Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mariro
7. okt 2010

@lubica69 - aj si mala alebo mas teda uz nejake tehu priznaky ??

lubica69
7. okt 2010

@mariro 😀 😀 😀 ty si ale šalená,že šalalala 😀 😀 😀
Si ma normálne rozosmiala
Nie príznaky žiadne tak stále tak nejak pochybujem len ma trošku pobolieva podbruško ale o je ževraj normálne tak uvidím 😉

mariro
7. okt 2010

@lubica69 - sak sa tesim sakra, tak aj šalalala musi byt 🙂 , ved nemusis mat nic este ...neboj sa to este pride...ale ja vravim ze budem aj grcat s radostou ak bude treba 😀 😀 😀

lubica69
7. okt 2010

@mariro 😀 ani nevrav Ja som tiež ochotná všetko len aby dobre všetko bolo 😉

mariro
7. okt 2010

@lubica69 -no ale hentaka ciarka je myslim jasne svedectvo a niet o com pochybovat 😉 ,je to jasneeee si tehotnaaaaa 😉

lubica69
7. okt 2010

@mariro ju bodaj by to tak bolo 😅
Som si akurát minulý mesiac povedala,že tomu nechám voľný priebeh ale rada by som do konca roka otehu A vidíš 😀

mariro
7. okt 2010

@lubica69 - a sak ty si sa tusim ani dlho nesnazila,tusim sa to zakratko podarilo,nee???

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 ježiiš ja sa tak teším, pekne by sme ťa všetky mali nasledovať 😀 😀 tak zajtra pekne bež k dokymu, ale určite si tehu tehu. ako si sa cítila, ked si uvidela dve // ? 🙂

lubica69
7. okt 2010

@marirono ani nie Mali sme mať 6 mesiacov pauzu po poslednom MA v apríli Noale ak som ozaj tehu tak sa nám zadarilo v septembri lebo sexík bol ale som myslela,že nemám plodné dni tak som to riskla Pred tým sme si dávali pozor Takže v podstate asi na prvý krát po 5 mesačnej pauze 😀
@lenuska20 juj ani nevrav 🙂 Zajtra idem a ak áno tak Vás všetky nakazíííím 😅

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 no bodaj by to tak bolo a ste naozaj veelmi šikovný, ked sa zadarilo na prvý krát 🙂

mariro
7. okt 2010

@lubica69 - no parada teda..ozaj na šupu ako sa vravi 😀

martina2001
7. okt 2010

@lubica69 blahoželááám, dočkala si sa ani si nečakala 😉

mykaellle
7. okt 2010

@lubica69 Dakujem, my sme tyzden po sexiku, no asi si pockam na menstruaciu, tu mam mat 25teho. takze sa este s tym testovanim nacakam. Inak, moja sestra caka babo, som sa vcera dozvedela, tak sa hadam nakazim 😉

martina2001
7. okt 2010

no baby ja som už nabrala odvahu volám doktorke a zajtra na ultrazvuk a pondelok na krv. lebo mrcha nedorazila ani po týždni a len včera rano a dnes rano take malinké špinenie

lubica69
7. okt 2010

Ahojte
Tak my už doma so škôlky 😀
@martina2001 juj moja držím palčeky 😉
@mykaelle tak sa len pekne nakaz od segry 🙂
@mariro ve´d to,že na prvý šup 😀
@lenuska20 a presne hlavne nečakane 😅

martina2001
7. okt 2010

@lubica69 ja zaraz bežím na výtvarnú pre malého

lubica69
7. okt 2010

@martina2001 tak bežkaj 😉

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 v dobrom závidím 🙂

lubica69
7. okt 2010

@lenuska20 😉 bože keď ja som to fakt nečakala A na testímk ma včera nahovorila jedna kočka inak by ma ani nenapadlo testnúť aj muž sa divil,že čo ma to napadlo 😅 Ale bol samozrejme štastný Aj keď nechceme sa veľmi radovať predčasne Chápete 😅

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 jasné, netreba to zatial zakríknuť, ale určite vám všetko dopadne na výbornú 😉 oo naozaj na tom niečo bude, že ked na to úplne prestaneš myslieť, tak sa to podarí 🙂 teraz by to chcelo dievčatko 😀

lubica69
7. okt 2010

@lenuska20 ani mi nevrav Muž sa ma hneď opýtal či bude baba 😀

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 😀 😀 a sebík už vie? či zatial mu nechceš hovoriť, dokial to nebude 100%-ne isté? dievčatko by určite bolo super, ale koniec koncov to je jedno, hlavne, aby bolo maličké zdravé 🙂 sa v práci dlho neohreješ 😀

martina2001
7. okt 2010

@lubica69 nič neboj bude dobre, a čo s prácou? fakt

lubica69
7. okt 2010

@lenuska20 nie Sebko ešte nevie Ve´d to nemám ešte ani potvrdené 😅
@martina2001 no a čo sa týka práce tak fakt neviem Budúci týždeň mám začať 2 mesačný kurz s novými tak neviem Lebo predpokladám,že ma doki vypíše na PN ale to vôbec neviem kedy Tak možno ten prvý kurz by som zvládla lebo cez vychádzky asi nestíham aj keď rada by som No uvidíme 😀

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 no ved uvidíš ako to nakoniec všetko dopadne 🙂

martina2001
7. okt 2010

@lubica69 šak poradíš sa doktorom, ale keď ti povie pn nevymýšľaj nič a oddychuj doma, to není sranda a hlavne začiatok po problémoch predtým si pekne odlež

lubica69
7. okt 2010

@martina2001 ved jasné Ja by som na PN aj hneď 😀

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 veru radšej nechaj aj robotu tak, a bež na pn, zajtra sa to chystáš k dokymu?

meduela
7. okt 2010

@lubica69 jéj, si určite v tom, gratulujem, teším sa s Tebou 🙂 veľmi Ti to prajem

meduela
7. okt 2010

ešte keby sa aj nám ostatným zadarilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre