Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
14. sep 2010

no nedá lebo odvôvodnenie je,že normál prac doba je do nejakej max 16 takže keď sa ľudia nestíhajú zastaviť cez deň prídu po práci ☹

martina2001
14. sep 2010

@lubica69 som to tiež minule čítala, myslíš tie bez prášku?

lubica69
14. sep 2010

@martina2001 áno tie Dúfam,že to bola @lenuska20 čo si to objednala anie niekto iný Si presne nespomínam ale myslím,že ona

martina2001
14. sep 2010

@lubica69 to je pravda, my chodíme do cestovky cez telefón xi takže mne by tvoja pracovná doba do 16tej nevadila

martina2001
14. sep 2010

@lubica69 som rozmýšľala, ale počkám kto na nich niečo povie, čo to skúšal.

mariro
14. sep 2010

@lubica69 - no ako s tou pracovnou dobou je to fakt na figu,vela bab chodi dokonca i na smeny,to by som teda nechcela.Ja chodim na 7 alebo 7,30 a domov o 15,30.Ale ak pojdem na matersku,uz ma spet nevezmu,ale teraz to veru neriesim,ina doba bude o tych par rokov.Ale teraz som rada ze mam taku fajn pracu.

lubica69
14. sep 2010

@maroro tak to máš fajn 😉
@martina2001 tiež čakám kým ich niekto vyskúša a zreferuje 😀

mariro
14. sep 2010

to by aj mna veru zaujimal taky postreh o tych pracich gulickach....tiez cakam na referencie.. 😉

martina2001
14. sep 2010

@lubica69
@mariro tak najlepšie, bo zas kúpim dáku haluž

lenuska20
14. sep 2010

@lubica69 ktoré myslíš? tie od arielu?
tak ja som dnes bola na zápise v škole a od pondelka idem pekne na to, celkom sa aj teším aj rozvrh mám úplne v pohode...a ako sa inak máte babule?

martina2001
14. sep 2010

@lenuska20 ee od arielu nie, to pranie bez prášku majú byť. teraz už ok konečne doma po hudobnej. ty študuješ denne?

lubica69
14. sep 2010

ahojte
tak my tiež už doma Zajtra voľno ale mm domov nepríde lebo je to cez 200km tak budeme zas sami 😢 Pôjdeme blahoželať aspoň segre Márii k meninám čo mala lebo bola preč až do dnes 😀
@martina2001 chodíte na prvé krôčiky k hudbe?My sme chodili rok a pol 🙂
Tak potom kto chcel vyskúšať tie pracie guličky??? 😅

martina2001
14. sep 2010

@lubica69 chodíme povinne, pre pokoj doma a základy hudby. ale to máme ešte výbery môjho synáčika - kreslenie, dramatický, vševeda a triedu pre nadané deti a mamku zaraz na psychiatrii 😀

martina2001
14. sep 2010

@lubica69 neviem kto ich chcel kúpiť, ja som chcela len recenzie

lubica69
14. sep 2010

@martina2001 tak to ste šikovný 😀
ja už mám asi HOSIPa 😕 Viem,že ich niekto objednával ale neviem kto 😅 hihi

martina2001
14. sep 2010

@lubica69 čo máš?

lubica69
14. sep 2010

@martina2001 myslíš HOSIPa??? 😀 😀 😀 H.v.o si pamätám Chápeš? 😅

martina2001
14. sep 2010

@lubica69 už áno.

lubica69
14. sep 2010
lenuska20
14. sep 2010

@martina2001 hej chodim denne, da sa to, školu budem mať 3x v týždni, aj to nie celý deň a na inžinierske by som chcela sť externe, kedže chceme mať mimi...no ved uvodíme...a čo sú to aké tie pracie guličky? nejaká novinka? my máme teraz tie pracie kapsule od arielu a je to celkom dobré, aj ked trochu drahé...
@lubica69 ja mám tiež sestru máriu a tiež aj maminu, my sme si to odbili už cez víkend 😀 tatino vám cez víkend príde domov?

lubica69
14. sep 2010

@lenuska20 je to taká ako gumenná gulička a nepoužíva sa k nej prášok Tie ariel poznám ešte z UK ale nič moc a hrozne drahé 😖 No áno mal by prísť v piatok večer Budúci týždeň idú zas na 3 týždne na cvičenie 😢
Držím palčeky so školou Ale veď ty si šikulka 😀

lenuska20
14. sep 2010

@lubica69 😀 dakujem 🙂 ked všetko pôjde ako má, tak takto o rok bude zo mňa mami bakalárka 😀
tie guličky som ešte nevidela, asi začnem sledovať reklamy 😀 aj môj by mal ísť v oktobri na celý mesiac, ale tie 3 týždne vám rýchlo ubehnú 🙂 to idú na lešť?
ja inak používam gely viac ako pracie prášky, podla mna to je lepšie, tie kapsule som kúpila na skúšku a teda sa to neoplatí, aj ked mi to krásne vonia, je tam toho málo za tolko penazí....to je len tak raz za čas 😀

martina2001
14. sep 2010

@lenuska20 ja tie od arielu používam už dlhšie a teraz na nich bola aj dobrá cena v drogériach teta. lubica hľadala niekoho kto objednal tie iné guličky.

lubica69
14. sep 2010

@lenuska2o idú na turečák Aj ja mám gély radšej teraz mám na skúšku rex je supeeer ale perwol je perwol 😀
Juj keby si tak mala pravdu Už o rok by som chcela mať báááábo 🙂

lenuska20
14. sep 2010

@lubica69 aj rex má gel? aká som slepá 😀 ja používam persil, teraz majú naň aj fajn akcie v tescu a myslím, že aj v metre som videla...
ja pevne verím v to, že všetky tu už o rok budeme tehu alebo budeme mať mimi, a už nebudeme len snívať, ale budeme si radiť, pomáhať...teda hlavne vy mne, kedže vy už väčšinou deti máte 😉

lenuska20
14. sep 2010

@martina2001 inak do tej teta drogérie sa ujž dávnejšie chystám, len sa nikdy nevychystám 😀 vyzerá to tak, e tam mávajú celkom dobré akcie.

lubica69
14. sep 2010

@lenuska20 na REX mali teraz v tescu akciu 1,5 litrový za 2 eurá Tak som si povedala,že ho vyskúšam za tú cenu 😀

lenuska20
14. sep 2010

@lubica69 tomu sa hovorí ,,no nekúp to´´ 😀 to je fakt super cena.a malý čo ako v škôlke? už si našiel aj kamarátov?

lubica69
14. sep 2010

@lenuska20 veď to Je to nejaká limitovaná edícia a vonia nádherne Mám 2 vône Samozrejme aviváž netreba
No čo sa týka škôlky som dnes skoro odpadla Potom čo vôbec nechcel spávať prídem dnes po neho po pol 3 a on rev Ja,že čo sa stalo a učiteľka,že ho museli len pred chvíľkou zobudiť Spal najdlhšie Lebo on je aj zvyknutý tak aj 3 hodky spať poobede Takťe si to dne vynahradil za všetky dni čo nespal 😀 😀 😀

martina2001
14. sep 2010

@lenuska20 ja chodím len tam, lebo sa zmenila moja obľúbená drogéria na tetu a teraz bola cena super 4,5l alebo 48 kapsul za 11ečok, nebolo o čom a ja dávam aviváž stále

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre