mi pripadlo, že im to nejak nemyslelo, lebo všetci začali naháňať toho s loptou 🙂 😀

martina2001
7. sep 2010

@meduela to sú decka jednoducho s tým nič neurobíš, akurát sa možeš riadne obrniť, a s tým si tiež ťažkú hlavu nerob že potrestáš aj tých dobrých, jednoducho musia ťahať ako kolektív, aspoň našich tak učiteľka učila hneď od začiatku

meduela
7. sep 2010

@martina2001 šak to, niekedy si myslím, že práca s dospelými je z toho hľadiska lepšia, lebo už aspoň nie sú hyperaktíni

lubica69
7. sep 2010

@meduela klobúk dole 😀 Ja by som nemohla mať takéto povolanie 😅
Ja som nikdy ovu test nemala Nejak na to neverím 😝

meduela
7. sep 2010

a mať v triede prvákov a súčasne tretiaov nie je sranda.... silnejší tretiaci by chceli robiť slabším prvákom zle

martina2001
7. sep 2010

@meduela never tomu, u deciek si povieš sú ešte malé, sú v puberte a tak, ale u dospelých toto už nie je ospravedlnenie jednoducho si povieš že je .................... to poznám dokonale, vedia svojou hlúposťou a naivnosťou dojať k nepríčetnosti 2x tak, preto som si dala v práci rok pauzu už som to nevedela predýchať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre